Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Dzięki Patka, problem z przebieraniem przeszedł w sumie sam, już nie krzyczy gdy zmieniam mu pieluchę. Dziś zamierzam umyć go sama i spróbuje najpierw delikatnie nóżkę i rączkę zamoczyć. Wydaje mi się że problem leży w tym że on nie lubi być goły bo czasami wpada już w furie po samym rozebraniu, albo wyczuwa, że będzie kąpany albo nie lubi być goły. też nie wiem czy przyczyną nie są te kolki bo zazwyczaj są one wieczorem, a wtedy też się kąpiemy -- mam prysznic z wanna, nigdy nie korzystałam z wanny, ale też mi to przez myśl przechodziło, ale ja jeszcze jestem w połogu, nie byłam na kontroli i niby nic mi nie dolega, ale wolę nie ryzykować --- Kalina podejrzewam, że będę miała z małym ten sam problem z kupkami bo jest ich coraz mniej -- jakoś już się pogodziłam z kolkami, trochę doszłam do siebie psychicznie -- Ola zaobserwowałam, że Czarli rusza prawa nóżką i rączką więcej niż lewą i też na wizycie u pediatry o tym porozmawiam bo nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Patka najpierw przyciągasz nóżki do brzuszka a potem na boki w przeciwstawne strony i wychodzą takie jakby 2 kółka rysowane nóżkami .Wyobraź sobie to na dwóch zerach 00. Pokazała mi to pielęgniarka u nas zawsze pomaga, bo wtedy dziecko rozluźnia się i dupka jakby otwiera się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Tamisia a już myślałam że to tylko moje wypowiedzi są uznawane za spam, wiele razy pisałam eseje i zawsze to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mam problem ze spamami to kopiuję cały tekst i odświeżam strone, wklejam z powrotem i jeszcze raz publikuję, często zadziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka odnośnie snu... może uznacie mnie za wariatke, że tak usypiam dziecko, ale i tak wam zdradzę sposób który niedawno odkryłam... jak franuś był bardzo malutki to dbałam żeby do snu nie miał nic w pobliżu buzi, naczytałam się o tych nagłych śmierciach łóżeczkowych itp... przez jakiś czas też spał w otulaczu, żeby tylko się czymś nie nakrył to rączki były zawinięte, od jakiegoś czasu był problem ze smokiem, który ciągle wypadał więc stosowałam różne metody (najlepiej sprawdził się mały misiek ze sztywnymi nóżkami taki me to You). W pewnym momencie stwierdziłam, że Franio jest na tyle duży że mógłby się do czegoś przytulać, najpierw spróbował z pieluszką, a potem dałam mu takiego przytulaka kocyk z maskotką i wtedy odkryłam, że jak Franiowi przykryję całą głowę to natychmiast usypia. Więc moja metoda na usypianie to otulić kocykiem (musi być mięciutki), zakryć oczka przytulakiem i Franio śpi jak Aniołek w swoim łóżeczku za każdym razem, oczywiście musi mieć dobry humorek i nic go nie może boleć, ale z tą metodą żadne usypianie nie jest potrzebne. Oczywiście siedzę przy nim wtedy zwykle, ale przynajmniej mam czas poleżeć i coś do was naskrobać :] a on wstaje uśmiechnięty :] ------- kolejne pytanie mi się nasunęło... czy wasze maleństwa robią jeszcze moro? Franek czasem tak g***townie zrobi, że sam siebie się wystraszy i potem tak płacze, ale to prawdziwy płacz jest wtedy, a nie krzyki takie jak czegoś chce... normalnie ma łzy w oczach i płacze tak... meee meee ;( i oczywiście to moro go często wybudza z tego anielskiego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Tamisia Cezary potrafi wystraszyc sie swoim krzykiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Tamisia, tak. Marcinek ma jeszcze dosc mocny ten odruch, do tego w ogole md *****iwe konczyny dlatego mam taki problem z tym jego spaniem w dzien. Bo wiecznie sie wierci i rozkopuje co go pozniej budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Hej kobietki, nawet nie mam czasu kiedy napisac jutro musze nadrobic zaleglosci ;-). Teraz maly juz spi ale ja juz nie mam sily odpalac laptopa i pisze z tel. Mam do was takie szybkie pytanie jak myslicie czy mleko mm tylko bebilon pepti (mleko na alergie) mozna doslodzic troszke glukoza?? nie wiem co zrobic bo jutro rano mam cos do zalatwienia i zostawiam malego z mama, a on nie chce zbytnio tego mleka pic co mu sie nie dziwie bo jest przeochydne w smaku jak i w zapachu. Moze do rana ktoras z was napisze ;-):-). ... Dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malla chyba mozna, moj w dalszym ciagu dostaje proszek na zoltaczke i rozrabiam mu z glukoza Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TABELKA NA PRZYPOMNIENIE Vikiable 33 podlasie 1 ---/--- 06.03.14 Wiktoria95 18 mazowieckie 1 ---/--- 07.03.14 anka_123 28 mazowieckie 1 ---/--- 08.03.14 Ninka2222 ?? Kraków 2 Liliana 18.03.14 Mamusie: madziulka123 21 podkarpackie Wiktoria 1460g/46cm 31tc 26.12.13 errteeeee 28 lubuskie Adaś 2900g/52cm 38tc 21.01.14 Paatkaa 24 Śląsk Marcin 3710g/55cm 39tc 24.01.14 słońceeee 33 dolnośląskie synek 3600g/55cm 39tc 25.01.14 mamamama2 30 podkarpacie Oluś 3700g/56cm 39tc 29.01.14 mamaAnusi 34 podlaskie Diana 3200g/56cm 37tc 30.01.14 tamisia 28 mazowieckie Franio 3500g/53cm 39tc 31.01.14 NadzianaOla 23 war-maz Ala 3400g/54cm 39tc 01.02.14 joanna6950 26 Podlasie Maja 3400g/53cm 40tc 01.02.14 lulika 31 łódzkie Patryk 3110g/54cm 38tc 07.02.14 Kalina82 31 mazowieckie Mikołaj 4000g/56cm 38tc 11.02.14 Zielonaoliwkaa 28 lubelskie 2 Milenka 3250/54cm 38tc 11.02.14 Goplana pomorskie Konrad 4000g/58cm 38tc 13.02.14 Masaya 23 kuj.-pom Filipek 3230g/56cm 38tc 14.02.14 Mamka222- pomorskie Maksymilian 3500g/60 cm 15.02.14 dzidzius210 32 zachodniopom Mikołaj 3150g/54 cm 39tc 17.02.14 brzuchowata84 30 podkarpackie Krzysztof 3320g/55cm 40tc 20.02.14 truskava90 23 pomorskie Amelia 3000g/53 cm 41tc 23.02.14 podwójna77 śląskie Julian 3910g/56cm 40tc 24.02.14 RybkaPlum 29 Poznań Pola 3850g/57cm 41tc 28.02.14 35plus x x Przemuś 3720g/53cm 39tc 02.03.14 Anitia 32 UK Max 3340g/51cm 40tc 04.03.14 Anawa 33 podlaskie Julcia 3320g/57cm 40tc 05.03.14 Heelenka 22 Wrocław Cezary 3290g/51cm 40tc 06.03.14 Emila8200 30 kuj-pom Michał 3420g/57cm 41tc 16.03.14 monia110 Filipek 3900g/58cm 40tc 21.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
**********NASZA TABELKA********** Vikiable-------------33---------podlasie---------------------------------------------------06.03.14 Wiktoria95---------18-----mazowieckie-------------------------------------------------07.03.14 anka_123----------28------mazowieckie------------------------------------------------08.03.14 Ninka2222---------??---------Kraków-------Liliana------------------------------------ 18.03.14 **********MAMUSIE!!!********** ________________________________________________________________ *****NICK******WIEK*******SKĄD*******IMIE*****KG, CM*****TYDZ.****DATA*** ________________________________________________________________ madziulka123----21-----podkarpackie---Wiktoria--1460g/46cm----31tc----26.12.13 ________________________________________________________________ errteeeee-----------28--------lubuskie-------Adaś------2900g/52cm----38tc----21.01.14 ________________________________________________________________ Paatkaa-------------24---------Śląsk---------Marcin----3710g/55cm----39tc----24.01.14 ________________________________________________________________ słońceeee----------33------dolnośląskie---synek----3600g/55cm-----39tc---25.01.14 ________________________________________________________________ mamamama2-----30------podkarpacie---Oluś------3700g/56cm-----39tc---29.01.14 ________________________________________________________________ mamaAnusi--------34-----podlaskie-------Diana-----3200g/56cm----37tc----30.01.14 ________________________________________________________________ tamisia---------------28-----mazowieckie---Franio---3500g/53cm----39tc----31.01.14 ________________________________________________________________ NadzianaOla-------23-----war-maz------Ala---------3400g/54cm------39tc----01.02.14 ________________________________________________________________ joanna6950---------26-----Podlasie-------Maja-------3400g/53cm-----40tc----01.02.14 ________________________________________________________________ lulika-----------------31------łódzkie---------Patryk----3110g/54cm----38tc-----07.02.14 ________________________________________________________________ Kalina82------------31----mazowieckie---Mikołaj----4000g/56cm----38tc----11.02.14 ________________________________________________________________ Zielonaoliwkaa-----28-----lubelskie-----Milenka----3250/54cm------38tc----11.02.14 ________________________________________________________________ Goplana-------------??-----pomorskie----Konrad-----4000g/58cm----38tc-----13.02.14 ________________________________________________________________ Masaya-------------23-----kuj.-pom------Filipek------3230g/56cm-----38tc----14.02.14 ________________________________________________________________ Mamka222--------??----pomorskie----Maksymilian--3500g/60cm--????---15.02.14 ________________________________________________________________ dzidzius210------32---zachodniopom---Mikołaj------3150g/54cm---39tc---17.02.14 ________________________________________________________________ brzuchowata84---30----podkarpackie---Krzysztof---3320g/55cm---40tc--20.02.14 ________________________________________________________________ truskava90---------23-----pomorskie-----Amelia-------3000g/53cm---41tc---23.02.14 ________________________________________________________________ podwójna77-------??------śląskie----------Julian--------3910g/56cm---40tc---24.02.14 ________________________________________________________________ RybkaPlum--------29-----Poznań----------Pola--------3850g/57cm----41tc----28.02.14 ________________________________________________________________ 35plus--------------??-----????????-------Przemuś---3720g/53cm---39tc----02.03.14 ________________________________________________________________ Anitia---------------32---------UK---------------Max--------3340g/51cm-----40tc--04.03.14 ________________________________________________________________ Anawa-------------33-----podlaskie---------Julcia--------3320g/57cm---40tc---05.03.14 ________________________________________________________________ Heelenka---------22------Wrocław--------Cezary-------3290g/51cm----40tc---06.03.14 ________________________________________________________________ Emila8200-------30----kuj-pom-----------Michał--------3420g/57cm----41tc---16.03.14 ________________________________________________________________ monia110---------??----????????---------Filipek-------3900g/58cm----40tc--21.03.14 ________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Ładną dziewczyny tabelke zrobiłam ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malla, tak szkoda tylko, że ciebie w niej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś pusto tu dzisiaj:) Ktoś się pytał o odr****Moro, akurat dzisiaj jest tak intensywny, że mały bije rekord i nie śpi od 9.30! Jak tylko zasypia, budzi go wymachiwanie rączkami. Ciężki dzień dzisiaj, oby w nocy jakoś spał. Jutro badanie bioderek i szybki obiadek u siostry skoro będziemy w pobliżu trzeba skorzystać. Pogoda dzisiaj lepsza i spacerek zaliczony:) Tamsia ja od urodzenia układałam mu przy policzkach tetr, teraz przykrywam mu tak do połowy twarzyczke, żeby przykryć oczko, wtedy przymyka i drugie. Próbowałam dzisiaj Twojego sposobu, ale mój syn akurat się zaraz rozkopuje:) Nie mniej jest na podobnej zasadzie działa, mój akurat przyzwyczaił sie już trochę inaczej. dzisiejsza nocka 19 kąpiel i karmienie 19.40 sen 23.00 karmienie przez sen 2.10 karmienie do 2.40 6.00 pobódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamka mój dzisiaj najpierw pobił rekord snu w dzień 2,5h nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spał, a teraz bije rekord w bawieniu się 1,5h ale teraz już zmęczony i zaczyna marudzić, ale zasnąć nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamisia a mój nadal nie śpi to już ponad 12 godzin i tylko płacze w kółko, jestem wykończona i chce mi się wyć do księżyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dziewczyny ja też miałam wczoraj okropny dzień, deszcz padał i nie byłyśmy na spacerze i chyba niunia to odczuła bo zazwyczaj jak wychodzimy około 14 to potem śpi nawet i do 18 (oczywiście jak ma dobry dzień) a wczoraj wszystko poprzesuwało się i po wieczornym kąpaniu mieliśmy istny sajgon... Mąż nie mógł jej uspokoić dopiero po godzinie bujania zasnęła u mnie na rękach wydając odgłosy szlochania:( Biedne to moje dziecko.... Jedziemy dziś do alergologa na nfz mam nadzieję ze córeczka będzie spała w samochodzie bo czeka nas długa droga... Miłego dnia mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy wiecie może jak używa się te pasy poporodowe? czytałam, że nie można nosić cały dzień jak i trzeba zakładać na leżąco. One w ogóle coś pomagają? na odr****moro najlepsze spanie na brzuchu :) mi włosy nie lecą, a nawet przeciwnie bo szybko rosną teraz, a paznokcie w miesiąc urosły mi tak, że szpony wczoraj obcinałam za to zauważyłam, że kondycja to mi bardzo spadła, nie mam siły przynieść drewna do pieca, napoce się i nasapie przy tym jak głupia wczoraj była położna, mały już tak dużo nie przybiera jak ostatnio, pokazała masaż na kolki, mówiła żeby małemu podawać herbatkę ułatwiającą trawienie i kazała z pediatrą skonsultować podanie dicoflor. Dziś mamy kontrole w szpitalu to zapytam młody spał wczoraj 5 godzin pod rząd w dzień, aż mi się nudziło. Zasnął na brzuchu, był na środku łóżka, a obudził się na skraju w rogu, tak pełza za to w nocy dał popis, bąki go męczyły mój jeszcze jest za malutki żeby chcieć się bawić, uśmiecha się tylko nie kontrolowanie, od tygodnia jakoś zaczął dostrzegać karuzele. Za to mnie to wszędzie dojrzy i usłyszy jak jest na rękach u kogoś innego dalej mamy problem z kąpaniem, wczoraj zauważyłam, że gdy w wanience przyłożyłam swoją głowę do jego to się uspokoił więc wspólna kąpiel podejrzewam, że mogłaby być spokojna położna namawia mnie na wizytę u gina w przychodni, wiem że dla nich to kasa, dla mnie w sumie też oszczędność i chyba skorzystam będziemy się budować, już załatwiamy formalności :) jak i bierzemy ślub w czerwcu lub sierpniu, ale to też tylko formalności :D jak będę miała chwilkę to wyślę jakieś zdjęcia młodego na pocztę, może po powrocie ze szpitala uda mi się też mu tą sesje zrobić, na którą zawsze brak czasu przytulam wszystkie mamusie i dzidziusie walczące z kolkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka calkiem spokojna, Pobudki tylko na karmienie i od razu usypianie, nawet jeden raz mniej karmienia wyszło, co mnie bardzo cieszy. xxxxx Byłam dzisiaj u fryzjerki i się wkurzyłam, bo miała mnie i córke czesać na komunie i jej coś wypadło. Na szczęscie dała mi numer do koleżanki, mam nadzieję że ona też dobrze czesze. Kupiłam sobie też fajną sukienkę na święta, taką z suwaczkiem od góry, dobra do karmienia, dałam za nią całe 30 zł ( ostatnia sztuka przeceniona). Znalalzam przepisz na fajną sałatkę na święta: sałata lodowa, łosoś, ser feta, ogórek ( ja dodam jeszcze rzodkiewkę) polane sosem do sałatek. albo kurczak, ananas, ryż i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mieliśmy mieć dzisiaj szczepienie, 5w1 zaległe, bo ostatnio Pani doktor stwierdziła, że trzeba się wstrzymać... Pani doktor zbadała,ogólnie wszystko ok, z ząbkowaniem jeszcze na razie Franio musi poczekać :] na szczęście! no i do szczepienia nie doszło... pani doktor położyła Frania na brzuszek i powiedziała, że od pierwszej wizyty ma podejrzenia, że Franio ma napięcia mięśniowe, fakt trochę ucieka na jedną stronę, podnosi tylko główkę, a nie wspiera się na rączkach i jedna rączka mu ucieka spod główki... dała skierowanie do neurologa i prosiła, żeby zrobić prześwietlenie główki. Ponieważ dzisiaj mieliśmy też usg brzuszka to od razu zrobiliśmy głowę (oczywiście odpłatnie). Z główką wszystko ok :] W brzuszku Pani doktor stwierdziła, że jest refluks bo ma skroconą jakąś tam przegrodę... no cóż wyrośnie z tego... do pierwszego roku życia refluks ma zniknąć... Jeszcze czeka nas neurolog... Zabrałam się dzisiaj za sprzątanie... i... tylko narozwlalałam wszystkiego, a nic nie sprzątnęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina, a bedziesz jadla te salatki? Joanno Ty pisalas ze corcia jest bardzo *****iwa, moj duzo rusza nozkami i obcieraja mu sie od tego uda w miejscu kapturkow od pieluchy. Tez tak macie? Wczoraj zamowilam te wielorazowe pieluszki Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety:) Ostatnio nie pisałam, bo nie mam czasu (każdą wolną chwilę spędzam na kończeniu chałtury, na szczęście bliżej jak dalej), a z drugiej strony ciągle nawala mi internet. Muszę zmienić dostawcę. Czy któraś z Was ma neostradę i może mi napisać jak to jest od strony klienta? Dodam, że mieszkam na obrzeżach miasta a to też chyba ma znaczenie. ---- Współczuję megakolek, problemów ze spaniem, zasypianiem, wysypkami i kąpielami. Co nie znaczy, że u nas bezproblemowo:) malutki ma skazę białkową, kolki codziennie między 5 a 6 rano, ciemieniuchę i dziwna wysypkę:). Poza tym najgrzeczniejszy poza domem i wtedy ze snem nie ma problemu:) chociaz w domu też nauczył się zasypiać. wszelka regularnośc wzięła w łeb jak zaczęłam po lekarzach biegać. Bioderka ok, mózg ok na szczęście, bo mielismy kontrolne badanie. Teraz w dzień kompletnie nie wiem kiedy on je, a kiedy nie, przestałam to kontrolować. Do 3 dni wstecz noce regularne były, ale też już nie są więc wolna amerykanka nastała. Cóż może jak skończą się brzuszne problemy to wrócimy do regularności:) Cieszy mnie jego radośc życia, bo wesoły z niego chłopak, to, że śpi we własnym łóżeczku (biorę go do nas ok 5-6 rano jak jest już zimno), kapać się uwielbia wprost. Gaworzy coraz więcej, śmieje się w głos tak zaraźliwie, że wszyscy rechotamy razem z nim. dziwi mnie to, że w dzień bawi się w łóżeczku i sam zasypia. Wieczorem po kapieli jak już skończę wszelkie ablucje to usypia prawie na przewijaku i w drodze do łóżeczka, a odłożony wybudza sie z tegio letargu i usypia w mękach wielkich ok godziny. Wcześniej sam zasypiał właśnie po kapieli bezproblemowo. Teraz walczy ze snem. -- Paatkaa - ząbkujecie :) norma:) starszak na 4 miesiące miał 2 zęby i jabłko tylko podawane w kawałku zjadał:D. Musiałam mu trzeć o ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Maksiu ma za sobą ciężkie dni:) Wczoraj wróciliśmy z mężem u dr.Piotra Sieliwończyka na usg bioderek. Specjalnie do Gdańska jechaliśmy bo polecała go położna, wspaniały lekarz! Nie pamiętam kiedy ostatnio trafiłam na tak ludzkie i serdecznie podejście u lekarza. Na szczęście wszystko w porządku, chociaż nieźle się zestresowałam bo przed nami wyszła zapłakana mama z dzieckiem na "szynie", płacz było słychać aż serce się krajało. :( A dzisiaj znowu byliśmy u pediatry mały wreszcie zdrowy i dopuściła go do szczepienia. Wybraliśmy opcję 5w1 szczepionki oczyszczone z rtęci, z czego się bardzo cieszę bo naczytałam się o tym. Teraz synek odsypia stres w łóżeczku. W ciągu tygodnia przytył kolejne 400 g! To chyba grubo ponad norme, lekarka stwierdziła, że za dużo nawet;/ A co mam dziecku piersi odmawiać jak jest głodny? Wczoraj skusiłam się na kabanosy z indyka i mały zapłacił za to a ja razem z nim nie śpiąc od 3.00 do 6.30 rano. Uroki karmienia piersią;/ Dzisiejsza nocka 20.45 kąpiel i karmienie 21.30 sen 1.00 karmienie 3.00 karmienie potem jęki i stęki niestety do 6.30. 8.30 pobódka i prawię się do pediatry spóźniliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamusie :) Pisze na Waszym forum poniewaz za kilka miesiecy a mianowicie w sierpniu rowniez zostane mamą a mam maly dylemat...otóż zupelnie nie mam pojecia odnosnie wyprawki dla dziecka...nie wiem ile, czego i w jakich rozmiarach kupic. W internecie jest wiele list ale tak naprawde nie wiem czy wszystko to co zawieraja bedzie potrzebne badz czy czegos nie brakuje. Pomyslalam wiec, ze skoro jestescie na bieżąco to moglybyscie troszke pomóc? Z góry dziekuje za wszystkie sugestie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko ja jem prawie wszystko, począwszy od sałaty lodowej, po majonez i jajka :P Na początku uważałam, później stopniowo jadłam niektóre rzeczy, a teraz coraz więcej. Myśle ze mały juz sie przyzwyczaił do tego jedzenia, czasem pobolewa go brzuszek ( sporadycznie ), ale nam pomaga Bobotic Forte. U nas też zaczyna pojawiać się ciemeniucha. Dzisiaj naoliwkuje Mikołajowi głowkę tak pół godziny przed kąpaniem, a później wyczesze miękką szczoteczką. Innego sposobu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko niestety przez to że wszystko jem już nie chudnę. Moją zgubą są też słodycze. MIałam taki ambitny plan zzgubienia wszystkiego co przytyłam w ciązy i się chyba nie uda do komunii. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Helenko, lepiej powiedz pediatrze o swoich obserwacjach odnośnie Czarka. Każdą obawę zawsze lepiej skonsultować:) ----- Tamisia nasza Alicja, podnosi ładnie główkę i podpiera się na rączkach leżąc na brzuszku. Jednak troszkę się wygina na jedną stronę i gdy leży na pleckach to podciagana za rączki do siadania nie próbuje dźwigać główki. Na tej podstawie zdiagnozowano napięcie mięśniowe. Od przyszłego czwartku zaczynamy ćwiczenia. ------ Podwójna, ja mam neostradę, mieszkam na wsi i sobie chwalę:) -------- U nas generalnie wszystko dobrze. Alicja ładnie przesypia noce,za to w dzień coraz krócej śpi. Wczoraj byłyśmy 1,5h na spacerze,z czego pospała tylko 30minut. W domu gruntowne sprzątanie mam już za sobą:) Jutro zabieram się za szkowanie jedzonka na święta i chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Dziewczyny, Marcin do tej pory robił kupki codziennie, ewentualnie co dwa dni o takiej umiarkowanej konsystencji. Od wczoraj robi ich więcej (dziś już 2) są rzadsze niż zwykle ale nie zupełnie wodniste, do tego jest tam sporo niestrawionego pokarmu, myślicie że jest to powód do zmartwień? Zdarzyło mu się też mocniej ulać (raz wczoraj, raz dzisiaj) ale raczej nie były to wymioty. Kurcze...dziś wyjeżdżamy na święta a tu takie kwiatki. Chyba jeszcze przed wyjazdem do pediatry się wybiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko chwilkę, świąteczna krzątanina trwa :) Zajrzę tu dopiero po świętach.. Tak więc: Spokoju, chwili odpoczynku, grzecznych maluszków i samych miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych :) Wesołych Świąt Wielkanocnych! :) P.S. Na pocztę wrzuciłam aktualne zdjęcia mojego małego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×