Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciala bym zacząć cwiczyć

Polecane posty

Gość gość

jestem szczupła i nie chce chudnąć jednak przydało by sie troszke wyżeżbić to co sie ma. Myślalam aby ćwiczyć z Ewa Chodakowska ale słyszałam ze jej cwiczenia sa nudne i monotonne ciagle sie powtarzaja i ze nie wprowadza nic nowego. Z koleji mnie troche przeraza jej tępo ;p ale nic damy rade. lepiej cwiczyć rano czy wieczorem ? ogolnie chciala bym dostać odwas jakieś rady i lekkie wsparcie. Bo po to jesteśmy, prawda? aby sie wspierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
Ja tam specjalistą nie jestem, mogę się jedynie podzielić na podstawie doświadczeń własnych i znajomych... DWA ważne pytania: Twoja dieta? I co dokładnie chcesz kształtować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że zaskoczyło mnie to bardzo,że istnieje program fitness, który umożliwia nabycie świetnej kondycji i super sylwetki ćwicząc tylko 7 minut 3 razy w tygodniu!!! Brzmi, jak szaleństwo, ale stosuję to już od kilku tygodni i widzę niezwykłe rezultaty. Możesz zarejestrować się tutaj: >>>> http://www.7minpolska.com/?id=Awiater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta... no cóż pozostawia wiele do zyczenia, bo naprawde jem wszystko w sporych ilosciach zwlaszcza te okropne slodycze ktore tak kocham ruchu tez niewiele no i papierosy. Szczeście moje ze mam taka sylwetke jaka mam. najchetniej uda, brzuch jest plaski ale mozna by zrobic zarys kaloryferka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×