Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem nieszczesliwa w ciazy

Polecane posty

Gość Misia1111
Oświadczył mi się daty nie mamy ale wkoncu do slubu dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem nieszczesliwa. I wstyd mi, bo wiem, że wiele kobiet stara sie o dziecko wiele lat, a ja moge sie wydawac niewdziecznica. Jednak nie moge sie oszukiwac. Zle mi w ciazy, czekam z wytesknieniem na porod i znowu odzyskam swoje cialo tylko dla siebie. Zmienilo sie moje cialo, zycie seksualne, musze uwazac, co jem, co pije, libido mam zerowe, wieczna sahara, chociaz umysl pragnie seksu, skonczyly sie mdlosci, to zaczela bolec glowa i kregoslup. Czuje sie strasznie, jakby ktos skradl mi cale poczucie szczescia w zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tera

Myślałam, że jestem sama... Jestem w 35 TC, planowanej ciąży, mimo to jestem nieszczęśliwa. Mam już 20 kg do przodu, czuję się ograniczona. Wcześniej byłam raczej niezależna, samodzielna, a teraz wielu rzeczy nie mogę zrobić i mnie to bardzo frustruje. Moje relacje z partnerem też wyobrażałam sobie inaczej. Spodziewałam się większej troski, tymczasem on nawet tego brzuszka nie chce dotykać. Jak słyszę, że nie mogę tego i tamtego, że nie pojadę na fajne wakacje, bo dziecko itp. to coraz częściej się zastanawiam czy macierzyństwo było dobrą decyzją... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×