Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Zagubiona- do miłego Camila- no musi być dobrze...trzeba rozmów, cierpliwości itp. Setunia- mam w rodzinie 2 przypadki boreliozy. Na to się raczej nie umiera. Dostajesz antybiotyki i po sprawie. Nie martw się tak kobieto :) wrócę później, teraz przerwa na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy robicie przerwę na pracę? biurwy urzędniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czas biegnie nieubłaganie 28 lat to sporo uważaj bo ciebie młodsze roczniki wyprzedzą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadać z chamskimi odzywkami. Juleczka z tego co czytałam starszy wątek pracuje w 2 firmach. Biuro (sekretariat) i gazeta. Daleko wam do Niej, więc WYPAD !!!!!! A jakbyście nie wiedzieli to pisać można z telefonu a jak ktoś nie z********alala na kasie w biedronie tak jak wy, to może raz na godzine coś skrobnąć ze smarta. Tak jak ja Burasy zbierajcie zabaweczki i do innej piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Zjawiam się tylko na chwilkę, nawet nie mam czasu żeby przeczytac to, co pisałyście w zeszłym tygodniu. Wypompowali mnie na maxa :D teraz po prostu przyjdzie mi odsiedzieć w domu wypracowane nadgodziny, a bywało, że dziennie spędzałam w pracy 16 h..i to bynajmniej nie za biurkiem. Teraz zrobiłam sobie kawę i próbuję nadgonić pisanie projektu :o nie mam werwy za grosz. Mój ukochany zapewne niedługo wyfrunie za granicę, znowu zostanę tutaj sama. Wczoraj złożył mi propozycję, którą chwilowo odrzuciłam hehe ok, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla 🌼 a ja już myslałam, że się przepracowałaś :P Fajnie, że dałaś znak życia :) Do napisania, wracam na konferencję :) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka- wczoraj bylam kompletnie wypompowana ale za to dzisiaj już jest lepiej :) dogrzewam się małym grzejniczkiem, nie wiem czy mnie jakas choroba nie wezmie brrr ;) muszę poczytać forum bo pewnie jak zwykle dużo się wydarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do pisania z tel to wyrazy współczucia:D uważajcie jak będziecie przechodziły na pasach:D nie wszędzie są 'pipkacze' dla niewidomych:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tel czy z kompa jak w godzinach pracy to i tak okrada pracodawcę:) gdzie jej moralne zasady?a Bozia co na to?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;-) Ale się rozpisałyście, chyba nie nadrobię :p. Mnie jakieś choróbsko już dopadło i ledwo żyję;/. A teraz zwolnienie lekarskie nie wchodzi w grę. Ech.. uroki jesieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozwaliła tym ,że jako'dyplomowany krytyk'(!) nie czytając książki wystawia jej opinię:D opierając się jedynie na paru przejrzanych stronach i przeczytanych opiniach innych:D a sama zaczytuje się w dziełach może i czytanych ale nie arcydziełach,ot babskie czytadła dla starszych panienek:p oby za serce chwytało:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolla,Malinka,Camille hej:P widze duzo sie dzieje. Setunia pamietaj ze w twoim stanie nie wolno Ci sie denerwowac. A ja juz do domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o szukaniu pracy nie było chamskie,ale jak kogoś prawda boli to trudno;-) nie trzeba się wczytywać w treść wystarczy przejrzeć strony wątku aby zobaczyć co ona robi a raczej czego nie robi w tzw pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellow yellow
Juz nie mowiac o tym, we wielka pani "dziennikarka" i "polonistka" robi okropne bledy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne i leksykalne. Nie wiem gdzie ona te studia konczyla, ale znam osoby po zawodowce, ktore lepiej pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melleo Yellow Ty nie zesraj z takim jadem. Niech Ci Pan Bóg pobłogosławi, bo tyle jadu jaki sączy się z Twojej gęby, dawno nie widziałem. Zazdrościć dziewczynom i tyle. Autorki tego wątku spoko są. Jeden z nielicznym normalnych tematów na tym kafe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc to wszystko co chcialas/es nam powiedziec? Czy moze jeszcze masz jakies spostrzezenia dotyczace ktorejs z nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem tu calkiem swierza i nowa :P ale naleze do tematu slub... cos pieknego kiedys nie tak ale teraz coraz bardziej o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julka nie pisz sama ze sobą:D ale dziwne jest ,ze taka wykształcona a ma taki mizerny zasób słów:D yellow obiad gotuj,szparę myj i czekaj na swojego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellow yellow
Juleczko kochana, podpisz sie chociaz swoim nickiem. Myslisz, ze normalni ludzie sie nie zorientuja, iz te wszystkie posty na pomaranczowo w odpowiedzi na negatywne komentarze to ty piszesz? W dodatku udajac, ze jestes kilkoma roznymi osobami? Nie wystarczy tylko sie wylogowac zeby byc anonimowym na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, Yellow, Lolla witajcie :) Szczególne "serdeczności" dla Hieny. Dziewczyny dlaczego jesteście takie wrażliwe? :P Ja jeszcze uniknęłam przeziębienia, ale moje zatoki już dają się we znaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cataliene :D gosc ale sie uczepiles/as. Chyba Ci sie nudzi. Zajmij sie swoim zyciem,a nie cudzym. Pisz co chcesz kazdy tutaj i tak ma twoje wypociny gdzies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trwa kolejna arcyciekawa debata studencka w naszym wydziale.... Dobrze, że mam laptopa pod ręką :P Yellow a co dzisiaj będzie na obiad? Chętnie coś podpatrzę :D Zmobilizujcie mnie, żebym poszła na trening. Kumpele się rozchorowały a mnie brakuje motywacji :P P.S. Z pomarańczową hieną/hienami nie warto dyskutować :P Na nich szkoda nawet amoniaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc hahaha dziekuje:P zauwaz ze ludzi o takim nazwisku w Polsce jest duzoo:P Jula to jest urocze co zazdrosnice wymyslaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja serwuje dzis pulpety w sosie pomidorowym z ryzem a do tego zupka grzybowa:D Idz na trening! Ja jak dokoncze obiad to pojde na rower:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No polubiłam zwłaszcza Mellow Yellow- nawet własnego pseudo nie posiada- tylko Twój skopiowała :P A wracając do normalności- jestem ciekawa co u naszej Marionetki i Ostatniego... Zapracowane, nie to co my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię to dla siebie- PMS mnie rozwala, więc muszę się wyszaleć na orbitreku :) Pulpety- szacunek dla Ciebie. Ja jak widzę mięsko do przygotowania - uciekam gdzie pieprz rośnie :P A mój Luby uwielbia właśnie te pulpety...W imię miłości trzeba się będzie przełamać i nauczyć obchodzić z mięchem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego tu zazdroscic? tego ze jakas mloda laska zaraz po zajeciach wraca do domu i spedzi reszte dnia,wieczoru z tel w reku albo lapem na kolanach i najwyrazniej nie ma nikogo realnego obok siebie aby sie z nim dzielic swoimi sukcesami i smutkami? albo tego ze inna nudzi sie w nudnej malooplacanej pracy? i mimo ze skonczyla studia to koniec koniec konców zamiast do wymarzonej redakcji trafila na kafe? porazka z jednej str miec wielkie aspiracje a z drugiej nie robic nic aby je w zycie wcielic:p naprawde jest czego zazdroscic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a u Ciebie jak dzisiaj z obsługą klienta? :) Walą dzikie tłumy? Szczerze już nie mogę się doczekać jak poświęcę się tylko gazecie. Mam dosyć tej nudnej pracy w biurze..Chcę procować z ludźmi, łazić, rozmawiać itp itd. Dziewczyny a macie już plany na weekend? Ja już usiedzieć na tyłeczku nie potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykładzie juleczki widać wyraznie ze nie każdy kto kończy studia ma jakiekolwiek horyzonty:p no ale jak bozia rozumek dawała to juleczka stał w innej kolejce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×