Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile czekac na odzew po rozmowie kwalifikacyjnej

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, 2 tygodnie temu mialam rozmowę kwalifikacyjną do jednego z call center (zatrudniaja tylko studentów) w Poznaniu. Pan powiedzial ze praca jest, tylko sam nie wie od kiedy - musza sie zaczac treningi itp. Czy wypada napisac maila/zadzwonić czy wogole mam szanse na ta prace? czy dwa tygodnie to juz za duzo? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby długo, ale kto ich tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekać, szukać kolejnej pracy, a nuż będzie lepsza? A zadzwonić spokojnie możesz i jeśli powiedzą że jeszcze nie podjęli decyzji, spytaj, kiedy możesz zadzwonić ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację, tylko ile trwa taka rekrutacja? Pracowalam kiedys w call center, uslyszalam, ze napewno mam ta prace tylko nie wiadomo od kiedy. Jakaś dziwna sytuacja. No ale macie rację, zadzwonię jutro i dowiem się wszystkiego, nie bylam tylko pewna czy tak wypada. Dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukac dalej:) moge jeszcze odezwac sie, ale to tak 50/50, wiec nie ma co nastawiac, a w miedzy czasie znajdziesz moze cos fajniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przedzwonic zawsze mozna:) przy okazji przypomnisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych firmach rekrutacja trwa nawet kilka miesięcy...Wysłałam kilkanaście CV. Najpierw cisza. Potem zaczęły się rozmowy. Po 2tygodniach dostałam pracę. Miesiąc później zaczęły się telefony z innych firm z zaproszeniem na rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×