Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna załamana

nie napisał po pierwszej randce

Polecane posty

Gość panna załamana

... zatem ja się przełamałam ipo kilku dniach napisałam pierwsza. Na randce bardzo dobrze spędzaliśmy czas. Okazał mną zainteresowanie, więc nie rozumiałam dlaczego się nie odezwał...;/ odprowadził mnie na przystanek. Natomiast on odpisał mi tylko co u niego słychać, nie wspomniał nic o mnie... Trochę mi przykro ;/ Ech... i wez tu zrozum facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie Tobie wydawało się, że randka poszła super a on odebrał ją zupełnie inaczej ;) I nie jest zainteresowany ;) Ale uszy do góry - nie ten to następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
no niby tak, ale kurczę naprawdę był mną zainteresowany i nie przesadzam, spędziliśmy trzy godz, cały czas był temat, nawet on mnie po ręce dotykał, ja go po włosach itd... Więc po co to wszytsko??? Cyba, że dla jaj to gratulacje, udało mu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
wypowie się ktoś jeszcze? może ktoś miał podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był zainteresowany napisałby do ciebie pierwszy. Więc wniosek nie jest trudny. Nie spodobałaś mu się... Po co to wszytko? Może go poniosło, a jak wrócił do domu to zdał sobie sprawę, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi33
dokladnie, podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma taki randkowy styl :) Ale nie jest zainteresowany - gdyby był albo napisałby pierwszy albo chociaż w odpowiedzi na Twojego smsa by się rozpisał, podziękował za miło spędzony czas, zainteresował się co u Ciebie i podtrzymywałby kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
no też tak mi się wydawało, ale niepotrzebnie tyle ze mną siedział... Bo wiesz jak się ktoś komuś nie podoba, to stara się nawet coś wymyślić żeby uciec stąd...:P Wiem, że jest dość zapracowany i ogólnie mógł może naet o tym nie pomyśleć, ale fakt powinien się mną zainteresować... No trudno, ja napisałam mu po jakimś czasie, że idę na wesele bo mnie kumpel zaprosił. Chciałam w nim wzbudzić zazdrość, ale niestety nie udało mi się. No i chęć pokazania mu, że jest ,mną zainteresowanie.. Niech żałuje jego strata, płakać za nim na pewno nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
zagubiona5647 no wiem, że powiniem podtrzymać kontakt ale on mi napisał dwa smsy na jednego mojego, czyli się jednak rozpisał ;p ale fakt nie wspomniał nic co u mnie... Ech, wczoraj rozmawiałam z kolegą i on zupełnie coś innego mi powiedział, niż wy piszecie więc sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekał na Twój ruch, wiedziałby czy randka Ci się rzeczywiście podobała. Trudno, żeby facet zapraszał kobietę, płacił za wszystko a później jeszcze dzwonił do jaśnie pani i pytał się czy randka się podobała. Trochę inicjatywy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
gość ale ja dałam mu do zrozumienia tym smsem, że jestem zainteresowana. W przeciwnym razie, nie wysyłałabym mu tego cholernego smsa... To myślisz, że by się nie domyślił?? Ja myślę, że dałam mu tym znak, a on po prostu miał to gdzieś. Ach, ciężko wyczuć tak naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy jak poznaje dziewczyne nie odpisuje na bzdurne sms ! Tylko dzwoni jak chce sie spotkac ! A moze mu sie nie spodobalas z wygladu badz charakteru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jednej randce chcialas wzbudzic zazdrosc? lala leczysz sie psychiatrycznie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
to był jedny niezobowiązujący sms, w stylu cześć, co u Ciebie? i wszystko wiadomo, że nie będę mu proponować spotkania, bo jak facet chce to sam to zaproponuje i tyle.. Gapił się na mnie prawie cały czas, więc raczej wpadłam mu w oko, gadało się nam tak jak byśmy co najmniej zanli się latami.. tylko się zastanawiam po jaką cholerę to wszystko? idiotkę ze mnie zrobił i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac wlasnie jak po nim nie placzesz zaloze sie ze nie masz 20 lat to typowe dla podlotkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
a z tym weselem nie ściemniałam, prawdę napisałam jak jest i tyle, ale jak mój kumpel twierdzi może to go odstraszyło na dobre ;/ ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszystko wiadomo, że nie będę mu proponować spotkania, bo jak facet chce to sam to zaproponuje i tyle. xxx Szkoda Ci kasy egoistko i tyle jak każda czekasz by facet zaprosił i by zapłacił za twoje rozrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej dziada..gdybym miała się przejmować tymi co nie napisali po 1 spotkaniu to bym oszalała.Nie On jeden jest na świecie i nie pisz do Niego więcej!Jak jest dziadem to Jego problem,a Ty głowa do góry i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
no wiesz nie mam pewności, czy on by chciał się jeszcze ze mną spotkać a poza tym jak bym chciała to zaprosiłabym go na spacer a to nic nie kosztuje xD a za wielkiej inicjatywy ni wykazał, na dalsze poznanie więc trudno... Będzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
gość pewnie, że nie napisze do niego więcej, miał szanse nie wykorzystał - trudno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna-nie gdybaj czego On by chciał ...masz olać Go-rozumiesz?Chcesz marnować czas na rozdrabnianie czego czego nie warto? Umów się z kimś i tyle.. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
jak widzicie babę to trzeba kopnąć w d**ę i teraz miesiącami będzie o nim myślec HAAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka mial inicjatywe wykazac ? juz zrobil pierwszy krok teraz pora na ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka mial inicjatywe wykazac ? juz zrobil pierwszy krok teraz pora na ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znawca-żeby zaraz Ciebie nie kopnęła i niekoniecznie do będzie d**a Fachura się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
gość ja nie mogę - on przecież w ogóle nie napisał co u mmnie, nie zapytał się mnie co u mnie itp. to jak, do cholery moja kolej?????!!!!!! proste jakby chciał to chociaż postrzymałby kontakt który jeszcze raz podkreślam ja zaczęłam bo to ja się pierwsza odezwałam i tyle !!!!!!! więc nie wciskaj mi tu kitu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wiesniaro zakladasz temat jak cie nie interesuje szukasz rozgrzeszenia swojego ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna załamana
no bo po prostu widzę, że nie czytasz ze zrozumieniem albo źle mnie rozumiezssz i tyle... Jak nie chcesz nie pisz i już :) pierwszy i ostatni raz tu coś założyłam, to nie ma sensu... PS. żadna wieśniarą nie jestem, cwaniaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna załamana: "on mi napisał dwa smsy na jednego mojego, czyli się jednak rozpisał ;p ale fakt nie wspomniał nic co u mnie" To w końcu o co Ci chodzi? Jak dobrze rozumiem, to najpierw Ty napisałaś mu smsa, a on odpowiedział Ci jednym smsem i jeszcze po tym napisał drugiego. Ty na te dwa jego smsy nic nie odpisałaś i jeszcze masz pretensje, że on się nie odzywa. Dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma cos z glowa blednie postrzega rzeczywistosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×