Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coraz więcej facetów ma tatuaże ehh to jakas plaga

Polecane posty

Gość gość

Coraz czesciej takich widze :( mają tatuaze glownie na przedramionach jakies kretynskie napisy i rysunki, na ramionach a niektorzy na klacie albo plecach :O ja p*****le obrzydlistwo, juz niedlugo malo ktory facet bedzie prawdziwym naturalnym przystojniakiem. Era paskud i dziwadeł. Co najgorsze to nie faceci w rurkach i modnisie tylko z pozoru męscy goscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem tym naturalnym, przystojnym facetem i widzę właśni, że większości kobiet podobają się Ci z tatuażami czy rurkami szczególnie młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kobiet ograniczają sie one do durnych motylkow na kostce czy dooopie a nie wstrętnym tatuazu na pol reki , niedlugo zaczną robic na czole jak ten koles z Ekspresu Reporterów ktory na czole mial HWDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj chlopak ma bardzo duzo po kreminale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U facetów to pół biedy, ale coraz więcej kobiet szpeci sobie ciało. I nie mam tu na myśli małego motylka, tylko np. chińskiego smoka na całe plecy. Jest lato, co drugi dzień jestem nad wodą (a co drugi zdycham z nadmiaru słońca) i jestem przerażony oglądając te wszystkie wyzwolone panny. Takie kojarzą mi się z patologią i z przygodą na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam duży tatuaż na przedramieniu i co z tego?szkoda,że mój mąż nie chce sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ukochany ma na rece ,,moje imie,,z 7 liter S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uwielbiam widok "gołej", "czystej" skóry kobiety. bez tatuaży. Taką skórę to aż chce się pieścić i taka skóra naturalnie pociąga mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tego, ze pewnie jestes zaburzona. 100% dziewczyn jakie znam z tatuazem mialy kiedys problemy psychiczne/ lub z prawem albo nadal je mają. Szczerze mowiąc nie poznalem jeszcze zadnej normalnej wytatuowanej. Zawsze kryje sie za tym patologiczna przeszlosc, patologiczny facet, chora ideologia typu faszyzm, nazizm, komunizm a obecnie pseudo wyzwolone kobiety feminy. Najladniejsze jest naturalne cialo, nieoszpecone zadnymi malowidłami bez wartosci artystycznej, bez solary 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość To z tego, ze pewnie jestes zaburzona. 100% dziewczyn jakie znam z tatuazem mialy kiedys problemy psychiczne/ lub z prawem albo nadal je mają. Szczerze mowiąc nie poznalem jeszcze zadnej normalnej wytatuowanej. Zawsze kryje sie za tym patologiczna przeszlosc, patologiczny facet, chora ideologia typu faszyzm, nazizm, komunizm a obecnie pseudo wyzwolone kobiety feminy. oj człowieku,Ty to dopiero musisz być chory,może się obracasz w kręgu patologicznym,bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbana kobieca skóra jest wystarczająco piękna nie trzeba nic dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiąc tatuaż myślisz o sobie,robisz to dla siebie a nie obcych ludzi,nikogo to nie powinno obchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem kobieta i tez mam tatuaż, bo tak mi sie podoba. i c**j mnie to obchodzi czy komus sie to widzi czy nie. I tak nigdy wszystkim sie nie dogodzi więc lepiej żyć w zgodzie z sobą. Skoro nie podobaja Ci sie tatuaże to albo zukaj takiego bez, albo zaakceptuj. No popatrz jak to brzmi ktos cie zapyta "czemu go nie chciałaś?' a ty odpowiesz "bo miał tatuaż" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jedynymi facetami, którym podobają się wydziarane kobiety są faceci typu właściciel studia tatuaży, harleyowiec czy dewiant seksualny. Przeciętnym, normalnym facetom w życiu się to nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes paskuda i dziwadlem ! to ty nie wiesz ze tatuaze dodaja uroku facetowi sam mam 2 i nie nazekam na powodzenie u kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kobieta ma maly tatuaz to ok gorzej jak cala lapa wydziarana ble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
U mnie wydziergana baba nie ma najmniejszych szans nawet na rozmowę przy kawie. Baba zryte ciało = zryta psycha, sprawdzone & potwierdzone wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan człowieku w jakich czasach Ty żyjesz,że masz takie wyobrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się dziergają, przynajmniej będziemy wiedzieć jak odróżniać patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sobie nie zrobiła, ale nie przeszkadza mi u faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jechałam z takim dziaduniem tramwajem dziadunio na przedramieniu miał taką starą nieudolną dziarę serce i strzała, rodem z kryminału.... nie ma jak to się oznakować żeby wszyscy widzieli jaką się miało chwalebną przeszłość.... a potem taki farmazon może jeszcze będzie oczekiwał że mu miejsca ustąpię bo bidny stary dziadunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11.08.13 gość Ja nie patrzę na obyczaje tylko na swój gust. po prostu kobieta z tatuażem ma u mnie na wstępie minus 5 punktów. Zresztą jak widać po tym wątku, wszyscy faceci twierdzą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaż to głupota, bo badziewny makijaż można zmyć, nietwarzową, niemodną fryzurę zmienić kolczyki i biżuterię też....a gówniany tatuaż, błąd młodości już zostanie to co się komuś podoba w zbuntowanym młodzieńczym wieku, za lat 10 czy 15 będzie powodem do wstydu i zażenowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory wpadł mi w oko ma (chyba) tylko 2 tatuaze i wyglada baardzo pociagajaco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie test i spójrzcie na swoje zdjęcia sprzed miniumum 5-10 lat, czy dziś pokazalibyście się publicznie w tych samych ciuchach, fryzie czy makijażu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za `10-15 lat takie ciało z tatuażem to żenada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo wszyscy faceci siedza na kafe:o dave, nie mialam nic do Ciebie, ale tymi wypowiedziami sie skompromitowales:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×