Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość kleo1
cala noc nie spie 4.30 a ja godzine spalsm:/ angela po porodzie to jeszcze roznie moze byc jak mala sie karmi cycem. moze cos w google znajdziesz albo polozna doradzi co to sorowego miesa bo nie mam pojeca wiem ze nie mozna jesc kapusty i czekolady bo dzidzia bedzie miala kolki tak mi mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Kleo1 czemu nie spisz? masz jakies bole/skurcze? Dziewczyny jak wysterylizowac butelki i smoczki bez sterylizatora? Wystarczy wlac w butelke wrzatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnela, ja czytalam ze trzeba gotowac w wodzie przez 5 min :) Kleo na forum o tej godzinie? A coz to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Moze Kleo1 rodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet to jest agent, powiedzial, ze idzie pod prysznic, cos dlugo go nie bylo. Po chwili wchodzi do pokoju z kwiatami i zyczy mi wszystkiego najlepszego na Dzien Kobiet :D Mowie, ze to jutro, a on rozczarowany bo myslalam ze dzisiaj jest 8 i ze dzis jest mecz na ktory czekal :D Ale mialam niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
nie rodze, nie rodze:p nie dobrze mi jakos bylo w nocy ale bylam u gina zbadal mnie powiedzial ze wszystko pozamykane posluchalismy tylko serduszka malego i to na tyle. znowu jakies badania musze robic krew. mocz juz 4 raz i za dwa tyg kolejna wizyta to zrobi usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj zwrot payslipów z job centre, czyli ze dokumenty dotarly :P ciekawe ile teraz bede czekac na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ennan hahah haha ale przynajmiej pamieta ze takie swieto istnieje.Ja bym chciala bukiet tulipanow dostac ale pewnie sama sobie bede musiala kupic. U mnie wyszlo sloneczko i zaraz czlowiek sie lepiej czuje (choc strasznie wieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enna to dziwne ze nie dostalas zadnej odpowiedzi w ogole... Ja po ponad 2 tygodniach od wyslania dostalam list z odpowiedzia ale bez payslipow. Moze zadzwon i sie dowiedz czy nie zaszla jakas pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze do przyszlego tygodnia bo dopiero wtedy mijaja 2 tyg od zlozenia wniosku. Z payslipami byl tylko krotki list, w ktorym napisali ze dziekuja i ze sobie skserowali te payslipy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja tez bym wygotowala Butelki przez kilka minut. Pozniej jak uzywalam to zalewalam wrzatkiem I tyle. Mam sterylizator ale uzywalam go sporadycznie bo tam wchodzi 6 Butelek a na 1 sie nie oplacalo wlaczac :) Ja musze zrobic ostatnie zakupy jutro no I w koncu spakowac ta torbe do szpitala. A w co planujecie ubrac dzieciaki na wyjscie ze szpitala ? Enna jestem pewna, ze w przyszlym tyg dostaniesz list z jobcentre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi no wlasnie okazuje sie ze moje wszystkie ciuszki sa za duze ,mam kurteczke ,jakis cieply pajacyk z misia ale mala sie w tym utopi.Wygralam dzis aukcje z ciuchami na tiny baby wiec bede musiala poprac te ciuszki i wezme ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie mam pajacyk z misia Chyba na newborn ale nie bede kupowac nic mniejszego bo Raczej sie nie oplaca. Najwyzej mala bedzie sie topic w tym ale licze, ze szybko sie zrobi cieplo I bede mogla zakladac cos innego :) Ja dzis mam wieczor dla siebie. Maly spi od po 19, zaraz biore prysznic I do lozka :) nawet w TV nie ma nic ciekawego. Ostatnio chce mi sie wiecej spac tak jak na poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, mam ostatnio dokladnie tak samo, tez czesciej jestem senna, ale to moze dlatego ze czesto budze sie w nocy. Musialam dzis wybrac sie na zakupy bo wszystkie moje t-shirty zrobily sie za krotkie :p w primarku maja fajne koszulki po 2f w roznych kolorach wiec zrobilam zapas do maja :p kupilam tez nowe biustonosze, rozmiar D, jestem przerazona :( mam nadzieje ze po ciazy i karmieniu wroce do mojego rozmiaru, nie chce takich wielkich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzisiaj zaszalałam w primarku ;p xd hehe kupiłam sobie 5 par majtek 1funt/szt hehe bo te moje to sie jakieś ciasne zrobiły i już mi nie wygodnie :P i właśnie też jakąś koszulkę za 2 funty może ta samą :) . Mały strasznie sie rozpycha czasami boleśnie, no nie szczędzi mamusi ;p . Kolejna wizyta z położną w środę, tak myślę żeby w niedzielę wybrać się na carboot może wychacze coś fajnego za grosze ;p Jeździcie na carbooty??? Przed ciążą nie opuszczałam żadnego nawet zarobiłam na tym sporo bo skupywałam śliczne sukienki za funta i sprzedałam na allegro w polsce za ok 30zł szt ^^ Ciuszków dla dzieci też tam nie brakuje i innych pierdołków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia masz na mysli te niedzielne markety, tak? :P Jesli tak to ja niestety do najblizszego mam daleko,a prawie godzinna podroz autobusem w moim stanie to meczarnia :( Ale chcialabym sie wybrac tak czy inaczej zanim urodze bo slyszalam wlasnie, ze mozna bardzo tanio wyrwac rzeczy dla maluszkow, a mi zalezy na hustawce :P Moze tesciu w jedna niedziele bedzie mogl z nami podjechac samochodem byloby swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
LidziaL kiedys jezdzilam na takie carboot ale towar zaczal byc coraz gorszy i zrezygnowalam.Zaczeli sprzedawac doslownie wszystko ,najgorsze badziewie.Teraz jak sie przeprowadzilam to jest blisko mnie jeden ale chwilowo auto w naprawie wiec nie mam jak podskoczyc :(.Mam nadzieje ze do piatku naprawia. Dziewczyny co wy sadzicie na temat tych badan w Polsce (przed porodem) na paciorkowca.Tutaj chyba nic takiego nie robia? Dlaczego? to podobno jest dosc niebezpieczne dla noworodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, nie slyszalam w ogole o takich badaniach. Tak samo jak tutaj nie robia tego badania poziomu cukru po obciazeniu glukoza. W ogole jakos tak nie mam wrazenia ze moja ciaza jest pod dobra opieka, nic nie badaja poza moczem i krwia. Mam nadzieje, ze nic zlego sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w okolicy sa fajne carbooty. Na jednym praktycznie sami anglicy wiec nie ma badziewia. Tydzien temu bylismy na takim gdzie byla wiekszosc obcokrajowxow i mega lipa az do meza mowilam, ze ja bym.takie badziewie wyrzucila :) W nocy mialam dziwne bolesci. Taki ostry bol po prawej stronie tak ponizej zebra. Ostry bol. Wzielam paracetamol i troche na czworaka przy lozku spedzialm i mi przeszlo. Dzis po poludniu to samo :( Zadzwonilam do triage i oczywiscie po krotkim wywiadzie nic sie nie dzieje i moge brac paracetamol :/ Sama nie wiem co to jest. Niby mi przeszlo ale teraz czuje jakby tam jakis bol, juz nie tak ostry ale jednak cos. Miala ktoras z was tak ? Nie wiem czy powinnam jechac do szpitala.czy cos. Nie wiem jak to dziala ale jakbym jechala na a&e to pewnie mnie odesla do triage. Albo zadzwonic na triage jutro jeszcze raz jesli sie to powtorzy. Taka babka mi mowila, ze to normalne ale w pierwszej ciazy tak.nie mialam wiec nie wiem co jest grane. Spakowalam sie dzis bo nie wiem co sie mzoe zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi nie mialam takich boli o ktorych piszesz za to mam jakies klocia,dzis jak bylismy na spacerze mnie zlapalo.Dobrze ze juz sie spakowalas ,ja juz prawie tez,musze jeszcze kupic butelke wody.No i czekam na te ciuszki ktore wygralam na ebay zeby poprac i wziasc ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Diewczyny pewno sie powtarzam ale jakie kupiliscie takie typowo apteczne leki dla noworodka.Macie cos na goraczke,katar itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela to pewnie cos w stylu kolki die zlapalo. Tez tak mialam. Co do lekow to wlasnie nie mam jeszcze nic. Kupilam ta oliwe z oliwek tylko. Jeszcze pieluchy ale to w asdzie. Tam maja zawsze dobre ceny pampersow. Chyba, ze chcecie uzywac innej firmy. Wlasnie nie wiem czy cos specjalnego z lekow zamowic z Polski ? Moj tata bedzie tu za dwa tygodnie I sie pytal a ja sama nie wiem. Znajoma mi polecala aphtin aftin jakos tak na plesniawki ale z moim synkiem nic takiego nie mialam nawet. Nie pamietam czy mialam od razu leki przeciwgoraczkowe itd Moze cos na kolke warto? Ale tutaj tez sa lekarstwa dlatego sama nie wiem co kupic. A wy co planujecie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi chce wode morska do noska,cos na kolke,jakis syropek na goraczke i czchyba kupie witamine D dla niemowlat,to chyba tyle. Dziewczyny to moj ostatni leniwy weekend,kurde ciekawe ajk to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, moze twoja mala po prostu uciska jakis nerw i dlatego tak boli? Jak za to mam co jakis czas, glownie w nocy, takie jakby ataki naglego bolu w plecach, klatce piersiowej i za uszami, koszmarne. Pojawia sie co jakis czas, trzyma pare minut, po czym przechodzi i znowu wraca... Bylam juz wczesniej z tym na pogotowiu, przebadali mnie i nic nie stwierdzili, oczywiscie polecili zloty srodek paracetamol :P Poprzedniej w nocy znowu sie z tym meczylam, mam nadzieje, ze dzis bedzie spokojnie bo przez to jestem nie do zycia caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleciala spray do noska calpol saline nasal spray. Ta koncowka do pryskania jest wygodna w uzyciu I cisnienie nie jest duze. Sa jeszcze z firmy sterimar ale koncowka jest mega dluga I cisnienie w trakcie pryskania duze. To juz zalezy od was jakie chcecie uzyc. Mialam tez fride do noska. Sprawdzilam pampersy w asdzie za 2mega paki po 74 sztuki za £20 cena ok :) Angela to masz w piatek cesarke ? A jak dlugo sie zostaje w szpitalu po cesarce? X X X Enna moze masz racje,mozliwe ze mala naciska nozkami na nerw Oby to bylo tylko to :) Kurcze a z tych objawow co masz to nie wiem co Ci moze dolegac. Nigdy sie nie spotkalam z takim bolem w plecach, klatce piersiowej no I za uszami jednoczesnie ? Hmm dziwne. A tutaj tak paracetamol to zloty srodek :) a Tobie przychodzi to samo czy po paracetamolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam na polskim forum, ze mamy podawac tez witamine k od 2 tygodnia zycia. Tez zamierzacie ? Ja synkowi nie podawalam. Nawet wit D juz nie dostaje a tam Pisza , ze Mozna do 3rz. Ehhh za duzo info naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi, czesto przechodzi samo ale po dluzszym czasie, po 2 paracetamolach troche szybciej :p Lekarz powiedzial, ze to moze byc jakis bol miesniowy ktory tak promienieje dziwnie na mostek, łopatki i uszy, tylko ze ja nie widze zadnej zaleznosci w tym kiedy to sie pojawia, niie potrafie znalezc zadnej przyczyny czy faktu, ktory by laczyl dni kiedy to sie pojawia. . Wlasnie tez planuje liste lekow i kosmetykow dla malej z Polski, czesc z tych rzeczy mozna dostac w polskich sklepach tylko cene maja troche wygorowana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi nie ja nie mam cesarki tylko beda wywolywac porod.Co do witaminy K to nie wiem w jakich dawkach nalezy ja podawac,mala pierwsza dostanie zaraz po porodzie w szpitalu. Enna nie wiem co to za bole cie nachodza ja nic takiego nie mam za wyjatkiem bolu krocza/miednicy jak zalegne za dlugo w jednej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poczytajcie http://mar****.wordpress.com/2014/03/06/zwiazek-szczepien-z-autyzmem-udowodniony/ :s a tu tak wciskaja te szczepienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh glupia cenzura, w miejscu gwiazdek jest slowo m/a/r/u/c/h/a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×