Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilka pytan do kobiet ktore po rozwodzie rozstaniu ulozyly sobie zycie na nowo

Polecane posty

Gość gość

1. po jakim czasie od rozstania/rozwodu poznalyscie obecnego partnera? i kiedy bylyscie w ogole gotowe aby kogos poznac? 2. ile mialyscie lat gdy sie rozstaliscie? 3. czy mieliscie razem dzieci jak tak to w jakim wieku? 4. jak dzieci przezyly rozstanie? 5. jak teraz wyglada wasze zycie? tzn czy z nowym patrnerem macie slub/dzieci, jak wygladaja kontakty z bybymi(w przypadku dzieci) dziekuje za odpowiedzi. pytam z ciekawosci bo sama jestem przed rozwodem i mysle jak dalej potoczy sie moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
Ja lat 40 ,poznałam tuż po rozwodzie,przemieszkuje u mnie na weekend,dzieci(nastoletnie) go lubią ,z eks mają kontakt rzadko,on już zresztą ułożył sobie życie,aaa ja bardzo kochałam męża,tak więc teraz o wielkiej miłości nie ma mowy,jestem niegotowa,raczej jest to luźny układ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. po jakim czasie od rozstania/rozwodu poznalyscie obecnego partnera? i kiedy bylyscie w ogole gotowe aby kogos poznac? POZNALAM KOGOS PO 4 MIESIACACH ******************************************************* 2. ile mialyscie lat gdy sie rozstaliscie? 24.5 ******************************************************* 3. czy mieliscie razem dzieci jak tak to w jakim wieku? NIE ****************************************************** 4. jak dzieci przezyly rozstanie? ----- ******************************************************** 5. jak teraz wyglada wasze zycie? tzn czy z nowym patrnerem macie slub/dzieci, jak wygladaja kontakty z bybymi(w przypadku dzieci) dziekuje za odpowiedzi. pytam z ciekawosci bo sama jestem przed rozwodem i mysle jak dalej potoczy sie moje zycie WYSZLAM PONOWNIE ZA MAZ JESTESMY 5.5 ROKU RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. poznałam zanim złożyłam papiery rozwodowe ale nie planowałam nikogo poznawać, nie chciałam kolejnego związku - przez przypadek się poznaliśmy i jesteśmy już 13 m-cy razem 2. 26lat 3.nie 4. nie dotyczy 5. jesteśmy parą, nie wcześniej niż za rok może się zaręczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam 9 miesiecy po tym jak spakowalam mezusia mialam wtedy 38 lat moj facet jest ode mnie 10 lat mlodszy mam dwoje dzieci chcielismy miec wspolne ale nie wyszlo jestesmy w narzeczenstwie razem jestesmy od 4 lat mlodsza corka przezyla ale szybko sie otrzasnela bo zobaczyla jaki tatus jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa,dodam ze bylam w malzenstwie 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat w małżeństwie i znów w narzeczeństwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosanna
witam ,byłam zamezna 24 lata i po rozwodzie az ok 6 lat byłam sama dzis powiem ,ze bylo warto tyle czekac by poznac tego jedynego ,teraz wiem co to znaczy naprawde kochac i byc kochana nie warto wpadac za szybko w ramiona aby miec kogos Bo nie sztuka by tylko miec i byc ale jest sztuka by nie potrafic bez siebie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy co powiesz za 24 lata ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccc
mysle ze tyle nie dozyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×