Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Hej kleo, nie jednak odupuscilam wczoraj. Srednio sie czulam a do sklepu gdzie moglam dostac ten preparat mam spory kawalek i raczej bym nie doszla. A dzisiaj juz jakos przeszedl mi zapal :p Wczoraj wieczorem swedziala mnie stopa, juz sobie wkrecam cholestaze :( wyczytalam ze do tego swedzamtez dolonie i spod stop, mnie swedzial wierzch i to tylko w jednym miejscu. Na wszelki wypadek i tak powiem o tym poloznej we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
enna ja nie slyszalam ze cos od swedzej stopy moze sie stac:) hihi nie ma co czytac za duzo tez, u mnie taka pogoda ze z lozka nie wstaje...nawet maly leniwy jest. ciekawe jak tam angela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda nieciekawa i najchetniej zostalabym w lozku, ale czeka nas obiad u tesciow :( Pocieszajacy jest fakt, ze fajnie od czasu do czasu ubrac cos innego niz dres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
a mi sie znowu tak miesnie dziwnie napinaja tak kolo jajnikow moze to sa skurcze? normalnie glupieje momentami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
omi to zazdroszcze, u mnie wieje pada do tego pradu nie ma:/ omi lepiej sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
czy w uk robia wymaz z pochwy w kierunku paciorkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo czuje sie dzis lepiej na szczescie ;) Motylek jestem tu drugi raz w ciazy i w zyciu o tym nie slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Hej u nas ok,nadal w szpitalu.moj tele nie chce slac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek nie robia tego badania.Ja pytalam polozna to mi powiedziala ze mozna zrobic prywatnie.My dzis tez spacerowalismy.Pogoda piekna..ciezko mi tylko ubrac malego w taka pogode zeby go nie przegrzac a z drugiej strony zeby nie bylo mi zimno.Zaraz kapanie i spanko.A potem cyc co dwie godziny....uroki karmienia piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
O jakums cudem sie udalo.rana po cc boli dosc mocno,bez tabletek ani rusz.mamy oczywiscie problemy z karmieniem piersia.A Nina urodzila sie 15 marca o 0.56 z waga 2300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ciesze sie, ze u was ok. Jak juz bedziecie w domu to napisz cos wiecej o cc itp. Vera a jak ci idzie karmienie piersia.? Jak to jest z ta dieta / nie dieta :) Jak z przystawianiem,.na zadanie ? Ehh ja mojeho synka karmilam mieszaniea teraz chcialabym tylko z piersi i mam nadzieje, ze sie uda :) dlatego pytam o to przystawianie i.o rady z zycia wziete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Kurde powtarzam sie bo nie pamietam co dalo sie przeslac a co nie.co do diety to w w uk nic raczej takiego nie istnieje.w menu maja fish and chips,pie i inne ich swinstwa.do kazdego dania np daja fasole lub groszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela fajnie ze sie odezwalas.Z karmieniem jest masakra na poczatku sutki bola dzidzia sie denerwuje.Ja prawie sie poddalam.Pokarm dostalam w sumie dopiero w 3 dobie po porodzie.Pierwszy dzien po porodzie kazali caly czas przystawiac a ja juz wylam z bolu wiec karmilam go z butli bo w cyckach zero.Ale sie uparlam bo bardzo chcialam karmic piersia.Jak w koncu dostalam pokarm to mialam taki nawal ze bez laktatora by sie nie obylo.Do wczoraj dawalam mu jeszcze raz gora dwa razy dziennie mm ale od dzis stwierdzilam ze juz tylko cyc.Musze tez odciagac i daje mu czasem butle z moim mlekoem bo pokarmu mam sporo.Grunt to dobre przystawienie.Mi pomogla poduszka rogal.Teraz np karmie go i pisze do Was.A i co ci moge doradzic mi pomogla masc Purelan Medela.Nie trzeba jej zmywac do karmienia. Sciagalam na noc mleko albo dawalam mm a ja smarowalam poranione sutki i rano znowu moglam karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi a co do diety to w sumie tak jak wczesniej pisalam.Jem glownie gotowanego kurczaka lub indyka,kanapki warzywa i owoce,duzo jogurtow platki ale to eaczej ze wzgledu na chec zrzucenia szybko ciazowych pozostalosci.Tutaj nie zalecaja zadnej diety tak jak Angela pisze w szpitalu nawet daja frytki i fasolke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, dziś znów mnie coś strzeliło i pojechałam na dwa carbooty hehe na drugim jak poszłam do toalety to straszny ból mnie złapał nie mogłam wstać ani się poruszyć...już myślałam że zacznę krzyczeć żeby mi ktoś pomógł ale przeszło potem tylko delikatnie pobolewało..chyba juz sobie odpuszczę te łażenie po straganach bo to kilka godzin schodzi... . Co do tej witaminy K to poprosiłam położną o radę bo nie byłam zdecydowana i ostatecznie wybrałam w zastrzyku, drobne szybkie ukłucie i po sprawie, a doustnie 3 razy podobno nie za smaczne, dziecko może wypluć i są z tym problemy. . Nogi strasznnieee mi puchną szczególnie stopy wieczorem to dwa balony i takie obolałe :/ . Co do planu porodu, to tak naprawde on nie jest taki konieczny ale położna mówiła, że lepiej mieć wypełnione bo po co jakieś zamieszanie przy porodzie ma być a tak tylko spojrzą i wiedzą co i jak sobie życzę.Plan wypełnia się w 36 tygodniu tak jest w karcie napisane. . Tak samo jest opcja rodzenia łożyska naturalnie lub opcja zastrzyku w noge i po 5 minutach będzie po sprawie. to też jest ujęte w planie. Plan jest pomocny zwłaszcza wtedy gdy ktoś ma np. słaby angielski. . No i na koniec GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady dot karmienia piersia. Przy pierwszym porodzie maly dostal zastrzyk z wit k bo napewno tak jest latwiej niz te trzy dawki. Tak samo ja dostalam zastrzyk w noge zeby pozbyc sie lozyska szybciej. To byla fajna sprawa. Momenti bylo po wszystkim ##### Czytalam o wit d i k na polskich forach, ze sie daje dzieciakom po kilku tugodniach. Sa nawet juz takie zmieszane wit k i d w plynie. Czy wy zamierzacie dawac te wit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie wiedzialam nic o zastrzyku na lozysko! Fajna sprawa, a to urodzenie lozyska boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Enna ja nawet nie pamietam rodzenia tego lozyska :)Ten zastrzyk naprawde przyspiesza i to sie dzieje wtedy kiedy ty masz dzieciatko na rekach i.nawet nie pamietam czy mialam jakis skurcz itp.Jedyne co to chyba na koncu takie pociagniecie tego przez polozna ale jakos bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Enna za odpowiedz, ja jestem w 17 tyg ciazy, ale wizyte u poloznej bede miec dopiero w maju w 25 tyg bo w kwietniu na 20 tydz mam usg w szpitalu i moja polozna powiedzila, ze w kwietniu sie nie spotkamy, czy ten dokument moze mi wystawic GP? A mieszkam poludniowo-zachodniej czesci Anglii, nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. GP tez moze wystawic :) Jak tak niewiele ci zostalo do 20 tyg to najlepiej juz zlozyc wniosek, a potem doniesc MATB1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
czesc dziewczyny, ja dzis mialam ciezki dzien bylam na pobraniu krwi i zrobilo mi sie mega slabo myslalam ze juz nie podniose sie z fotela. ogladacie czasami na tlc ciaza z zaskoczenia? to chyba nie mozliwe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o zastrzyku na wydalanie łożyska położna informuje i pyta przy robieniu birt planu (36tydz). Żeby właśnie przy porodzie już Ci o tym nie truli tylko wiedzą sami bo masz to napisane w planie :) . Dziś znów taki przeszywajacy ból mnie dopadł w podbrzuszu. ..ale po paru minutach przeszło. . Zamówiłam sobie piłkę i będę skakać w domu ^^ 6£ ebay .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ja nie mam polskiej telewizji ale znalazlam ten program na portalu chomik... hehe niezłe akcje szok. Obejrzałam kilka odcinków, najwięcej mnie dziwi to, ze te kobiety nie czują ruchów dziecka jak już ciąża jest zaawansowana hmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!Ja dzis od rana szybko sie ogarnelam,maly byl wyrozumialy i dal mamie ogarnac siebie i dom.Teraz czekamy na health visitor.Za to nocka koszmar.Obudzil sie na karmienie o 12 i wariowal do 2.Kompletnie nie moglismy go uspic.Moj to pewnie dzis w pracy zasypia na stojaco.Po poludnie potrafi przespac cale.Musimy go wybudzac do kapieli wieczorem a noce masakra!! Angela jak Ci idzie z karmieniem??Ja dzis w nocy dalam malemu butle.Wisial mi na cycu,co chwile zasypial jak go odkladalam to ryk wiec sie wkurzylam po dwoch godzinach meczarni dalam mu butle i padl. A co do tych programow.Nie wyobrazam sobie byc w ciazy i o tym nie wiedziec.Dla mnie to jakis kosmos!Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
vera widac ze super sobie radzisz, ja zaczynam sie zastanawiac czy poradze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vera to juz mamuska pelna para :) Kleo nie martw sie, wszystkie sobie poradzimy! Ja wlasnie wrocilam z kolejnej wizyty u poloznej. Mam dzis 32tydz+6 dni dokladnie. Wyniki badan krwi idealnie, cisnienie super, mocz zdrowy, serudszko bije prawidlowo, mala w dobrej pozycji, brzuszek o tydzien wiekszy niz powinien ale powiedziala ze to dobrze, lepsze wieksze niz za male dziecko :P Plan porodu mam zrobic sama w domu i pokazac na nastepnej wizycie. Czyli ogolnie wszystko bardzo dobrze, jak to pieknie powiedziala polozna "zdrowo i nudno czyli tak jak lubi najbardziej" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski , Vera to fajnie, ze juz sie ogarnelas. A maly napewno zalapie rutyne ze spaniem I bedzie ok. Ciekawie jak tam Angela daje rade I czy juz wyszla ze szpitala. Xxxxx Enna dostalam wczoraj papier o MA wszystko ok wiec czeka teraz na przelew :) Ty napewno tez cos szybko dostaniesz. Poza tym w zeszlym tyg dostalam juz ten pack z parenting club z bootsa wiec tez czekalam mniej nie 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna fajnie ze wszystko ok i ze dzidzia rosnie.To najwazniejsze :)Nie martwcie sie dacie rade,glowa spada z niewyspania w nocy ale jak trzeba to trzeba.Byla u nas health visitor.Maly przybiera na wadze wiec to najwazniejsze.Czyli jednak to moje mleko mu wystarcza. Oj laski zdarza mi sie plakac czy sobie dam rade.Wczoraj mialam kryzys i po prostu sie poryczalam nad malym.To chyba hormony buzuja.Ogolnie mam dola ze cala rodzina jest tak daleko i nie moga cieszyc sie z nami naszym szczesciem.Rozmawiamy na skype ale wiadomo ze to nie to samo.Moje siostry doslownie caluja monitor tak chcialyby malego przytulic:( Moi rodzice niedlugo przyleca na tydzien.Latem chce pojechac do pl na miesiac ale to nie to samo jak miec wszystkich na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×