Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eventy firmowe

Polecane posty

Gość gość

Są u Was w firmie czy nie? Chodzicie? Jak wyglądają? Szukam inspiracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florentyna33
to ja trochę z innej beczki - jako asystentka sama organizuję takie eventy i ostatnio zrobiłam taki wyjazd do Doliny Będkowskiej gdzie jest przepięknie, a dokładniej w Gospodarstwie Rybackim, można tam było dobrze zjeść, dla rozluźnienia łódki, wędkowanie, wspinaczka i wiele innych atrakcji, także zarówno warsztaty jak i integracja się udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale to nie jest baaaardzo grubasnymi nicmi szyta reklama Gospodarstwa Rybackiego w dolinie Bedkowskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda24
u mnie w firmie są organizowane , jednak niektórzy nie sa chętni, ponieważ najczęściej są to wyjazdy bez tak zwanej drugiej połówki. mi jak najbardziej się podoba można oderwac sie od pracy z ludźmi którymi sie pracuje, a czasem poprawić kontakty. ostatnio mieliśmy organizowane spotkanie firmowe w łodzi w ośrodku Campoverde. możesz tam szukac również pomysłów na takie spotkanie podaje link aby latwiej znaleźć http://campoverde.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz pomysłu na fajną imprezę to polecam oddać się w ręce specjalistów. Samu nigdy nie zorganizuje się tak fajnego wyjazzdu jak firma, która się na tym dobrze zna. I tu np agencja power :) oni się dawniej chyba powersport nazywali. Organizują świetne imprezy firmowe, pełne atrakcji :D nie ma miejsca na nudę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaa89
byłam tez w Campoverde na imprezie integracyjnej. również byłam pozytywnie zachwycona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo9832
Już kilka razy nasza firma wyjeżdżała na różne eventy z biurem Event Tourist i ich polecam każdemu! Wysoki profesjonalizm, wyselekcjonowane miejsca, pełny pakiet ubezpieczeń, kompleksowe podejście, to tak w skrócie. Cała oferta jest na ich portalu www.event-tourist.pl . Mają dużo ofert jeśli chodzi o Litwę i Słowację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno bylam na firmowej imprezce w http://lasuch.waw.pl/ :) Zjedlismy dobry obiad, pogadalismy, bardzo przyjemnie spedzilam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusiaa
tak, tak imprezy integracyjne w Campoverde sa na prawde fajnie. organizacja dopięta na ostatni guzik od początku do konca . gorąco polecam http://campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie są, ale organizuje je nie szefostwo a firma zewnętrzna 4MAT. Trzeba przyznać, że to co do tej pory zorganizowali było na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zorganizować coś samemu, np. grill w ogrodzie czy wspólny wypad w góry. Też może być niezła zabawa a nie generuje aż tak wielkich kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam firmę 4MAT! Robili u nas sylwestra, było bombowo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy w hotelu jaworowy dwór i po prostu korzystaliśmy z atrakcji jakie mają w ofercie, golf, spa i te sprawy, bawiliśmy się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotylko25
Ja ostatnio zachwyciłam się firmą Perfect Service, która miałą u nas na firmówce taki mobilny bar kawowy - nie sądziłam, że teraz takie rzeczy organizują! Kawę mieli rewelacyjną i przystojnego baristę też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My eventy firmowe organizujemy sami, z zewnątrz zamawiamy w zasadzie tylko catering, no i sprzęt wraz z obsługą techniczną. Tutaj mogę polecić firmę AVrent, http://avrent.pl - od nich bierzemy zazwyczaj nagłośnienie, oświetlenie i sprzęt do prezentacji. Profesjonalni, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temkak
Też na imprezie firmowej ( w Krakowie) mieliśmy chyba właśnie perfect service - jak ktoś pije kawę, to był bardzo zadowolony. Wgl - atrakcja prosta, ale jednak robi robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeffka
takie proste atrakcje z kawą są super, proste, ale i praktyczne, i tworzą klimat i poziom. i perfec service daje sobie radę z takimi eventami, są profesjonalistami w każdym calu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukola29
Z Perfect Service pracowałam raz przy jednej konferencji w Krakowie - akcja troszkę inna, ale jak już temat firmy ruszony, to powiem :P Wszystko było ok, kawę mają super, więc polecam się z nimi chociaż skontaktować i porozmawiać, nic nie stracicie, a jest spora szansa, ze na wyjeździe czy czymś innym zrobią Wam robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka7890
A czy mają oni coś jeszcze w ofercie poza kawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×