Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HikariYuki

Odrzucona miłość trudna nie tylko dla odrzuconego

Polecane posty

Gość gość
 

Każdy został kiedyś odrzucony. Odrzucenie to jeden z elementów szkoły życia, kształtującej nasze doświadczenie życiowe. W moim przypadku odrzucenie wyszło mi na dobre. Byłem zakochany bez wzajemności. Zostałem odrzucony. Bardzo to przeżyłem. Kilka miesięcy upłynęło zanim doszedłem do siebie i zrozumiałem, że tamta nie jest jedyną dziewczyną na świecie, z którą mógłbym być.

Po kilku latach obiekt mojej odrzuconej miłości bardzo zmienił się pod względem wizualnym- na niekorzyść. Ja w międzyczasie spotkałem i związałem się z bardzo ładną dziewczyną. Los dobrze pokierował moim życiem. Mam jednak szczęście. 

masz szczęście że jesteś pusty, inaczej byś się tą ładną dziewczyną nie pocieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus
 

masz szczęście że jesteś pusty, inaczej byś się tą ładną dziewczyną nie pocieszył

Dlaczego pusty? Tamta stała się dużą kobietą, a ja z taką nie byłbym w stanie spędzić reszty życia. Byłbym nieszczęśliwy gdybym codziennie rano budził się obok wielkiej kobiety. Z tą ładną ożeniłem się. Miałem więc ogromne szczęście, że zostałem odrzucony przez tą pierwszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus
 

masz szczęście że jesteś pusty, inaczej byś się tą ładną dziewczyną nie pocieszył

Dlaczego pusty? Tamta stała się dużą kobietą, a ja z taką nie byłbym w stanie spędzić reszty życia. Byłbym nieszczęśliwy gdybym codziennie rano budził się obok wielkiej kobiety. Z tą ładną ożeniłem się. Miałem więc ogromne szczęście, że zostałem odrzucony przez tą pierwszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dawania kosza to dla dziewczyn/kobiet chleb powszedni. Na pewno nie jest to przyjemne, i ja je rozumiem. Przecież dziewczyna, nie będzie się wiązać z chłopakiem, który się jej nie podoba tylko dlatego, że głupio byłoby jej sprawić mu przykrość poprzez danie mu kosza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×