Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

WITAMINY W CIĄŻY

Polecane posty

Gość Amela

Też go brałam, a oprócz tego własnie naturell omega-3 1000, dawka idealna, cena też spoko, no i nie smakowały rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refa

ja bym jednak dopytała lekarza na twoim miejscu czy nie kupić sobie czegoś bardziej kompleksowego, byłam bardzo zadowolona z witamin mamadha, to wszystko co zaleca PTG było w nich zawarte, czyli oprócz kwasu foliiwego też dha, magnez, jod, witamina d, poczytaj sobie o zalecenia i też dopytaj o to ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak

Ciężko na rynku znaleźć omega-3, które nie odbija się rybą, jak są mdłości to w ogóle nie do przeżycia, też Pani w aptece powiedziała mi o Naturell i miała rację. Portfela też nie zrujnował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam porównać sobie zawartości poszczególnych składników i witamin w witaminach bo bywają rózne. Szczególnie ważne sa

kwas foliowy

witamina d3 (szczególnie teraz jesienią oraz zimą kiedy nie ma zbyt wiele słóńca, a niedobory mogą prowadzić do gorszego rozwoju płodu)

magnez

ewentualnie żelazo - szczególnie, ze w ciazy rośnie zapotrzebowanie na żelazo

https://compositamama.pl/ - dobry skład ma ten suplement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem witaminosceptykiem 😉 nie bralam żadnych witamin oprócz kwasu foliowego w 1 ciazy, chłopak 3800 g zdrowy obecnie ma 5 lat. szczerze nawet wit D nie dawalam . i teraz jestem w 19 t.c. znowu nic nie biorę, szkoda kasy, witaminy są przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwasy Omega -3 znajdują się w oleju rzepakowym -0.75 l kosztuje 5 zł, powinno starczyć na całą ciążę. Dzienna porcja 2 łyżeczki -może być do sałatki. Po co przepłacac za marketing.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×