Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy

Polecane posty

Gość gość

Od 3 m-sy staramy sie o malenstwo i nic. Nie robimy tego zeby tylko zrobic. A i tak nadal nic. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup testy owulacyjne..mi pomogły ...w pierwszym cyklu bez testu owulacyjnego nie udało się, a w drugim kupiłam testy i ...ciąża! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana,my sie staraliśmy 8lat. Ale się udało po serii badań i wyleczeniu kilku chorób. Jesteś pewna że jesteście całkowicie zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam się od sierpnia 2012 , w styczniu dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży. Teraz już mam 8 miesiąc i jestem szczęśliwa. Jedynie co mogę doradzić to nie myślicie o tym co będzie to będzie. Tak do tego podchodźcie bo może macie blokadę i wtedy nic z tego nie będzie. POWODZENIA i na pewno się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz , czy jesteś pewna , że jesteście całkowicie zdrowi. Przecież 3 miesiące starania się o dziecko to jest nic. Jeżeli do roku czasu nie wyjdzie to wtedy zgłosić trzeba się do lekarza on pomoże. Ja po 3 miesiącach poszłam do lekarza i powiedziałam mu że nie umiem zajść w ciąży. Jednym słowem mnie wyśmiał jak spotkałam się z nim za 2 miesiące to mi gratulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×