Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za parę dni kończę 22 lata jestem dziewicą

Polecane posty

Gość setka 2222
a ja mam 22 lata, dziecko z czlowiekiem z ktorym jestem kilka ladnych lat i niedlugo bede po rozwodzie. co jest lepsze? zastanow sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krwawa
krwawa, ty juz nie jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Z perspektywy lat [mam 30+] uważam że ludzie co tak stękają że jeszcze nikogo nie mieli a mają powiedzmy coś 20 ileś lat są na to zwyczajnie NIE GOTOWI [seks, związek, wszystko co z nim związane] Jedna dojrzewa do tego wcześniej inna\inny później - tak jest, nikt nie jest ani gorszy ani lepszy z tego powodu. Problem zaczyna się jak ten 'proces' się przedłuża, bo takich ludzi zaczyna trawić taka zwykła samotność, gdzie dookoła znajomi to tylko już w związki partnerskie wchodzą. Drugi minus jest taki , że w późniejszym wieku "towar" jest bardzo mocno przesortowany ;) Autorce sugerowałbym trochę wyluzować, bo taki pościg za rozdziewiczeniem sprowadzi na nią tylko kłopoty, o niechcianej ciąży z jakimś obcym d*pkiem lepiej nawet nie wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak : małżeństwo i rozwód to wybór, samotność-to już niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochane to nie jest wybór. Nie takie zycie wybrałam dla siebie przez swoje widzi mi się , i dla dziecka rodzinę bez ojca. Czasem rozgrywa się tragedia w małżeństwie i zmuszona kobieta jest odejść . To gorszy bol jak samotność. Lepiej zaczekać dłużej a poznać tego właściwego... Nie przyspieszaj niczego , dobrze go poznaj, upewnij się, ze to ten bo mozna zapłacić dłoni za klapki na oczach. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Nie bardzo rozumiem, dlaczego uważasz "że to gorszy ból niż samotność" -ktoś kto związał się jak na nasze obecne standardy bardzo szybko - ma prawo mówić o samotności? Co Ty możesz o tym wiedzieć. Porozmawiaj na ten temat z 30 letnimi dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam kiedyś "mądre zdanie", które padło z ust przedstawiciela kleru: "Jedni przeznaczeni są do kapłaństwa, inni do małóżeństwa.. a jeszcze inni do samotności" Czy to prawda, przeznaczeni do samotnosci ? wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym miłość nie jest pisana. Pogodzenie się z wieczną samotnością jest czasem jedynym rozwiązaniem. Pozdrawiam 22 letni prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze samotność to mniejszy bol jak utracenie osoby która się kocha. Bi wtedy wraz z odejściem kochanej osoby umierasz za życia, umiera kawałek ciebie. StrasNe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też sobie tak czasem myślę...Że po prostu nie każdemu jest dane poznać kogoś, być z kimś. boję się, że zostanę sama...mam swoje potrzeby, bardzo bym chciała być z kimś fizycznie blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno mądre zdanie: "Kto z miłości nie umarł, nie potrafi żyć" Może to tyczy się do kogoś kto odszedł z związku lub kogoś kogo kochało się bez związku (miłość platoniczna?) ja "umarłam" trzy razy, (powinnam 4 ) ale 3 raz wyprał mnie z uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada123
Zamiast użalać się, że jest się samotnym, ale dziewicą/prawiczkiem w jakimś tam wieku to lepiej wziąć się zabrać do działania. Macie strony, na których możecie kogoś poznać, chociażby mynago.pl, wejdzcie i zacznijcie działać zamiast narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie przejmuj się tym! ja mam 22 lata ( w wieku 21 straciłam dziewictwo z moim teraźniejszym facetem) a ludziom mówię, że nadal jestem dziewicą! To nie wstyd! to szacunek dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam kogoś poznać na takich stronach, nic nie dało...nie umiem się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×