Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myss

oderwany opuszek i zmiana opatrunku

Polecane posty

Gość myss

Witam, w piątek w pracy miałam wypadek, w wyniku, którego oderwał mi się opuszek palca, wisiał dosłownie na małej skórce. Chirurg nałożył 5 szwów, jednak uprzedził, że opuszek może się nie przyjąć. Paznokieć również jest cały oderwany - nie wiem, czy zrobił to lekarz, czy w czasie urazu mechanicznego paznokieć odpadł sam. Opuszek w większej części był oderwany właśnie pod paznokciem. Miałam zmianę opatrunku w sobotę i niedzielę w szpitalu, a w poniedziałek skierowano mnie do poradni chirurgicznej, gdzie opatrunek zmieniła pielęgniarka, a lekarz nawet nie spojrzał na ranę, kazał przyjść w piątek, bo wtedy kończy mi się zwolnienie lekarskie. Zastanawiam się, czy nic się tam nie zakazi bez zmiany opatrunku, czy lepiej samemu spróbować zmianę? Lekarz powiedział, żeby nie przychodzić, a na pytanie o zmianę, warknął, że jeżeli mam ochotę się męczyć to mogę sobie zmienić, ale ogólnie to zmienić jak zamoczę. Przez jego podejście do pracy i do mnie jako pacjenta mam masę wątpliwości i stresu, czy wszystko prawidłowo się zagoi. proszę o jakąś radę, może ktoś miał podobny przypadek? dziwne jest dla mnie to, żeby 4 dni nie zmieniać opatrunku, martwię się, żeby wszystko dobrze się zrosło i zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×