Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościófffa

Matki idiotki i ich biedne niemowlaki na plażach

Polecane posty

Gość gość
" nikt nie uświadomił, że dzieci odprowadzają ciepło przez główki? a te jeszcze czapki na ten upał, brawo" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oj kobieto jak mnie wkurzają takie baby jak TY co ty wyśmiewasz? czapka jest z bawełniana, przepuszcza powietrze. i jest konieczna dla dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*opalam moje maleńtwo od pierwszych dni życia ja też byłam opalana i żyję* Ale kto wie ile pożyjesz.... Na siebie nie mogłaś nic poradzić, ale zwiększać świadomie szanse na raka skóry swojemu dziecku? Dla mnie to jak palacze, co chuchają na swoje dzieci, palenie i picie w ciąży , bo przecież nic od razu nie widać, dzieci żyją... Jak dziecko nie zachoruje od razu to nie pomyśli i nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka wanilka
takie tematy ciesza sie największym powodzeniem. w końcu najmądrzejsze matki wszechwiedzące mogą powyzywac inne. chociaż autorka trochę racji ma...nie wiem jak można dziecko trzymac ileś tam godzin w palącym słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda w*********j-nie zauważyłaś ze cie tu nie chcą :)??? sorry ale sra każdy na ciebie a ty udajesz że deszcz pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08.08.13 tj forum publ i kazdy moze sie wypowiada nawet takim patologicznym jezykiem jak Ty ( podejrzewam , ze pochodzisz z rynsztoka ) czesto powtarzalas to slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie slonce u malutkiego dziecka moze spowodowac bialaczke nawet.Ja jak wychodzilam z dzieckiem (nie niemowlakiem) na plaze to od rana i do godz 12.A potem drugi raz po godz 16 bo sa to najlepsze godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagodyy
sorry ale sra każdy na ciebie a ty udajesz że deszcz pada xxxxxxxxxxxx świetne podsumowanie jagody spadaj stąd, nie chcemy cie czytać! tzn ja i tak pomijam twoje posty ale jak juz widze twoj nick....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
"czapka jest z bawełniana, przepuszcza powietrze. i jest konieczna dla dziecka!!!..." Normalnie padlam :D :D A nie przyszlo ci, do glowy ze oprocz tego ze "przepuszcza powietrze" to przede wszystkim GRZEJE !!!? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
też się zgadzam z autorką, nieodpowiedzialność rodziców jest porażająca ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirka, sa w swoim zywiole :D beda teraz klepac kilka albo kilkanascie stron o tym jakie to inne matki sa glupie i nieodpowiedzialne a one sa WSPANIALE MATKI typowe kwoki na dodatek wszytskowiedzace. :D Nieraz na kafe tego rodzaju topiki nawet na naszym dziale ale w wiekszosci wypowiadaja sie dziewczyny z min kultura i oglada ale ten tutaj temat to chyba same zulice sie wypowiadaja :( ile przeklenstw , wyzwisk :( szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne podsumowanie jagody spadaj stąd, nie chcemy cie czytać! tzn ja i tak pomijam twoje posty ale jak juz widze twoj nick.." 1 no widzisz ? Da sie ? Da sie. Nie chcesz nie czytaj, proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, sama se bawelniana czapke ubierz ... napewno ci cieplo nie bedzie no bo przeciez "przepuszcza powietrze".... :O :O :O Jedno co naprawde nie ma limitu do glupota ludzka .... :D D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wpadłem na ciekawy portal http://www.pytajnik.net/, katalog pytań, zadań domowych, porad itpp - dużo ciekawych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te idiotki nie wiedzą, że dziecko do 3 roku życia powinno być chronione przed silnym słońcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziecko powinno wychodzić tylko przed 11 i po 16 a w południe być w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ludzie mają zrobić jak co roku wyjeżdżają na wczasy i są do tego przyzwyczajeni. To jak pojawia się dziecko to mają przez kilka lat nigdzie nie wyjeżdżać ? Jak wy sobie to wyobrażacie. Jak kobieta jest w ciąży to też lepiej zeby nie wyjeżdżała bo może poronić, na plaży też żeby brzucha nie wywalała bo też to ludzi razi więc kiedy jest w ciąży jeden rok sobie małżeństwo daruje wczasy ale kolejny rok też mają sobie darować bo dziecko jest małe, i może następny też bo dziecko nadal jest małe. To jaka przyjemność z życia skoro pracujesz cały rok, masz pieniądze a nie możesz sobie pozwolić na urlop i wypoczynek. Chyba pracujemy po to żeby mieć jakąś przyjemność z mężem i jakiś urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam powiedział że nie są chronione? To że matka wyszła z domu nie znaczy że nie zadbała o to. Wszystkie takie wzorowe i ''wykształcone'' a takie tu bzdury wypisujecie że nawet nie chce mi się ich prostować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta która tu tyle zadymy zrobiła, to chyba nigdy nad morzem nie była, bo jakby była to by wiedzała jaka faktycznie odczuwalna temperatura jest i nie można jej porównać do rozgrzanego betonu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiszę tylko że zgodzę się z wami że nie należy brać kilkumiesięcznego dziecka do krajów takich jak Egipt, Tunezja bo tam jest rzeczywiście skwar ale pojechać na kilka dni nad polskie morze do hotelu klimatyzowanego (nie mówię o apartamentach czy pensjonatach bo tam nie ma klimatyzacji) to wydaje mi się że dziecku nie będzie za gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czuć gorąca i dzięki temu można zjarać się na czerwono, poparzenia są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
Ty gosciu z 16h20 zastanow sie troche ... choc mam watpliwosci czy jestes do tego zdolna :O .... Nikt tu nikomu nie mowi ze przy dziedku trzba na kilka lat z urlopu rezygnowac ! Ale PIERWSZY urlop po narodzinach dziecka, kiedy to dziecko ma mniej niz rok, mozna spedzic w ajkims w spokojniejszym i chlodniejszym miejscu. 2-3 latek , pod warunkiem ze bedzie pilnowany, dobrze chroniony przed sloncem (parasol, krem, czapka), chlodzony (kapiel w mozu) , bedzie duzo pil na plazy ma FRAJDE .... kilkumiesieczne niemowle ne ploazy sie MECZY ! Nie jestes w stanie z JEDNEGO PLAZOWEGO urlopu dla dziecka zrezycnowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
*w morzu .... bo mnie zaraz zjedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu. Kiedyś dzieci całe dnie spędzały w polu ze swoimi matkami (bo co miały z nimi zrobić?) nawet na 40 stopniowym upale i gówno im było. Prawda jest taka że teraz mamuśki trzęsą się nad dziećmi i wychowują na kaleki. Na to nie mogę patrzeć. Na ogłupianie i otępanie przyszłego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim przykladzie widac skutki przebywania na 40 stopniowym upale .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bezsensowna gadka, jakby dziecku było za gorąco to by się darło w niebogłosy i żaden odpoczynek, to że widzicie dziecko na plaży nie oznacza jeszcze że mu się krzywda dzieje. Zajmijcie się swoim życiem, a nie będzieci sądzić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie będzie się drzeć, może być ospałe wtedy łatwo przeoczyć odwodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie też głupota ciągać takie małe dziecko ze sobą(jeden rok wczasów można sobie darować). Co takie niemowle z tego ma?ani nie pamieta,ani się nie ubawi,tylko umęczy. No i Ci..rodzice.. wy odpoczywacie na tej plaży z takim np. 4 miesiecznym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pewnie jestes z tych matek co to przez pierwsze dwa lata zycia dziecka nie wysciubisz nosa ze swej nory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamarynkaa
Niemowlaki opalone a dzieci w wieku kilku lat nie lepiej bez czapki na głowie, a mamusia uradowana jak dziecko się pięknie opaliło :D standard u patologi :) Troszke by sobie poczytały o komórkach nowotworowych i tym jak niebezpieczne jest opalanie dzieci szczególnie małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×