Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybka09

Dziwne relacje matka syn

Polecane posty

Gość Zniesmaczona

Ja rozumiem gdy człowiekowi brakuje ale ta trwoni kase na byle co nie potrafi gospodarzyc sie dobrze,to niech ponosi tego konsekwencje.Maz mówi no ona taka jest a ja to niech jest i niech siedzi w tym gównie które sobie sama stwarza.A on ostatnio ze nieraz ma potrzebę zadzwonic do niej a ja nie wierze do tego pasożyta pytam???A on nie rozumiesz mnie a ja no nie do takiej matki toksycznej???Dalej mówi nie martw sie ona niczemu nam nie zagraża ani brat do którego musze tez czasami zadzwonić czy coreczki z poprzedniego jego związku a ja to czemu masz taka potrzebę pytam coś ci brakuje...Wiec odparlam jak masz taka potrzebe to ożeń sie z ta rodzinka toksyczną i nie zawracaj zadnej kobiecie gitary..Matko widziałam po moich słowach zalamkę u niego, facet 53lata ze on nie chce jak sie kłócimy o to ze jego to załamuje.Nie wiem co dalej myśleć...maminsynek czy co???Nawet na święta nie jest jego matka z nami bo to jest bomba tykająca i wiem ze sie zle skończy.Drugi brat nie chce jej u siebie w domu bo woli sie napić a ta bedzie mu zrzedzila i ustawiała.Drugiemu synkowi juz rozwaliła malzenstwo wtrącała sie cały czas...Moja rodzina nic ode mnie chce są zamożni a te trzy pasożyty tylko by ciągnęli od niego.Braciszek pracuje a coreczka nie kwapi sie do pracy siedzi na garnuszku u mamusi z jej facetem.Czy to nie toksyczny układ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤔zzzzzz
Dnia 28.03.2014 o 04:42, Gość gość napisał:

Nie dla ciebie ten chłopak jest rybko. Zajmij się sobą a nie ludźmi, których nie rozumiesz i poniżasz w każdej wypowiedzi. Twój ukochany to "facet" w trzeciej osobie? Źle ci bo pomaga rodzinie? Twój egoizm to szczyt absurdu, poszukaj takiego samego egoisty jak ty co oleje matkę, ojca i rodzeństwo i na koniec ich wycycka z kasy bo mu się należy, wtedy będziesz szczęśliwa i będziesz mówiła o swoim wybranku "mój ukochany" a nie "facet", który pomaga innym bo wie że tak trzeba, życzę mu żeby został sobą do końca życia i trafił na dobrą dziewczynę a nie taką wyrachowaną egoistkę jaką jesteś ty. Nie umiesz docenić dobroci i poświęcenia i nawet nie chcesz brać w tym udziału. Owszem pomogłabyś gdyby oni najpierw by ci coś dali ale i tak będziesz pokrzywdzona najbardziej ty i winić za to będziesz swojego chłopaka a nie siebie. Nie niszcz chłopaka, swój jad zostaw pod językiem i daj żyć innym.

Głupek !!!Pewnie maminsynek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona
Dnia 28.03.2014 o 07:16, Gość gość napisał:

Autorko twoj chlopak ma mentalnosc araba, matka, rodzina najwazniejsza a zona ? zona ma stulic pysk i rodzic dzieci pokornie a nie wtracac sie do jego rodziny. Daj mu ultimatum, albo ty albo jego mamusia. Najlepiej jakbyscie wyjechali z 500 km dalej jak wybierze ciebie, bo gdy bedzie blisko to w ukryciu bedzie skubal wasz wspolny dorobek na rzecz mamuski.

Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona

Jak myślicie  powiedzieć jej bezpośrednio żeby odwaliła sie od nas??Niech sobie faceta znajdzie wdowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×