Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak ochronic chodzące niemowlę przed niebezpieczeństwem w domu

Polecane posty

Gość gość

witajcie:) moja corka wlaśnie zaczęła chodzic. Jestem wykończona, non stop za nią chodzę, wszędzie sie wspina, chce stawac przy szafkach, komodach, łóżku, otwiera szuflady, chce dotykac kontaktów. Czy wy wszystkie szuflady, szafki, kontakty zabezpieczacie czy tez tak chodzicie za swoimi maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ;-) po pół roku juz bedzie git ;-) dasz rade ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz bardzo ciekawskie dziecko ale może to i dobrze. Moja nie zaglądała tak wszędzie. A bo do kontaktu to ucz odrazu że nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedzi :) rzeczywiście mala jest niesamowicie ciekawska, nawet do kosza na smieci zagląda :) uczę ją, że nie mozna, powtarzam "nie wolno" ale chyba nie rozumie albo tylko udaje. No cóż musze to chyba jakos przeczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie uchrornic ja swoich dzieci nie pilnowalam az tak, jak robily to co nie wolno to stanowcze NIE WOLNO i jesli nie dzia ła, np za kare do kojca na minute. Szybko sie uczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt trzeba mieć oczy dookoła głowy....ja synkowi tłumaczyłam że nie wolno już od samego początku dotykac kontaktów, kuchenki(gazu) sprzętu rtv. A jeśli chodzi o meble to przed narodzinami zmieniliśmy meble na takie żeby było jak najmniej półek i szafek regał zastawiłam dużą pufą no i powyciągałam uchwyty z komody. Mały dał sobie spokój jak zobaczył ze nie otworzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takiego hardkora. I też już mam dość. Wszędzie go pełno. A najbardziej tam gdzie nie wolno :-) Dobry pomysł z tym kojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miesiecy ma Twoje dziecko ?? Chodzi juz calkowicie z samo czy przy meblach i za raczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×