Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coraz więcej facetów ma tatuaże ehh to jakas plaga

Polecane posty

heh ja mam pare tatuazy i wcale nie mam patologicznych przezyc, zaburzen ani problemow emocjonalnych he jestem podziabany, nosze dresik bo lubie i co jestem gorszy niz wy? Gdzie tu patologia ;] co za stereotypowe poglady, widac ze tv i internet wyprala wam mozgi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem kim jesteś więc w łeb sobie nie palnę z tej okazji :) tu nie chodzi o kafeterię, moi realni znajomi wszyscy myślą tak samo. faceci są prości i mają podobny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DiesIrae u facetów to jest inna sprawa. Np. mój "nickodawca" Dave Gahan też jest podziarany, ale wygląda to w miarę ładnie. Natomiast u kobiet wygląda to po prostu źle. Tak jak faceci źle wyglądają w spódnicach, tak samo kobiety źle wyglądają w tatuażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja mówiłam, żebyś sobie palnął? :) I pewnie wszyscy faceci z Twojego otoczenia. Na szczęście są też nie prości faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave znowu się popisał - tak oto dowiedziałam się, że tatuażyści i harleyowcy nie są normalni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna Wojciechowska ma tatuaże-no ale ona to patologia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się to po prostu kojarzy facetom. Nie ja ten świat tak poukładałem. Kobiety same znakują się, która jest 'one night stand'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - znowu pokazujesz, że tak naprawdę nic nie wiesz o facetach :) To co tobie i podobnym tobie ludziom (z których zapewne składa się twoje grono znajomych) kojarzy się z "one night stand" to nikogo nie obchodzi i z prawdą się daleko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kreca laski z tattoo i piercingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tatuaż nie jest błędem młodości,robiłam sobie razem z córką, teraz mam 40 lat czuję się młodo,dlaczego mam się przejmować jak będę wyglądać za x lat?skąd mam wiedzieć ile mi zostało życia ,więc zamierzać spełniać swoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz częściej na plażach widuję takie cudaki: i2.pinger.pl/pgr92/ca96729c00042a4b4d37190d/58381f078d9cf31ed21d44873df727eb.jpg gdyby nie dziary to byłby ideał. a tak? ja bym chyba bał się nawet dotknąć. w Polsce to i tak jest na szczęście mało popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niunia - cud miod ale pewnie zajeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland możesz się ode mnie odczepić? Już się do mnie przykleiła ROR, potem fiku miku, teraz następna co tylko patrzy gdzie by mi tu dźgnąć szpilkę. Ja wyrażam swoje zdanie, chcesz to z nim polemizuj a nie oceniaj mnie personalnie. Jak na razie kobiety z tatuażami bronią... same kobiety. To tak jakby sandałowi skarpeciarze bronili skarpetowych sandalarzy, że to niby szczyt mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa plaga jest w USA :O Widziałem tam młode dziewczyny z dziwacznymi tatuazami no pod pachami, jakies skrzydła aniola...z daleka wygladalo to jakby miala po prostu brudno pod pachami :D miechy pachwinami :O Najbardziej szpecą sobie plecy i cycki, fuj. U facetów tam zauwazylem, ze tatuaze mają: - pedały, jakies słoneczka i gwiazdki na brzuchach, pępku, rekach - patologia po więzieniu, z getta murzyńskiego i latynoskiego - lanserzy z ''zajebistymi'' napisami i wymyślnymi wzorami ,wszyscy ci modnisie, motocyklisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jestem kobietą i mam tatuaż, na łopatce. Nie jestem patologiczna, nie byłam w więzieniu (a wręcz posiadam wykształcenie prawnicze), mój tatuaż nie jest też żadnym błędem młodości - zrobiłam go 2 lata temu (za chwilę skończę 29). I co najważniejsze - jestem z niego dumna. Ma dla mnie bardzo duże znaczenie emocjonalne, jest wyjątkowy, robiony wg mojego projektu (ja opisałam najdokładniej jak potrafię, tatuażysta przeniósł to na papier i dopracowalismy szczegóły). I szczerze mówiąc w d***e mam opinie takich ludzi, jak co niektórzy tutaj. Rozumiem, że można powiedzieć :nie podobają mi się tatuaże na ciele kobiety/mężczyzny" - akceptuję i szanuję czyjeś zdanie. Ale obrzucanie od razu tekstami w stylu "dewiantka", "patologia", czy "psychiczna" obnaża problemy, ale nie osoby z tatuażem, tylko tej rzucającej epitetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja nie bronię. Zdanie to zdanie, to co mnie irytuje to ton twojej wypowiedzi. Po pierwsze - dziewczyna na zdjęciu nadal jest seksowna, po drugie - jej się pewnie podoba, po trzecie - jak ty nie chcesz to znajdą się tacy którzy z chęcią "wezmą", a i ona takich woli. Więc w czym problem? :) Poza tym to nie ty rano broniłeś niedoświadczonych brzydali twierdząc, że przy 30 roku życia im się poprawi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i jeszcze nie podobała mi się sugestia, że tatuażyści i motocykliści są nienormalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie znaczenie emocjonalne = problemy emocjonalne. Normalny człowiek nie potrzebuje wątpliwej jakości ozdób na skórze. Taka dziewczyna nikomu nie kojarzy się z damą. Szkoda, że chłoniemy hamerykańską kulture jak pelikany :O Kiedyś tatuaże mieli przestępcy a dziś ? 😭 Nie dziwie sie, ze faceci coraz częsciej wolą Azjatki. Tam łykają europejską kulture ale na szczęscie głupot się nie tykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałeś ganguro? Albo "b-culture" w Japonii? Sprawdź najpierw, a potem się wypowiadaj o tym co niektóre Azjatki biorą ze wschodniej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- dziewczyna nadal jest seksowna, ale gdyby nie "ozdoby" to byłaby ZA-KUR-WIS-TA !!! A tak jest "tylko" ładna. Ja nie krytykuję nikogo, po prostu napisałem ja k ja to widzę (i większość facetów). Zastanówcie się dziewczyny 3 razy zanim zrobicie sobie dziarę. Co do nieudanych to na TV4 leci taki program "najbardziej nieudane tatuaże ameryki" :) polecam :D Przed kim broniłem tych brzydali? Przed watahami nimfomanek? :) Napisałem, żeby wzięli się za siebie, to może w wieku 30 lat coś z nich będzie i może nawet zaczną uprawiać sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie tatuaze i u mezczyzn ( ale musza byc dobrze zrobione) jak i u kobiet. Sama mam tatuaz i bede robic drugi. Wszystko jest kwestia gustu-jedni je lubia inni nie i nie widze powodu by w taki sposob wyrazac sie o osobach lubiacych tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland - widziałem. Także Lolity, death metali, otaku , Decore itp :O ale co z tego jak to nadal są subkultury, tak jak u nas skejci czy hipsterzy ? Przeciętna, normalna Japonka tak nie wygląda. Tym bardziej dziewczyny w Chinach i Wietnamie (byłem i widzialem na własne oczy) nie wciskaj mi ciemnoty, ze Chinki się tatuują i robią z siebie maszkarady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - ty dalej nie rozumiesz :) Jeżeli ktoś lubi tatuaże i chce je mieć to chyba nie będzie chcieć faceta któremu tatuaże nie będą się podobać. Proste, prawda? Więc automatycznie odpada jeden punkt o który można się ewentualnie spierać :) Program znam i bardzo lubię, zwłaszcza kiedy Megan poprawia te tatuaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doskonale to rozumiem. napisałem tylko mój punkt widzenia i moich znajomych. inni faceci w tym wątku mają podobne zdanie. a Wy możecie sobie nawet wytatuować na czole "J***ć sąd" i mi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomych ma się zawsze podobnych do siebie :) Ja znam bardzo dużo mężczyzn którym tatuaże się podobają. To normalne, że upodobania ma się podobne do swoich kolegów/koleżanek. W końcu dlatego nimi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×