Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość kleo1
hej dziewczyny, nastraszyli mnie ze moge szybciej urodzic szybciej juz jest wszystko ok bylam u lekarza wszystko zamkniete a co do tych uplawow to troche za duzo ich mialam i musze teraz wiecej sie oszczedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dobrze kleo, ze nic sie nie stalo! Na szczescie to juz koncowka ciazy wiec mozesz smialo pozwolic sobie na wypoczywanie. Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo zgodnie z planem a maluch urodzil sie w terminie :) A u mnie dzis calkowicie nieprzespana noc,5 razy wstawalam na siusiu! Myslalam, ze juz te nocne sikanie mam za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna kochana uwierz mi, ze nocne sikanie dopiero przed Toba... Ja teraz chodze siku doslownie co chwile. Tez mialam dzis fatalna noc. Od 1.30 do 4.30 nie spalam bo strasznie bolal mnie kregoslup. Nie moglam znalezc sobie kompletnie pozycji do spania. O 3 nad ranem pilam melise zeby zasnac. Masakra.Tak jak cala ciaze znosilam super tak te ostatnie dni daja mi sie juz we znaki i chce juz rodzic!!!!! Kleo fajnie, ze wszystko w porzadku. Wypoczywaj duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Enna :) Ale co Ci bede sciemniac...koncowka najgorsza. Ale z drugiej strony jest tez taka swiadomosc, ze to juz tak blisko, ze wszystko mozna przezyc :) Ja sie dzis wzielam za mycie okna w salonie. Tzn wypralam zaslonki i teraz czaje sie na to okno, zeby je umyc a tak strasznie mi sie nie chce ze szok. No ale trzeba sie zebrac, ale najpierw trzeba cos zjesc :) Faktycznie fajny wywiad :) Ja tez chce rodzic naturalnie, ale jezeli bedzie trzeba wykonac cc to wiadomo, ze nie bede protestowac. Zdaje sie na polozne z nadzieja, ze wiedza co robia. Jedyne czego najbardziej sie obawiam to kleszczy albo vacum. To mnie jakos przeraza. A myslalyscie juz nad znieczuleniem zzo? Bedziecie braly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1d
dzieki dziewczyny za slowa otuchy, ja tez w nocy nie moge spac ledwo zdarze sie wysikac i czuje ze mi sie znowu chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja chce znieczulenie i to najlepiej od razu. Boje sie bolu i jesli jest mozliwosc to wolalabym go uniknac. Wiecie moze kiedy z polozna pisze sie plan porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladam sobie oferte Argosa i trafilam na zestaw butelek, ktory kupilam w Aldim. W Argosie kosztuje 35f (przeceniony z 45!) a ja zaplacilam 14,99f :D Ale mi sie trafila okazja, super :) Wczoraj mialam tez rozmowy z babciami Hani (a ma ich az 3) i wychodzi na to, ze kazda cos kupi wiec juz ta wyprawka przestala mnie tak przerazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
ja mam butelki philipsa dwie i jeszcze dokupie bo te sa od 0-3miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wlasnie Phillipsa Avent, wlasnie staram sie upolowac tanio podgrzewacz tez Phillips :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam Philips avent zestaw startowy, z tym ze w nim sa 4 butelki, smoczek i szczotka do czyszczenia butelek. Sterylizator Avent 3w1dostalam w prezencie z pracy tak wiec mam z glowy. W sumie brakuje mi tylko elektronicznej niani i kilka d**erelek do pokoiku. Oczywiscie po porodzie potem wyjdzie w praniu co jeszcze potrzeba. Nie kupowalam np w ogole mleka jeszcze bo mam nadzieje, ze uda mi sie karmic piersia ale jak wiadomo z tym roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna pytalas o plan porodu. Ja nie mam w ogole. Pytalam polozna to mi powiedziala, ze w karcie ciazy sa pytania na ktore mozna odpowiedziec i na tej podstawie zrobic sobie plan porodu. Pytala mnie tez czy chodzilam na szkole rodzenia wiec moze tam wypelniaja. Nie mam pojecia. W kazdym razie ja planu nie mam, ale moze dzis usiade i wypelnie te pytania w karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
dziewczyny mam pytanie. jak sie odczowa skorcze czy to bol taki jak przy okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej dziewczyny dzis zaczelam 36 tc.Ja chyba jestem jakas inna bo ani raz przez cala ciaze nie wstawalam w nocy na siusiu. Kleo z tego co czytalam to tak skurcz to tak jak bol na okres. Dzis dostalam swoje zamowienie z polskiego sklepu.Przyszedl spiworek ,szczotka do czesania i masc skarb matki na sutki. Musze jeszcze zamowic z inej polskiej strony pare kosmetykow z hippa dla malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
angela ja tez zaraz bede w 36 tyg. pojawiaja mi sie wieczorem bole podrzusza ale takie jednorazowa i przechodza czyli wychodzi na to ze sa to skurcze. a jak u was kobitki ze skurczami? dzisiaj zlozylismy lozeczko dla malego:) chciala bym zeby juz byl z nami ale do porodu caly czas mi nie spieszno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pojawil sie pierwszy raz jeden taki skurcz, tez nie wiedzialam co sie dzieje. Jestem w 30 tygodniu. Wlasnie wylicytowalam na ebayu podgrzewacz do butelek Avent za 1,56f :D przesylka 5f wiec tak czy inaczej tanioszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi co tak ucichlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Znajomi byli u mnie na kilka dni. Troche was podczytywalam ale nie mialam kiedy usiasc I napisac. Wlasnie w tym aldi jest niezle wybierzesz rzeczy dla maluchow. Tylko, ze ja bylam przed weekendem to jeszcze nie bylo az tak wybrane. Tak Sobie mysle,ze juz wszystkie powoli zblizamy sie ku koncowi. Mnie zostalo 5 tyg. Musze spakowac torbe. Mam nadzieje, ze po porodzie damy rady cos wieczorami naskrobac I wymienic sie doswiadczeniami :) Moja mala dzis daje mi strasznie popalic. Tak sie jakos uklada , ze caly czas cos mi Wpycha w prawe zebra. A wczoraj dziwnie sie czulam. Mialam taki klujacy Bol na samym dole na srodku. Az myslalam, ze jak mi nie przejdzie to sie dzis wybiore do poloznej ale bylo lepiej caly dzien a teraz znow jak siedze to czuje takie klocie. Pisalyscie wczesniej o seksie, u mnie to moglby nie istniec tylko szkoda mi meza. On mowi, ze rozumie I ze jest ok ale od czasu do czasu , tak moze Raz w tygodniu nam sie uda :) Kleo skurcze to tak Jakby okres na poczatku ale napewno bedziesz wiedziala, ze to juz. Ja mialam lekkie pobolewanie I wiedzialam w mojej podswiadomosci, ze to juz to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś byłam na wizycie z położoną. Zaczęłam już po malu wypytywac o wszystko. Mieszkam w Bournemouth ale rodzić chcę w miejscowości obok (Poole) tam mogę poprosić o znieczulenie, jest opcja rodzenia w wodzie jednak u mnie to nie wskazane przez problemy z nerką bobasa. Hmm co tu jeszcze... . Właśnie co do tego planu porodu...co ja mam tam powpisywac w tą kartę? Bo właśnie dziś położna wspomniala o wypełnieniu tego. . A co do tych odwiedzin health visitor, to położna mówiła że właśnie ona przychodzi przed porodem dać czerwoną książkę dla dziecka a po porodzie przyjdzie położna. . Dziś dowiedziałam się też ze Synuś jest ułożony w perfekcyjnej pozycji...główkę ma baaardzo nisko...ciekawe czy nie zachce mu się wyjść wcześniej xd bo położona zapytala mnie czy mam spakowana torbę do szpitala hmmm . Pytalam o dodatkowy scan bo boje się ze dzidzia będzie za duza np. Ona na to ze wymiary brzucha są w normie więc nie widzi potrzeby na dodatkowy scan... i to na tyle z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sexu masakra... strasznie się boje o infekcje pęcherza moczowego, mam w ciąży jakąś większą skłonność do tego typu infekcji :( po za tym ostatnio wszystko mnie drażni mam takie chwile ze siadam i zaczynam płakać i sama nie wiem dlaczego. ..moj mąż ma ze mną trzy światy. Po za tym nie mam ochoty na zbliżenia, sama nie wiem co ze mną nie tak :/ . Dziś prasowalam sporą ilość ciuszków i w najbliższym czasie będzie pakowanie torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
co do plynow to tak z 1,5l moze nawet 2l ale zwykla woda i musi byc lekko gazowana soki mi nie wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
dziewczyny ja to mam caly czas obawy ze cos zle moze dziecko sie rozwija. normalnie fazy mam czesto mam robione usg ale na 3d nie bylam i teraz zaluje.bo juz teraz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do plynow to ja w ogole tego jakos nie pilnuje ile pije, powinnam? :P Kleo nie wkrecaj sobie niepotrzebnie, po co? Ja mialam ostatnie usg w 24 tygodniu i mimo wszystko wierze ze jest dobrze, jakbym miala tak sie caly czas zamartwiac to bym chyba zwariowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hejka jeszcze tylko jutro i laba ,przesunelam maternity o tydzien :).Torbe tez juz pakuje dzis bede prasowac koszule do szpitala.Kurde ja to amm pech znow to samo ;/ wywiesilam pranie i pol godziny nie minelo igrad zaczal sypac a teraz znow slonce wyszlo.wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
no racja wkrecam sobie, jesli lekarz mowi ze jest dobrze to jest. jakas zmeczona chodze i znowu zgaga sie odzywa:/ dziewczyny a herbatki dla maluszka jakies kupilyscie? ja jeszcze nie ale przydalo by sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Angela, w koncu wolne :) Ja to przez was tak panikuje jak piszecie ze macie juz prawie wszystko gotowe, a ja jeszcze w proszku. Ale potem przypominam sobie ze jestem miesiac do tylu za wami i troche mi lzej, chociaz nadal mam stresa ze nie wyrobimy sie ze wszystkim do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
a pijecie kawe jesli tak to ile bo ja dwie takie lurki z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna ja tez mam takie przeczucie ze sie nie wyrobie. prawie nic jeszcze nie mam tyle o ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije codziennie rano nesce z mlekiem, na poczatku ciazy pilam bez kofeiny ale to nie to samo. Ponoc jedna slaba kawka dziennie nie zaszkodzi :P Dziewczyny wiecie moze jak sie nazywaja po angielsku te beciki/ rożki? Nie wiem nawet pod jakim hasłem tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×