Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

No setunia- jak Ty masz cudownie :) Ja mam dzisiaj termin @ no ale ani widu ani słychu....już kolejny miesiąc dostaję okres spozniony, przesunięty. Setunia- masz jakieś fizyczne objawy? jakoś ciało się zmieniło? ciekawa jestem kiedy jakieś zmiany można zaobserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ej, ja nie chcę sie przenosic! Jakos do tej kafeteri sie przyzwyczaiłam! Poza tym irytuje mnie fakt, ze przez jakieś wredoty miałybysmy uciekac! Zostańmy tutaj :) Setunia- może masz plamienie implatancyjne (czy jakos tak)? Będzie dobrze, wiem to :) Swoja droga wiecie, ze ja nie miałam żadnych objawow ciaży poza kreskami na teście? Żadnych wymiotów, mdłosci, jedynie wielka senność. Czego i naszej cieżarnej życzę! A w temacie lęku, ze facet mógłby się oświadczyc pod przymusem. Tak patrząc to my kobiety mamy być bezwolne i zależne od Pana władcy? Ja tam uważam, ze w zdrowym związku ludzie ze soba rozmawiają i już. Ja też, według niektórych wypowiedzi gosci tutaj, przymusiłam swojego :) Bo to JA zaczełam temat ślubu- nie oswiadczył sie nagle, sam z siebie. I nie widzę nic w tym złego, ani bynajmniej nie odebrało mi to kobiecosci. Wolę jak kobieta szczerze powie o swoich oczekiwaniach, a nie głowa w piasek i pytanie "no kiedy on mi się oswiadczy". Kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigosć- kolejny raz masz rację. Wiem to na swoim przykładzie, powiedziałam wreszcie czego oczekuję, czego bym chciała. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigosc bardziej tu chodzi o kwestie bezpieczeństwa - poruszamy tematy często mocno prywatne, zahaczające o intymność. Na cholerę to ma czytać jakaś frustratka? :P Do nowego też się przyzwyczaisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla- no a jak inaczej?? Sorki, moja wypowiedź do pomarańczowych gosci, ale mamy 21wiek i same potarfimy zadbać o siebie. Mineły te czasy, kiedy babka siedziała jak trusia zależna od faceta. marionetka- ja wiem... na takim publicznym forum jest o tyle fajnie, ze zawsze moze ktos nowy sie dołączyć. Np. gosć55 czy...marionetka :) A nie chwaliłam się Wam- w piątek byłam w Turynie :) Na spotkaniu marketingowców- spotkanie jak spotkanie ale...sklepy na Via Garibaldi było moje :) Dziewczyny, wyhaczyłam torebke Sisleya za...12Euro!!! I doszłam do wniosku, ze chyba nikt mnie tak nie zna jak mój maż. Wracam Ci ja do domu a jego pierwsze zdanie "no pokaz, pokaż nowy nabytek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni Gość super ten Twój mąż :D Ja tez jestem za tym, żeby zostać i kontynuuować, ale ważniejsze i może bardziej prywatne sprawy możemy "obgadywać" poza wrednymi forumowiczkami np na gmailu :) Jak chcesz to się przyłącz, przecież nic na siłę :) Związek powinien być oparty na szczerości i rozmowie. Jak Ją coś męczy to niech powie i odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigosc no to rzeczywiście jest niewątpliwy plus jaki daje forum publiczne :P Bez dwóch zdań ;) Kiedyś tutaj jednak też była jakaś akcja na wątku dukana. Jakiś oszołom zaczął upubliczniać prywatne dane osób. Być może przez to, że jedna z dziewczyn wkleiła link do naszej-klasy ;) A co do zakupów - tylko pozazdrościć :D Lubię torebki, torebunie i inne dodatki! Ja też się zapomniałam pochwalić! W piątek mój Luby zaskoczył mnie meeeega!! Dostałam w prezencie białego iphona <3 Mój stary idzie teraz w dzierżawę do teściowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla a moze test zrób:) co do objawow to mialam spore uplawy przezroczyste lub biale bywam bardzo glodna a innym razem nie mam apetytu i jest mi neidobrze teraz takie pobolewanie brzucha mam, moze sie rozciaga macica:) no i piersi mam nieco pelniejsze, mialam wczesniej bardzo obolae teraz jakos mnie mniej bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwało się pseudo administrorro kafe :P Już widzę, jak Ci żyła pulsuje, że dalej piszemy :D Hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW :) Marionetka ja nawet nie wiem co to jest :P I długo nie będę miała, ale akurat nie jestem fanką tego typu gadżetów :) Setunia jest Mamą :D Jakie to uczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pulsująca żyła"- Marionetka wybuchnęłam śmiechem jak to przeczytałam :P Biedni ułomni ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
aaaa. Juleczka, czyli ten gmail to dodatkowo? Jeśli tak to ok. Bo przyznaje, ze nie mam konta na gmail, zakładać mi się nie chce- a jedyne konto mailowe jakie mam to firmowe wiec... A na publicznym forum chyba tylko osoba średnio inteligentna bedzie dawać linki do portali społecznosciowych!! No błagam Was! Marionetka- oho, widzę, ze mam bratnia duszę :) Ja jestem maniaczka torebek, mój mąż twierdzi, ze to rodzaj uzależnienia. Mam ich chyba z 50!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc55
Uff chwila wolnego czasu:) Fajnie się tutaj pisze,ale z tymi intymnymi tematami rzeczywiście kiepsko..... Setunia,ciesz się ciążą,to szybko mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni Gościu tzn. na gmail to dziewczyny chciały chyba w ogóle się przenieść, ale ja też jestem za tym, żeby być i tutaj i tutaj :P Zresztą mnie to obojętne, aż takich szczegółów z pożycia intymnego :P akurat tutaj nie zamieszczam :P Natomiast rozumiem akurat Watę(do której się chamsko przyczepiła jakaś lafirynda), że chce pisać o prywatnych sprawach poza tym forum. Jeszcze się dogadamy. Ja założyłam dzisiaj maila- takiego kafeterianowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu55 widze ze i ty nas odnalazlas:) Juleczko nie ma co mnei tak jeszcze nazywac;) bo pierwsze tyg sa bardzo niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigosc - w zeszłym roku wybraliśmy się do outletów koło Berlina. Wpadła mi w oko przepiękna torebka Escady. Niestety cena nawet mnie "strzeliła w pysk" i sprowadziła na nogi :P Damskie rzeczy są jednak bardzo drogie tam, mężczyźni znajdą dla siebie dużo więcej rzeczy. Ja za to szaleję na spożywce i w dziale alkoholowym :P Juleczka ja lubię gadżety, ale bardziej chyba pochłonięty takimi wynalazkami jest mój Luby. Fakt, że często bawiłam się jego telefonem. Teraz bardzo się cieszę, że mam swoje centrum dowodzenia ;) Setunia to póki co chyba nie jest tak źle :) Moja kuzynka jest na ostatnich nogach. Ciąża praktycznie przebiegła jej bez żadnych objawów. Teraz niesamowicie męczą ją bóle krzyża... Początek więc jest chyba niczym w porównaniu do końcówki ;) Daj znać co powiedział Ci lekarz na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc55
Ja przez ostatnie 2 tygodnie ciąży modliłam się o poród,dawała mi w kość miednica która się przygotowywała do porodu,chodzić cięzko,lężeć ciężko:) Odnalazłam choć łatwo nie było:) przez najbliższy tydzień jestem słomianą wdową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to prawda, ale na pewno wszystko będzie dobrze :) Czekamy na relację- tzn.ja dopiero jutro ja przeczytam, ale wiem, że musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
ja bardzo miło wspominam ciażę. Natomiast sama końcowka była o tyle niefajna, ze przenosiłam 2tygodnie! Wszyscy dzwonili i pytali "urodziłaś juz"- grrr! W pracy też byłam praktycznie do porodu. Cieszę się, że tak gładko poszło. I Tobie też Setunia tego życzę- ciaża to fajny okres. A gdzie na Wate naskoczyli? Coś mnie chyba ominęło... Swoja droga, ze sie ludziom chce szukać tematów, śledzić je, usuwać. Szkoda mi takich maluczkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc55 a gdzie sie swojego pozbylas?:) no na pewno zdam relacje, chociaz pozno bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mam nadzieje, że to nieszczęście, którego życzysz innym wróci właśnie do Ciebie. Wierzę, że wszystko to, co złe do nas wraca. Ty po prostu jesteś niedobrym człowiekiem. A kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- brak słów, jak można być takim chamem :o W przeciwieństwie do ciebie ja każdej dziewczynie życzę wszystkiego najlepszego i cieszę się ich szczęściem, współczuję, że matka natura poskąpiła ci takich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Skąd się biorą tacy podli ludzie ja się pytam. Czasem aż ręce opadają... Gościu jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to po prostu się nie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszajcie posty do usunięcia dziewczyny i nie karmcie trolla, niech bruździ wredota, w końcu mu się znudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę, żeby ten jad do tej osoby wrócił. Anonimowość, anonimowością, ale koło tak podłych wpisów nie powinno się przechodzić obojętnie. O nas, które możemy się same obronić, niech pisze co chce. Spływa to mnie. Natomiast mam ogromny wstręt do osób, które wykorzystują w imię swej nienawiści, nienarodzone maleństwa! Dla mnie to są chorzy ludzie, którzy zamiast na kafe powinni leżeć u psychiatry na kozetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spokojnie :) Nie warto się tak unosić :P Zgłaszamy do usunięcia i jedziemy dalej. Właśnie dostałam miły telefon od mojego L. Kolejny dzień na intensywnym kursie z księgowości. Pełen energii- normalnie jak nie ten Facet :D Oby do weekendu :) w sensie do czwartku :P Setunia Ty w szczególności olej gównażerię z kafe. ciekawe jaki poziom IQ ma ta gównażeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
to są po prostu bardzo nieszczęśliwe osoby....No bo kto normalny pisałby coś takiego, no kto? Setunia- aż zajrze wieczorem na neta, napisz jak wizyta. Juleczka- oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
nie reagujmy, niech piszą co chcą, aż w końcu się znudzi ;) A ja się pochwalę- mamy już zespół ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×