Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Dzięki :) pytam, bo jak dziewczyna typowo wymusza to dla mnie to dziwne. Ale jak takie rozmowy "na przyszłość" to ok . Nic, pozdrawiam was i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powiedziałam, że ślub jest dla mnie ważny, On o tym doskonale wie. Czy ja wiem, czy czułby się przymuszony? może (szczerze mówiąc) bardziej ze strony swojej prożności-> nasi znajomi pozaręczali się niedawno po niecałym roku związku, więc my po ponad 2 latach to już prawie jak stare wygi :D I w przypadku znajomych własnie oświadczyny były wyścigiem- gdy jeden dowiedział się, że drugi chce sie oswiadczyć, ten pierwszy postanowił zrobić to wczesniej- oświadczyny w afekcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- rozmowy o wspólnej przyszłości, bo ja np.chcę wiedzieć czy On myśli o przyszłości ze mną, zwyczajnie lubię stąpać po pewnym gruncie, tak juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane to ja oryginalna Juleczka :) teraz tylko niebieska z rokiem urodzenia :D Zarezerwowałam sobie swojego nicka, żeby nie było:) aha no i założyłam sobie konto na gmailu, więc jak coś możemy działać tam :) Ściskam :) No właśnie czy ktoś tutaj naciska z Was na ślub? Dlaczego inni mają z tymi naszymi pomysłami na życie aż takie problemy? :P Jaka pogoda dzisiaj u Was? U mnie taka śmieszna, troszkę się chmurzy i może wreszcie spadnie troszkę wody z nieba:) Lolla- a ja słyszałam, że gdy ktoś na procentach jest to prawdę gada :P więc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dopiero odzyskalam neta w pracy! fajnei ze zalozony jest drugi temacik:) u mnei neiciekawie moj m dzis polecial ja od wczoraj mam plamienia, dobrze ze mam dzis wizyte u gina! bo wczoraj mega tym sie przejelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolla28 dziewczyno chcesz zaręczyn tylko dlatego że znajomi sie juz pozaręczali? A wy to już "stare wygi? Jej no:( Jesteści ponad 2 lata,to strasznie mało jeżeli chodzi o taki krok jak zaręczyny... Rozmowy o przyszłości to jedno a zaręczyny to drugie. Mężczyna inaczej traktuje zaręczyny niz kobieta,dla faceta to naprawde trudna decyzja,on musi do tego dorosnąć,dojrzeć... Chcesz aby zrobił to tylko dlatego że ty tego chcesz bo chcesz sie pokazać przed znajomymi z wy też "już po"? Wass wątek jest intrygujace więc nie dziwcie się że niektóre laski się tak "burzą" na Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma mowy o jakimkolwiek wymuszaniu. Mój partner ma mocno zdefiniowany charakter. Rozmowy są bardziej o naszych poglądach na ten temat. Oczywiście ja mam swoje stanowisko, a on swoje. Zobaczymy czy pewnego dnia będziemy razem czy jednak zdecydujemy się pójść każdy w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- do ginekologa biegiem marsz :) Pewnie dostaniesz prolaktynę(hormon na podtrzymanie) i uważaj na siebie. Żadnego przemęczania się. DBAJ o WAS :) do gościa wyżej- 2 lata to dobry czas na zaręczyny, ale dziękujemy za opinię :) pozdrawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionetka uwielbiam Cię :D Normalny mężczyzna nie podejmuj decyzji pod przymusem a gdy nie jest pewny to raczej zwieje, niż da się zaobrączkować :) Ech, ludzie. Nie ma jak zdolność rozumienia tekstu pisanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko masz racje nie moge sie oprzemeczac a w tamtym tyg ciagle sprzatanei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie zastanawia co w naszym temacie może irytować. Są kobiety, które uważają się za feministki - w oczach opinii publicznej są złe. Kobiety bluszcze - najlepiej z nimi na stos. Kobiety singielki - nieudacznice, stare panny. Kobiety chcące ślubu - desperatki. Kobiety chcące dziecko - matki polki... :O Według wątków na kafe nie ma kobiet wystarczająco dobrych. Tutaj każdy, każdego krytykuje i każdy, każdemu w oczy kole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Zagubiona, jak wszystkie Kobietki wyrażą zgodę, to się i ja dopiszę :) Miłego dnia i załatwienia sprawunków :D Ja też wreszcie biorę się za robotę :D Fajnie, że ten tydzień taki krótki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionetka to jest właśnie mentalność polskich Małp na forach Osobiście nie mam zamiaru się tym w ogóle przejmować :P do napisania za jakiś czas :) Jakby coś "spotykamy się" gmailu :) Odpiszcie sobie maila Zagubionej, bo w każdej chwili może zniknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia o której masz tego gina? Proszę Cię bądź ostrożna i jedź tam najlepiej z kimś. Ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się już teraz. to przecież jest zagrożenie dla ciąży, prawda? na pewno Cię wcześniej przyjmie... 😘 i czekamy na dobre wieści Napisz na maila do Zagubionej- żebyśmy były w prywatnym, zamkniętym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że takie plamienia mogą być spowodowane zagnieżdżaniem zarodka. Wówczas plamienia są normalne. Nie ma co stresować Setunii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
jeeeej, duzo mnie ominęło ;/, nie jestem na bieżąco. Seunia jest w ciąży ;D... Teraz trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona no na szczescie dzis:) Marionetka no wlasnie, moze sie zarodek zagniezdza , liczac od okresu to 5ty tydzien jest Juleczko ona przyjmuje od 16 ja jade autobusem, nie mam z kim jechac, nikomu nie mopwilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
trzymam kciuki kochana :* dziewczyny bede miala do Was pytanie, ale to moze pozniej jak juz przejdziemy do zamknietej grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Setunia- napisz maila do zagubionej ;-) zagubiona5647@gmail.co m ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zagubiona chyba gdzieś poszła :) Jak wróci ma nas przyjąć do grona. Widzę, że Toksyczne gdzieś się zmyły... Żenujący poziom się zrobił na tym forum... :P dobrze, że są między nami takie równe babeczki jak my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wszamałam sałatkę grecką :D mmmmm pycha- Wato wcale nie robię Ci smaka :P Setunia nie martw się- to pewnie jest normalne, w końcu ja nigdy w ciąży nie byłam, więc nic nie mówię.. Chodziło mi tylko o to, że ja bym panikowała od razu pewnie.. Ale ja to ja :) Z poważnymi pytaniami lepiej zaczekać na prywatny wątek, bo piranie już czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już napisałam do zagubionej wiadomość z konta mybody... żeby wiedziała jaki jest początek maila i żeby wiedziała, że nikt się pode mnie nie podszywa złośliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Juleczka- osz Ty niedobra :p. ja wczoraj mialam grecką ;D, troszke skubnełam, bo bałam się, że znów bede miala problemy z zoladkiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- kłania się czytanie ze zrozumieniem :P Napisałam, że mój luby może ewentualnie nabrać przyspieszenia, skoro pary z mniejszym stażem się zaręczyły. Nigdy nie patrzyłam na nikogo pod tym względem, to wszystko ma być dla mnie i dla niego, a nie dla babci, mamy czy znajomych. Co będzie to będzie. A tak w temacie slubów to własnie sąsiadka poinformowała mnie, że w lokalach w okolicy zamawiane są terminy na 2015...bo 2014 caluśki zajęty....skąd sę te ludziska biorą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A co to się stało z Waszym starym tematem?? Szkoda, że temat nie wytrzymał, ale to do przewidzenia było, bo Kafeteria niestety nie jest najlepszym forum do kulturalnych dyskusji. Szkoda, że nie będę mogła Was więcej poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata bobo- jak założymy prywatne forum, to też jak sądze będziesz mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUleczko juz spokojniejsza jestem;) czytgalam wlasnie ze zagniezdzenie nastepuje po 3 tyg od zaplodnienia , to by sie u mnei w sumie zgadzalo no to czekam na cynk z tym kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×