Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

O tej witaminie K juz mi mówiła położna i nawet jakąś kartkę dała do zapoznania się w domu muszę zajrzeć bo mówiła że to moje zadanie domowe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Czesc mamuski ja juz na nogach.Sloneczko swiec****eknie :) az chce sie wyjsc.Ja dzis ide na scan na 14 :). JUZ NIEDLUGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze ci Angela tego sloneczka, Szkocja jak zwykle deszczowa, szara i ponura :( Trzymam kciuki za ciebie o 14 :) Ja za to mialam dzisiaj koszmarna noc. Troche przeholowałam wczoraj ze smakolykami, zjadlam fish&chips, lody, batona, potem czipsy, a potem jeszcze popilam mlekiem zeby nie miec zgagi. Skonczylo sie pasukdnym bolem brzucha i żołądka w nocy. Dopiero mietowa herbatka pomogla. Grrr nigdy wiecej obzerania na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Ennna to faktycznie poszalalas :).Ja tez caly weekend tylko chodzilam i co chwila cos podjadalam ,masakra.Pogoda piekna ,moja sunie wlasnie wygrzewa sie na slonku na patio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela powodzenia na skanie :) A ja znow zaszalam wczoraj ze spacerami bo byla sliczna pogoda I ze znajomymi I dziecmi bylismy w parku przez 4 godziny. Wieczorem myslalam , ze wyjde z siebie bo czulam sie jakbym miala niezly zestaw cwiczen na silowni. A dzis mnie strasznie ciagnie w dole i nogi bola. Ehhh nigdy wiecej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Przepraszam ze nie nadrobilam wszystkich wpisow ale same rozumiecie...brak czasu?Omi dobrze widzialam ze masz juz wyznaczony termin?Enna ja po takim obrzarstwie pojechalam na porodowke :)A nasz maluszek ma juz tydzien :)Jest przecudowny.Ogarnelismy sie z karmieniem i karmiie go juz piersia ale w nocy nadal daje mu dwa razy mm bo mam wrazenie ze tym moim mlekiem sie w nocy nie najada.Ogolnie w dzien dziecka nie ma,cyc przewijanie i spanie.Niestety w nocy pomiedzy 10 a 1 ma swoj okres aktywnosci i nie chce spac...Nie wiem kompletnie jak takiego malucha przestawic.Mamy juz tez za soba pierwszy spacerek :).Postaram sie czesciej pisac i obiecuje ze Was nadrobie jak w koncu znajde chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vera ! Dobrze slyszec, ze juz sie ogarnelas I przyzwyczailas :) z czasem tez maly przestawi sie ze spaniem. A z jaka waga maly sie urodzil I ile mial cm ? Co bys polecila kupic ? Jakich kosmetykow uzywasz do mycia? To Angela ma termin wyznaczony na piatek :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, super ze u was wszystko dobrze! :) zdrowka dla malego i cierpliwosci dla ciebie :* Koniecznie daj nam znac czego uzywasz, co sie przydaje a co kompletnie nie sprawdzilo. Nastraszylas mnie z tym jedzeniem, bede musiala powstrzymac lakomstwo :D A ja wczoraj poszalalam na aukcjach na ebayu i kupilam za grosze 3 slicznie bluzeczki z krotkim rekawem z Morhercare, jeansowa sukieneczke, stroj myszki Minnie i 2 bluzeczki z dlugim. Niecale 10f za wssystko lacznie z wysylkami takze jestem zadowolona,mam nadzije ze ubranka sa tak ladne jak na zdjeciu. Zaczynam dzis 32 tydzien! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie pokrecilam...w takim razie Angela trzymam kciuki juz niedlugo bedziesz miec maluszka przy sobie :) Maly wazyl 3150 wiec malutki.Co do cm to niewiem bo tutaj nie mierza ale ubranka na 56 mu troszke duze wiec podejrzewam ze ok 52/53 cm.No u mnie sprrawdza sie poki co laktator elektryczny i sterylizator.Jak dla mnie wygoda zwlaszcza ze karmie go w nocy butla.Co do kosmetykow to narazie za rada poloznej myje go tylko woda i smaruje oliwa z oliwek.Ma bardzo sucha skore ale widze ze oliwa pomaga. No i idzie niesamowita ilosc ubranek.W szpitalu co chwile mi wymiotowal moj facet nie nadazal prac i prasowac i dowozic mi czystych.Musielismy na szybko dokupic tych najmniejszych rozmiarow.W domu tez co chwile go przebieramy bo a to mu sie uleje,a to postanowi zrobic siku przy przewijaniu itp.Takze pralka chodzi non stop.Mam nadzieje ze wasi partnerzy/mezowie beda z Wami w domu po porodzie.Moj ma 2 tyg tacierzynskiego i niesamowicie mi pomaga.Bez niego nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera to super, ze masz pomoc :) A ja sie martwilam ze mam za duzo ubranek, a jednak moga sie przydac :P . Omi mam do Ciebie pytanko. Dostalam dzisiaj z Jobcentre list, w ktorym pisza, ze zanim zaczyna mi placic musze im podac dane do konta i dali jakis formularz do wypelnienia z danymi, chociaz ja to wszystko podawalam im w tym glownym formularzu. Tez dostalas cos takiego i musialas odeslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
hej dziewczyny jak tam wasze nastawienie do porodu? jesli wgl na to mozna sie jakos nastawic ja to trzese portkami. dzis mam jakies dziwne klocia ale tak to az ciezko mi pojac ze to juz nie dlugo. tak szybko zlecialo. u mnie dzis 15 stopni sloneczko, normalnie wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna dostalam formularz w ktorym mialam napisac date ostatniego dnia w pracy/ date rozpoczecia urlopu macierzynskiego/ od kiedy chce zeby mi placili Cos takiego a reszty pytan nie pamietam ale bylo.ich kilka tylko. Wlasnie chyba zadzwonie do nich bo mam maly problem tzn miejsce w ktorym pracuje bedzie zamlniete i ktos inny zostaje dyrektorem wiec.nie wiem jak to bedzie z moim maternity. Poza tym chce sie dowiedziec czy otrzymali wlasnie ten ostatni formularz bo nie wiem czy nie pokrecilam cos.z.datami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Omi. Kurcze no znowu sie cos przedluza z tym MA, przeciez podalam im te dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam tam I znow maja dwa tyg od otrzymania listu czyli u mnie do 27 marca. No przedluzaja ale nic sie nie zrobi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz? No to sobie obie poczekamy... ja w ogóle szperałam po necie trochę i nigdzie na żadnym forum nie znalazłam info żeby ktokolwiek dostał taki list jak ja, jak już to właśnie przysyłają ten form z prośbą o datę rozpoczęcia urlopu. Ja mój już rozpoczęłam co zaznaczyłam im tam. No ale z tą prośbą o dane to konta to chyba jakiś żart, przecież wszystko im podałam w MA1 claim form :D Napisałam im maila, zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz sie nie pytali o dane konta. Pewnie z maila sie dowiesz wiecej o co im konkretnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej laski ,Vera super ze sie osfajasz z malym :). Enna z tym maternity mam nadzieje ze szybko wyjasnia sytuacje i dostaniesz co ci sie nalezy. Omi ja dzis tez mialam aktywny dzien bo jak wyszlam z domu po 11 to wrocilam o 18. Bylam na scanie lekarka mowi ze wszystko ok.Mialam robiony masaz szyjki macicy(tak z zaskoczenia bo nikt mnie nie uprzedzil).Teraz byle do piatku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela super, ze wszystko dobrze! Ale ten masaz to chyba niezbyt przyjemne, co? Jak to jest miec swiadomosc, ze juz w piatek zobaczysz swoje malenstwo? :) Ja to juz pomalu trace nerwy, ciagle cos na cos czekamy i ciagle cos sie przedluza :( remont mieszkania mial trwac 4 tygodnie, a juz 6 leci i nadal niewiadomo kiedy bedziemy mogli sie wprowadzic. Czas leci i mam tylko nadzieje, ze nie urodze przed terminem bo bedzie bardzo nieciekawie. No i to MA, myslalam ze chociaz z tym beda dzisiaj dobre wiesci jak zobaczylam list, a tu taka niespodzianka. Koncza mi sie zapasy cierpliwosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna faktycznie taki masaz to srednio przyjemny,na samym poczatku bolalo jak przy okresie.Zapomnialam napisac ze szyjka miekka i krotka. Enna kurde mam nadzieje ze do porodu zdazysz ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ciesze sie, ze wszystko w porzadku :) Juz niedlugo malenstwo bedzie z Toba :D Enna wspolczuje z tym mieszkaniem. Pamietam jak pisalas , ze gora 4 tyg remont potrwa. A co z miejscem w ktorym mieszkacie teraz ? Jest az tak zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zle...dla mlodych, bezdzietnych osob :p Mieszkamy w samym centrum miasta, w kamienicy na 3 pietrze bez windy, pod oknem puby,w wynajmowanym pokoju, w mieszkaniu z innymi ludzmi :p takze warunki dla dziecka tak nie bardzo :D w dodatku placimy dosc duzo, wiecej niz za to zaoferowane nam mieszkanie, ale wczesniej bardzo zalezalo nam na fajnym, duzym pokoju w centrum miasta. A teraz czas na cos bardziej rodzinnego :p Jakby tego wszystkiego bylo malo wczoraj zauwazylam, ze moja karta platnicza na ktorej mam zgromadzone pieniadze na remont konczy waznosc w tym miesiacu... A to polski bank wiec nowa karta najpierw przyjdzie do mojej mamy w polsce, a potem mama wysle do mnie, oby zdazyla przed koncem miesiaca. No to sobie ponarzekalam, wyspie sie i jutro bedzie kolejny dzien blizej wyprowadzki, MA i nowej karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna to teraz rozumiem wasz problem. Nie wyglada to ciekawie i trzymam kciulo zebyscie dostali to mieszkanie jak najszyciej :) Ja bede ogladac one born every minutew tv :) spoznilam sie na 21 to teraz jeat powtorka :) Mala byla dzis bardzo spokojna az musialam uzyc doplerka ale wydaje mi aie, ze juz ok..zaczela tancowac po zimnym mleku bo oczywiscie mnie zgaga dopadlaaaaa !!!! @@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje omi i angela :) Moja mala tez ostatnio cos leniwa jest, tzn czuje ja ale zamiast sie poruszac tak fajnie jak wczesniej to ona mi dupke wypycha obok pepka i kreci :p mleczko ani slodkosci juz nie dzialaja na nia tak fajnie jak kiedys. Najbardziej aktywna to ona jest w nocy, czasem az mnie budza te jej tance. Nie moge sie juz doczekac az ja zobacze. Troszke zazdroszcze Verze i Angeli to juz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
A u mnie dzis znow sloneczko pieknie swieci :) hurrrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzisiaj ladnie! :) Dostalam odpowiedz na maila z jobcentre, wyglada na to ze pomylilam sie podajac sort code i komputer odrzuca te dane :P uff, przynajmniej juz wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna widzisz i juz wiesz o co chodzi.U mnie jest tak pieknie ze az niemozliwe.Musze wziasc sie za pranie reczne a mi sie nie chce.Wzielam i wystawilam wozek na dwor zeby troche wywietrzal :).Cos mnie troche brzuch pobolewa i na wkladce byla ciemniejsza wydzielina (sorki).Moze cos bedzie przed piatkiem (musze dorwac swojego m, niech sie przysluzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzisiaj pieknie na dworze :) pranie wywieszone :) Enna dobrze, ze sie wszystko wyjasnilo z MA a teraz zostalo Ci tylko poczekac na nowy dom. Oby jak najszybciej ! :) Angela mnie tez z rana troche brzuch pobolewal lekko jak na okres a na wkladce mialam wyjdzieline ale zoltawa. Sorki za taki dokladny opis! Mam nadzieje, ze u mnie nic sie nie dzieje bo pomoc z polski przylatuje za 12. Dni wiec nie spieszy mi sie tak bardzo z porodem :) Milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi mam jeszcze pytanko do Ciebie. Jak mialas im odeslac list z data rozpoczecia urlopu to dostalas pewnie od nich koperte zwrotna? Ta koperte wystarczy wrzucic do skrzynki czy trzeba isc kupic znaczek bo ja juz sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musialam kupowac znaczka. Tam w liscie bylo napisane , ze nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej super, dziekuje :) U mnie wlasnie nie bylo zadnej takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×