Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Lolla straszne! Ale lek na to jest jakiś tylko tak jak OstatniGość mówi - drogi. Ale niech do diabła szpital płaci! OstatniGość - no staram się nie stresować ale mi nie wychodzi. Pewnie odetchnę z ulgą dopiero jak już przyjedzie ;) Juleczka do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia7
hej dziewczyny! kiedys odezwalam sie na tym wątku, ale dawno to było i nie pamiętam nawet co tam dokładnie napisałam :) na pewno coś w stylu, że jakies pięć lat temu zależało mi na ślubie, a teraz już dałam sobie spokój. I niby tak jest, ale wasz wątek zainspirował mnie do rozmowy z moim M. Ten temat był poruszany zaledwie kilka razy, a jesteśmy ze sobą naprawdę długo, ale zawsze kończyło się to tym, że on twierdził, że jak się pobierzemy, to wszystko się zepsuje między nami, bo na około nas wszystkie małżeństwa żyją jak przysłowiowy pies z kotem. Ale właśnie tym razem było inaczej. Wyraźnie mi powiedział, że chce wziąć ślub, tylko nie znalazł jeszcze odpowiedniego miejsca na wesele :) Nawet rozmawialiśmy o teoretycznym terminie, ja zaproponowałam jesienią za dwa lata, a on powiedział, że może być nawet za rok o tej porze. Także dzięki dziewczyny za ten wątek :) Jeśli nie macie nic przeciwko mogłabym się dołączyć, bo widzę, że u was to jakoś nabiera tempa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie życie... :o co do zdjęcia.... ja piernicze co to się porobiło z mezczyznami? Ja wiem, że kobiety często nie lepiej wyglądają ale kurcze! jaka moda nastała :o :classic_cool: http://www.menshealth.pl/sprawy/Stara-Szkola-18-zasad-faceta-z-klasa,3792,1 :classic_cool: nie czytałam całego, ale chyba należałoby rozklejać takie linki i takie coś uważać za trendy- bycie męskim, bycie szarmanckim, bycie lojalnym a teraz z chłopaków robią za przeproszeniem cioty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście link kiepsko się przekopiował, ale myślę że odnajdziecie źródło w googlach ;;; natalia7- widzisz, dobrze, że dla kogoś byłyśmy inspiracją :) Ja też z moim bałam się pogadać, a on mi wyjechał z tekstem że "w tym roku już chyba nie zdążymy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia7
no wlasnie lolla, nie raz już czytałam takie wątki i zawsze dziewczyny były takie radykalne, że wyznaczają jakiś termin na zaręczyny i jak nie, to odchodzą, tak jakby najważniejszy dla nich był sam ślub, nieważne z kim. Na waszym wątku jest jakoś inaczej, normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to odbieram tak- pragnę własnej rodziny, meża, dziecka...Tego bym chciała, mniej chcę wesela z pompą... Przede wszystkim mam wielkie pragnienie szczęścia i miłości. Zobaczymy co będzie, w każdym razie wyrzuciłam z siebie to pytanie, tą wątpliwość czy jest jakaś przyszłość dla nas, czy on tak o nas myśli czy tylko to moje mrzonki. Dusiłam to w sobie, on widział, że czegoś nie chcę powiedzieć, aż kiedy w końcu zebrałam się na odwagę....on zapytał dlaczego tak długo z tym się męczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
cześć Natalia 🖐️ :) hehe Lolla- ten gosc wyglada jak ... facet w rejtuzach ;D, JAK NA TO PATRZE TO JUZ MNIE BOLI ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Juleczka- do jutra :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Lolla- jestem z Ciebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka sieczka tam musi w tych rajtuzach być po całym dniu shoppingu :D ja też zmykammmm..... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia7
lolla, u mnie jest podobnie, z tym, że ja narazie nie mam instynktu macierzyńskiego. Mi też nie zależy na weselu z pompą, w sumie najchętniej w ogóle bym nie robiła wesela. Mieszkamy razem i wszystko robimy jak małżeństwo, ale właśnie mi brakuje tego, że nie jestem oficjalnie żoną. No ale może niedługo się to zmieni, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia7
cześć Wata :) i do jutra lapka.gif usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
też powoli uciekam ;-), do juterka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
ale moj stary mnie dzis zerznal ou jeah ostro bylo wsadzil mi w d*pe w zamian za to dostalam pierscionek heh jestem zajeaista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
twoj bachor wyleci ci z p***y juz niedlugo nie bedzie dzidzi heh ja tu rzadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie mialam zas neta w pracy:) dzieki wszystkim za gratrulacje:) bede was informowala na biezaco co i jak:) widze ze jakies trolle atakuja nie wiem co i jak z tym gmailem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc555
Jakiś troll mi nicka ukradł:) hahaha ale w każdym poście najazd na seks:D czyżby ukryte pragnienia??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim WREDOTOM :) Dzięki Waszej inteligencji porywającej zostałyśmy bohaterkami funpagu :D DZIĘKUJEMY, że się tak ekscytujecie naszym życiem. Niem wiem, czy się orientujecie Babeczki, ale zostałyśmy okrzyknięte Wuzetkami :P Co za biedne gimnazjalistki :P Żal tyłek ściska, że można normalnie prowadzić rozmowy na forum... 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnienie seksu? Tego mam w nadmiarze i to NIE ZA cene pierscionka idiotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słodko ;] Jakie dla kogoś jesteśmy ważne, że tak wchodzi i do nas pisze głupoty co chwilę i jeszcze ma nadzieję, że dla nas też będzie na tyle ważny, żebyśmy się przejęły. Urocze, doprawdy urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 jakbyś weszła na tego załamującego funpage to zobaczysz jaka jest średnia wieku naszych wielbicieli. To wiele wyjaśnia sieczka w móżdżku.....:P Natalia- gratuluję :D i witam w naszym teamie:) P.S. Już nie mogę się doczekać aż znajdę swoją wypowiedź lub jej najciekawsze urywki na fejsie No dalej pobawcie się dzieciaczki :D he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu WSPÓŁCZUJEMY CI :) Rób szybko fotę i wrzuć na fejsa :P Zagubiona witaj w Wariatkowie. Obstawiam, że szybko się znudzą naszym wątkiem :) Yeah jak miło być czyimś idolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam - za kilka tygodni wrócą do szkoły - najpierw lekcje, potem prace domowe :D Podszywie gościa555: to, że nie upadłyśmy tak nisko żeby się życiem seksualnym chwalić zamiast po prostu nim cieszyć nie znaczy, że to karta przetargowa :) Bo życie to nie targ wymienny :) Chyba, że Twoje. Eh P. mnie przekonał żebyśmy do IKEI pojechali jak będzie już jego mama, bo też się chętnie wybierze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×