Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Gość gość
Facet dobiegajacy 40-tki, ktory jeszcze nie jest gotow na malzenstwo? Ja bym uciekala gdzie pieprz rosnie! Znajdz sobie kogos bardziej odpowiedzialnego i blizej swojego wieku, bo obecny zwiazek nic dobrego nie wrozy, a jak sie posypie to juz moze byc dla ciebie za pozno by z kims wartosciowym moc sobie na nowo zycie ukladac. Albo bedziesz sama albo w desperacji zdecydujesz sie na byle co, a obecny partner zawsze znajdzie sobie chetna i mlodsza bez parcia na slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka85- która jest ta trzecia zaręczona? Zagubiona, ja i ? ^^, ja już się gubię, chyba czegoś nie doczytałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf, już po zajęciach. Ale się dzisiaj wymęczyłam, temperatura jakoś wysysa ze mnie całą energię. Zatem świętować kurde rocznicy nie będziemy bo oboje wyglądamy i czujemy się jak kapcie. Tyle się naplanowałam, namartwiłam i jak zwykle - na zapas ;) Nadrobimy kiedyś tam, bo samolot już wykupiony :) Camille witaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz w domu,alez nauka meczy. Zagubiona robie rosol,moge sie z Toba podzielic:P Jula wlasnie,kim jest ta trzecia zareczona:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Juleczka
no Ty Yellow :) albo mi się wydaje :P Spadam dziewczynki. Dzisiaj była masakra do końca pracy. Rzadko mamy taki młyn, ale czasem trzeba mocniej popracowac :) uciekam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:D no tak tylko ja siebie pod uwage nie bralam,bo ja juz bylam zareczona jak do Was trafilam:) Na to wychodzi ze mam najdluzszy staz narzeczenski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko was podsumowując: juleczka-wieczna cnotka niewydymka :) i to jej określenie, LUBY, ja pitolę!! R****ij się porządnie dziewczyno, a zrozumiesz na czym miłość polega. Lolla- wiecznie marudząca, bo jej się chłop nie oświadcza, a wszystkie koleżanki na fejsie status zmieniły:) Setunia- ściemniaczka ciążowa, mająca problem, żeby teściowa klucze oddała. Zagubiona- chyba jedyna w miarę normalna dziewczyna tutaj. Podobnie jak Ostatni Gość- nie wiem, co ona tutaj robi, mężatka w końcu:) Kogoś pominęłam? Aaaa, Yellow Tea- słodkopierdząca. Będę Was dalej podczytywać. Bo uwielbiam uświadamiać sobie jaka jestem fajna. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow poza tym (pomijając Ostatniego Gościa) to chyba masz też najdłuższy staż związku. Chyba, że coś mi się pokićkało :) W ogóle moim rodzicom, w deszczu ktoś na podwórko, w reklamówce podrzucił kociaki ;/ Dobrze, że psy usłyszały z domu miauczenie bo by się maluchy potopiły... Jak można być takim bezmyślnym ciulem? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 16.02 Haha z niecierpliwoscia czekamy na wiecej:D Zagubiona no ja juz z moim P. ponad 6,5 roku razem:P O kurcze! Ale tacy ludzie juz sa,bez serca. U nas tez jest podrzucony psiak,tzn w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, my mamy dwie psie znajdy, znaczy się u rodziców moich w domu :D Kociaki na razie niańczy moja siostra, są odizolowane od reszty na wszelki wypadek gdyby czymś się zaraziły. Niby nasze mają szczepienia ale po co ryzykować. O 18 małe pojadą do weta, a za kilka dni będzie trzeba zacząć szukać im domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
:) no widocznie wiek ne swiadczy o dojrzalosci, u niego w rodzinie oprocz enej ciotki nikt sie nie rozwodzil wiec on chce tak samo i byc 1000% pewny TYLKO ze nigdy nie ma tej pewnosci, w umie nawet juz chyba bym sie nie cieszyla tak na oswiadczyny jak rok czy dwa temu jak milosc byla swieza i jeszcze zkrecona pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona tylko oby znalazly sie dla nich domy. Jeju jaka ja jestem zmeczona,nie mam sil na nic. Zaraz zrobie sobie kakao i legne na lozko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
dziekuje za tak mile przywitanie chyba jeden z nielicznych fajnych tematow z milymi ludzmi :) ze odzyskuje wiare w to forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille no ba! Nigdzie nie ma takiej atmosfery jaka jest u nas:D dlatego mamy az tyle zazdrosnych pseudo-wielbicielek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
:D :D a w ogole to czulam sie od poczatku troche dziwnie bo to wygladalo tak ze zaczelismy jako dobrzy znajomi potem przyjaciele i dowiedzialam sie ze czeka na odpowiedz od dziewczyny z ktora byl wczesniej czy mogliby sprobowac jeszcze raz, wtedy mnie to zabolalo i zaczelam dostrzegac ze kryje sie za tym cos wiecej niz przyjazn. Umowilismy sie ze jak ona powie nie to moze zaczniemy sie spotykac, no i jak taka "hiena" liczylam ze go kopnie ;) no i tak sie stalo i przez jakis czas czulam sie jak ta druga lub zastepcza dzeiwczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Witam:) czy mogę się dołączyć do Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
pewnie :-) to jaka jest twoja historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Ja: 26 On: 30 od dwuch lat razem (właśnie jutro druga rocznica:-D) od kilku dni oficjalnie jesteśmy narzeczeństwe a tak nie oficjalnie od 3 miesiecy -oswiadczyl mi się w lipcu na urodziny ale do tej pory nikt nie wiedział-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
to serdeczne gatulacje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Dziękuję:) ktoś w końcu się ze mna cieszy bo rodzina to nic a nic się nie odezwała na ta wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
spokonie :) pewnie potem do nich dotrze :) moja mama przykladowo nie cierpi mojego faceta i jakbym zaszla z nim w ciaze czy cos takiego wyklela by mnie z rodziny :/ niestety zla przyszla tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Oby bo to troche przykre jeśli najbliżsi nie cieszą się razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
moja mama juz sie nie cieszy :p po cichu liczy ze znajde kogos innego :( jest to przykre bo musze z nia ciagle o to walczyc a wiekszosc rzeczy nie mowie mu bo strasznie byloby mu przykro zwlaszcza ze jego rodzina traktuje mnie juz jak jej czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Szczeze to ja nie rozumiem takich ludzi jak Twoja mama przecież to Ty spędzisz z nim życie a nie Twoja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
niestety ma bardzo zle doswiadczenia z moim ojcem i nie potrafi zrozumiec ze mozna kogos ochac tak nie patrzac na jego status materialny, ze mozna lubic seks (dla niej to kojarzy sie z meczennictwem) ze mozna komus zaufac i mowic wszytsko wiec troche ja rozumiem ale czasami jest mi bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Może kiedyś to zrozumie... Doceni Twojego chłopaka może potrzebuje więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille 86
nie wiem moze...moz ekiedys sie z tym pogodzi mam nadzieje ze tak a nie wyklnie mnie z domu :p to jak sie poznaliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeża narzeczona
Skomplikowana sprawa heh;-) krzysiek pracuje na CPN od dawna mi sie podobał ale wiedzialam że kogoś ma... Później jednak zakończył się jego związek...a że nie bylam taka odwazna odpuściłam go zaczelam startować do jego kolegi ale jak się okazło on też kogoś ma ale dał mój numer telefonu krzyskowi i tak jakoś się zaczeło;-)a Wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieza witamy!:) jutro Was nadrobie:) teraz uciekam na film:) Ps. Zastrzezcie sobie nicki bo podszywy grasuja:D Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×