Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maraqli

Co sądzicie o seksie oralnym

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie seksu bez oralu. Jeśli jakieś dziwadło się brzydzi to kop w d**ę, za okno i do widzenia. Szkoda na taką czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja nie wyobrażam sobie seksu bez oralu. Jeśli jakieś dziwadło się brzydzi to kop w d**ę, za okno i do widzenia. Szkoda na taką czasu. Odpowiedz na ten temat » xxxx lepiej od Ciebie dostac kopa niz z toba przebywac, jestes prostakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Ja ci odpowiem Jestem w wieloletnim małżeństwie bardzo kocham męża Mamy udane życie intymne i to dla nas ważne i piękne I oczywiście nie lubię kochać ukochanego oralnie Jest to obrzydliwe i odrażające samo w sobie, a gdyby mąż w porę się nie wycofał i doszłoby do oralnego wytrysku , to bez wątpienia zwymiotowałabym, jakież to obrzydliwe i odrażające Oczywiście nie czuję odrazy do ukochanego bo go kocham i uwielbiam jego ciało, ale nie oralnie. Unikam tego i tylko czasami zmuszam się i poświęcam , jak czuję że nie mam innego wyjścia , bo czuję oczekiwania męża Ale nie mam z tego przyjemności tylko ciężkie poświęcenie i poczucie obrzydliwości ukrywane skrzętnie. Wszystkie znane mi koleżanki i przyjaciółki , tak samo czują obrzydliwość i ohydę przy oralu, wszystkie zmuszają się i ukrywają swoje obrzydzenie. Ja robię to niezbyt często (raz na kilka miesięcy lub jeszcze mniej) i robię to dla męża a nie dla siebie,i zawsze z nadzieją że to już ostatni raz , bo mam nadzieję że mąż zaprzestanie tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszystkie znane mi koleżanki i przyjaciółki , tak samo czują obrzydliwość i ohydę przy oralu, wszystkie zmuszają się i ukrywają swoje obrzydzenie." Ewentualnie wstydzą się przyznać przy Twoim podejściu, że mogą to lubić ;) Część kobiet lubi, część nie. I tyle. W błędne koło się wpędziłaś, zmuszanie się do czegoś na co jeszcze nie jest się gotowym tylko jeszcze większą blokadę i odrazę często powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Chcę mu sprawić przyjemność, bo widzę jak wielkim jest to jego pragnieniem, ale za każdym razem łudzę się, że przestanie tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
W końcu seks jest bardzo ważnym elementem związku i nie chcę by szukał wymarzonych doznań na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×