Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maraqli

Co sądzicie o seksie oralnym

Polecane posty

Gość Maraqli

To co w temacie. Co o nim sądzicie? Brzydzicie się go? Czy uważacie, że dla faceta jest on tak ważny, iż bez niego związek nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her Bambino
Dziecko idź spać. To forum jest dla dorosłych :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ? To taki jak idzie się w pole i orze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mojego partnera sex oralny jest bardzo wazny, ja sie juz tez do niego przekonalam, nie jest dla mnie zadnym problemem wrecz przyjemnoscia, stal sie gra wstepna, czescia seksu i dodam ze obydwoje jestesmy troche przed trzydziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her Bambino
A wkładasz mu do odbytu szczoteczkę Oral-B soft, medium, czy hard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her Bambino
A wkładasz mu do odbytu szczoteczkę Oral-B soft, medium, czy hard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambino najpierw wypowiada się o dziciach, a sam widzę wypowiedzi nie ma zbyt dojrzałych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy uważacie, że dla faceta jest on tak ważny, iż bez niego związek nie ma szans?" Zależy dla jakiego faceta. Pewnie są tacy, ale to należy się w każdej kwestii wtedy podporządkować facetowi?:D Byle tylko być w związku? Zamiast poszukać kogoś kto do nas pasuje? Jak dla mnie jeśli dwojgu pasuje to jest to naturalny element związku, natomiast jeśli jedno się do tego zmusza to jest raczej chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brunetka_
Ja zrobiłam to raz za namową partnera, ale nie spodobało mi się. Zdecydowanie nie dla mnie i nie wiem co kobiety w tym widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraqli
Właśnie ja też tak sądzę, ale kiedy przeszukiwałam intrnet zaczęły się we mnie rodzić mieszane uczucia. Podobno jest to marzeniem każdego faceta, ale czy można WSZYSTKICH facetów wrzucać do jednego worka? Dla mnie to głupota. I dlatego chciałabym poznać waszą opinię i argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmm
Ale to chyba faceci z gejowskimi ciagotkami to lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest odsetek facetów który wręcz tego nie lubi. A są też tacy którzy zwyczajnie będą potrafili zrozumieć i zrezygnować z tego elementu. I tu nie ma do czego namawiać, z czasem samo to może przyjść wraz z pogłębiającymi się uczuciami, zaufaniem i akceptacją w związku. ­ Podobnie jeśli chodzi oralny gdzie kobieta jest pasywna. Też nie każdy facet i kobieta to lubi, a inni uwielbiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy jestem napalona to uwielbiam całe ciało mojego faceta i chciałabym pocałować i wylizać jego całego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie wydaje ze ludzie tutaj myla sex analny z oralnym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie oralny jest ok a na analny bym sie nigdy nie zgodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jak ma minetkę robioną to nie jest pasywna tylko aktywna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krwawa: Według mnie to zależy. Swoją drogą: wkurzają mnie kobiety, które tak uwielbiają minetki, a facetowi loda to nie, bo on się nie myje, bo to obleśne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba nawet bardziej lubie robic jemu przyjemnosc i od czasu do czasu popatrzrc na jego twarz.... jak sie rozplywa... lubie to, gdy jemu jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o bardziej klasycznym ujęciu minetki ;) ­ Generalnie sytuacja gdy jedna strona dużo bierze i nie chce dawać nie była by dla mnie ciekawa. Aczkolwiek w takiej nigdy nie byłam, wszystko zależy od obojga partnerów, jeśli facet by to akceptował to raczej nie nam to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwość. Te wszystkie wydzieliny i mamy to zlizywać? Kto to w ogóle wymyślił? Mnie by coś takiego do głowy nie wpadło... Miejsce intymne to jednak miejsce intymne, przeznaczone do wkładania w inne otwory, niż usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Wszystko jedno jak, byle z moim kochasiem *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzuke
Że jest zaj*** ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję facetom, których kobiety mają zaburzenia seksualne, które seks oralny uważają za nie do przyjęcia itd. Nawet nie wiecie kobiety, jaka to dla faceta rozkosz, jeżeli jej go pozbawiacie, facet prędzej czy później będzie sfrustrowany. Wielkie uznanie dla tych facetów, którzy udają, że tego nie potrzebują i latami utrzymują swoje kobiety w błogiej nieświadomości. Ale nie wiem, co gorsze - kobieta z zahamowaniami, która nie robi loda czy taka, która się do tego zmusza. Moja dziewczyna robi to świetnie, ale widać, że ją to po prostu podnieca, gdy ja się wiję z rozkoszy ;) Mam cholerne szczęście, że trafiłem na taką, która kocha mnie i akceptuje w pełni, nie mógłbym żyć z jakąś - dla mnie - dziwaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraqli
Czyli dla ciebie lód to podstawa udanego związku? Ciekawe podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jest podstawą, ale bez loda każdy normalny facet prędzej czy później zdradzi. Świat nie jest kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorrrrąca
ja to uważam ,że jak dorośli ludzie się kochają to wszystko między nimi jest do przyjęcia,ja uwielbiam swojego po pupie całować a on moje stopy ;D bogate życie seksualne też może być receptą na życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczyyynka
mój facet ma taką maczugę, że po oralu musiał by mnie do chirurga zawieźć :D on jest tego świadomy i nie nalega chociaż palca próbował mi w kakao wkładać, również chciał bym mu też palcowała ;) nic ciekawego i już tego nie robimy. to było z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczyyynka
po analu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczyyynka
a miłośc francuska jest ok, lubimy oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×