Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eCityVision

Ulotki mają jeszcze sens czy już nie

Polecane posty

Gość eCityVision

Cześć! Co myślicie o tworzeniu ulotek swojej firmy lub usług? Ma to jeszcze sens czy jest zupełną stratą pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ET zjedz paczka
nie, teraz sens maja ufoludki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś słyszałem opinię człowieka z branży kredytów, który określał skuteczność na 1 do 1000. Czyli tysiąc ulotek równa się jedna sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Czyli można by rzec, że pieniądze wydane na ulotki są jedynie marnotrawstwem firm? A zdarzyło Wam się kiedyś otrzymać ulotkę i skorzystać z oferty w niej zawartej? Np. ulotki pizzeri mają chyba sens. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to zależy od branży . w mojej to czysta strata kasy ale zdarzało mi się np pizzę zamawiać z ulotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko że ci od kredytów to ulotki mają gratis sponsorowane przez firmy kredytujące. Jeśli masz jakiś bar to nikt niestety ci nie za sponsoruje, musisz je samodzielnie kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Albo...stworzyć samemu. ;) Wtedy pozostałby jedynie koszt wydruku i dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbrara
Myślę, że mają sens. Ja lubię porównywać oferty z ulotek i je przegladać Reklama to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo trudno ocenić skutecznośc zależy od branży i firm konkurencyjnych ostatnio np. skorzystałam z takiej ulotki i zamawiam kuchnię na wymiar ale z ofert kredytów, pożyczek, pizzy na telefon raczej nie korzystam, wyrzucam je bez przeglądania wkurzają mnie też te wszystkie karty stałego klienta, bo ile takiego szajsu można nosić w porfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają sensu. Większość ludzi nawet nie spojrzy na ulotkę tylko wyrzuca ją do kosza a weźmie żeby zlitować się nad rozdającym :) Jedyny sens mają chyba ulotki "ze zniżką" na jakieś jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Widzę, że ile ludzi tyle poglądów na sprawę ulotek, ale to bardzo dobrze. Warto jest poznać szeroki wachlarz poglądów na ten temat, aniżeli kierować się jedynie własnymi przemyśleniami. A co myślicie o ulotkach reklamujących taksówki? Np. z cennikiem usług? Co o tym myślicie? A propos kart stałego Klienta...Faktycznie pewnego czasu był na to swoisty boom!, ale teraz w praktyce wcale nie trzeba ich nosić ze sobą. Np. w Sephorze przy kasie wystarczy podać numer telefonu, który wpisywało się w formularzu rejestracyjnym, a w Orsay numer PESEL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chetnie dostala ulotki z taksówkami bo zawsze jak przychodzi co do czego to nie pamiętam numeru...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotki czasami bywaja przydatne. Choc czesto trafiaja do smieci to np. ja dzieki ulotce rozdawanej na ulicy znalazlam fajny i tani kurs jezykowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz taksówką jechałem jeszcze w czasach PRL :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas69
Ulotki? hmm....słabo. Czytałam kiedyś artykuł na ten temat, że z marketingowego punktu widzenia to się prawie nie opłąca. No chyba że wymyślisz jakąs naprawdę rzucającą sie w oczy. Chyba tu jest ten artykuł o ile dobrze pamiętam: http://designedformen.pl/wladza-i-pieniadze/wlasny-biznes/smieciowa-forma-reklamy-czy-warto-inwestowac-w-ulotki poczytaj i nie przewalaj kasy na bezsensowne działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Dziękuję za link ;) Już się biorę za czytanie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yuuyu7ue776755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotki są przydatne w niektórych branżach. Firmy wciąż się na nie decydują więc zwrot z nich musi być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Również jest w tym racja, bo rynek ulotek nie słabnie. Największym zwrotem z inwestycji cec**ją się ulotki, które zawierają przykładowo kupony rabatowe, ponieważ zachęcają do podjęcia akcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerkam na ulotki, ale takie np o kredytach, bankach, szkołach językowych, żaluzjach wyrzucam od razu do kosza. co innego takie np o restauracjach, knajpach, imprezach, promocjach- ale to, że zerknę też nie znaczy, że skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Nie mniej jednak wobec niektórych ulotek nie przechodzisz obojętnie. A zdarza Ci się po obejrzeniu ulotki zapamiętać jakąś firmę? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynamic
Poczytaj blogi tematyczne. W związku z sezonem świątecznym wszyscy spece od marketingu doradzaja korzystanie z atmosfery bożego narodzenia. U mnie w oultecie od Mikołajek do Sylwestra nie będzie na ladzie normalnych ulotek tylko takie w kształcie choinek, piernikowych ludzików, itd. Ja takei rzeczy zamawiam w drugakrni internetowej z którą współpracuję – flyeralarm. Mogę polecić, mają teraz duży wybór rzeczy w świątecznym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiuu
Jasne, że ulotki maja przyszłość. Tak samo jak inne materiały promocyjne. Spójrz na agencje, które się w tym specjalizują – np. takie Babilon Media. Dobra promocja zawsze jest w cenie, a często wręcz jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy: ulotki gabinetów stomatologicznych, kosmetyvznych itp. zachowuję.Podobnie pizzerii, sklepów , restauracji.Często potem korzystam z miejsc w nich reklamowanych.Za to ulotki banków wyrzucam od razu do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilbobagins
Odpowiadajac merytorycznie na pytanie – ulotki mają sens, zwłaszcza przy gastronomii. Prowadząc knajpę, jakąkolwiek warto rozważyć inwestycje w firmowe kubki na kawe, podstawki pod piwo, itd. Np. znajomy prowadzi pub w stylu żeglarskim (szanty, browar albo rum pod wędzoną rybkę) i wymyślił sobie, ze chce mieć każdy detal w takim klimacie. Szukał, szukał aż w końcu znalazł drukarnię internetową flyeralarm. Zrobili dokładnie tak jak chciał – jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freaky776
Ulotki maja sens, ale nie skupiaj się tylko na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perkins
A na czym jeszcze w takim razie wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trykociński
To ja się wtrące - reklamować trzeba się cały czas, ale sprytnie. Podam przykład – znajomy prowadzi klubokawiarnię, gdzie jest opcja poczytania czegoś i wypożyczenia książki do domu. Zamówił sobie zakładki we Flyeralarm i teraz klient nawet jak czyta książkę w komunikacji miejskiej to pokazuje logo jego kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×