Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

oki, dzięki laseczki :) W takim razie zostawię po 2 , bo obawiam się, że szefu kupił tę taniochę. Nie sądzę, że fatygowali się do Ikei. Swoją drogą może to pomysł na biznes świeczki grzejniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni ja bym na Twoim miejscu zostala w tej obecnej pracy. Daj znac koniecznie co i jak:) :D mam dzisiaj jakis zly dzien:/ W moich okolicach byl wypadek polsat news nawet byl. Auto w drzewo uderzylo. Chyba 3 osoby zginely na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow tragedia...życie jest takie nieprzewidywalne, że takie wydarzenia mobilizują mnie do cieszenia się każdą szczęśliwą chwilą...:) 3maj się dzielnie Kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
no laski, dam znać, co i jak. Kurcze, trochę się stresuję, bo wieeki nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej! yellow- tragedia. Juleczka- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jakby taka świeczka-grzejnik miała wyglądać ? :P he, he :) Masakra, ledwo siedzę już w tym biurze. Taka śliczna pogoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś usłyszałam taki tekst, że mężczyzna powinien bardziej kochać. Tutaj tak jest że ona kocha go bardziej. Przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tragfia tak to jest jak sie szybko jezdzi. Ehh Tak mnie glowa boli ze o jej. Robilam pranie, i nie wiem jakim cudem ale rozwalilam suszarke na bielizne. To byla juz nasza 3 suszarka w ciagu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*tragedia Lolla wspolczuje tej dziewczynie. Ja na jej miejscu wyjechala bym gdzies z dala od tego wszystkiego. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow suszarka to tylko rzecz. Jak masz migrenę- połóż się do łóżeczka, opatul kocykiem i lulu. Gościu, ależ my tutaj nie dyskutujemy o ślubach tylko :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- nie dyskutujemy tylko o chęci wyjścia za mąż. Od tego się zaczęło, a rozmowy toczą się na różne tematy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula na razie musze obiad zrobic pozniej sie poloze. Ale fajna pogoda. :D Nasz watek jak sama nazwa wskazuje dotyczy zamazpojscia ale nie tylko. Bo ilez mozna gadac o slubie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
yellow- no to ja chyba znowu Ikee zareklamuję:) Mamy ich suszarkę od lat i nic się z nią nie dzieje. A mój synek raz sie nawet na niej powiesił:) juleczka- ja już myślałam o jakimś dociągnięciu alternatywnego źródła ciepła do tej naszej świeczki grzejnika :) dziewczyny, umówmy się, ze nie będziemy odpowiadały na chamskie odzywki pomarańczy, dobra? Bo znowu nam się temat zaśmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow zachowaj powagę i nie komentuj dziecinnych pomarańczaków. Ja już uciekam powolutku do domu.:) Smacznego obiadu dla wszystkich :D Do spisania jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze zwyklych czynnosci robia jakis hit:D bylam na silce,chwalcie mnie bo jak nie to was opowiesciami o tym zamecze:D:p a zwyklego pogrzewacza w reku nie miala:D z choiny sie zerwala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość juleczka
a teraz bede udawala że wracam do domu,a tak naprawde to bede was nadal czytala dziewczynki kofffane:)👄 tatuś z pracki wrócił,muszę mu odgrzać pulpeciki🌼 pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
yellow- no ja Ikeę uwielbiam, i wcale się tego nie wstydzę. Kurcze, kupiliśmy sobie wieki temu łóżko- najtańsze do dzisiaj je mamy- a swoje przeszło :) Fakt faktem, w materac zainwestowaliśmy- ale znajoma miała takie robione na zamówienie i już ma następne. także jeśli suszarka to tylko Ikea:) Juleczka- miłego wieczorku. Jutro wrócimy do biznesiku na świeczki grzejniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni to ,ze ktos napisał ,ze jaka jedna z niewielu piszesz rozsadnie to nie znaczy ze to dane raz na zawsze:D nie znizaj sie do poziomu podstarzalej gimnazjalistki juleczki zuzeczki i tej niedouczonej studentki :D i racja w jednym biurwy tu siedza i gledza:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one jej tak doradzily aby tej nowej roboty nie brala bo raz:boja sie ze straca koleznke do zbijania bąków,dwa:z zazdrosci bo jak ona by mogla sie wyzej wybic kiedy one nawet o tym pomarzyc nie moga bo ich marzenia siegaja co najwyzej zmiany nazwiska na nazwisko meza:D[patrz stopka yellow:] a trzy : no wlasnie po co zmieniac cos co znane,cieplutkie,milutkie i w ogole:p yellow to nie wiem po w ogole komus miejsce na studiach zajmuje:D przeciez skonczy przy garach i pieluchach na tej swojej prowincji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjuleczka
A Ja siedzę i czekam aż Mój Luby w końcu zacznie zarabiać:)👄🌼 Jak nie będzie zarabiał to Mu nie dam wiecie czego dziewczynki:)👄🌼 Tylko nie wiem ile za numerek brać?:)👄🌼 Pomóżcie mi,plisssss:) Jetsem taka niesamodzielna w pewnych sprawach:)👄🌼 Uciekam pozmywać po Tatusiu:)👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnaonna
Gdyby byly choc odrobine inteligentniejsze i doroslejsze, to nie musialyby sie prosic faceta o pierscionek. Porzadny mezczyzna, ktory znajdzie wartosciowa kobiete bedzie sam chcial sie z nia ozenic i planowac przyszlosc. No ale skoro one taki poziom soba reprezentuja, to ja sie nie dziwie, ze ci faceci sie uwiazac nie chca dac, bo po co? Zeby pozniej zapieprzac na nie cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hej Jak tam samopoczucie? U mnie radośnie, bo pogoda iście wiosenna :D Ostatni jakieś przemyślenia po nocy w sprawie zmiany firmy? Yellow a ja wczoraj zrobiłam penne ze szpinakiem i fetą. Wolę nie wiedzieć ile miało kalorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow :) Długo masz dzisiaj zajęcia? Pogoda jest tak kusząca, że aż żal mi się robi, że muszę siedzieć w biurze. Na szczęście do soboty coraz bliżej :D Jestem ciekawa co u Marionetki, długo się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) U mnie pogoda też piękna, zaczęłam już "weekend" ale jak pisałam na gmailu czasu nie będę miała za wiele żeby z pogody skorzystać. A wczoraj byliśmy na "Wałęsie"... i to jest naprawdę taki film dla szkół i nic więcej. Nie rozumiem dlaczego to zgłosili do oscarów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula dzis mam wolne:) posprzatam w domku,zrobie obiad a potem wpadne do mojego do pracy z ciastem dla niego i jego kolegow:) obiecalam im:) a potem zakupy musze zrobic jakies wieksze przed weekendem. I jak na razie to tyle moich planow na dzhsiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona :) No ja w sumie też nie jestem pewna, czy coś wyjdzie z naszego wyjazdu w górki. Trochę się skomplikowało :P W każdym razie w domku nie zamierzamy siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×