Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Masaya tez sie ciesze z tego sukcesu...u mnie niestety takie odciaganie nie przejdzie bo moj maly je jak chce raz co godz raz co pol taz co trzy i nigdy nie wiem za lie znow zawola...:-( nie wiem kiedy mu sie unormuje...jak bedzie cieplo to go bede na spacerach wiecej przetrzymywac to moze wejdzie mu w nawyk... Podwojna wspolczuje ci problemow brzuszkowych....eh...ta bezsilnosc jak maluszek sie meczy....twoj maly nadal spanie na dworzu preferuje? Moj maly zdecydowanie tak :-( dzis wstal o 7.30 i zasnal na 1,5godz. dopiero o 16 a wczesniej mial tylko dwie 15 min drzemki...kurcze przeciez takie maluchy powinny wiecej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lulika moj jest mlodszy, a spal dzis dokladnie tyle samo. Teraz jeszcze spi mi na kolanach plytkim snem i nawet ruszyc sie nie moge :-D i tez je nie regularnie Ruda gratuluje! Milo ze sie odezwalas Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwojna ja kupilam nan1 pro Mama mi mowi ze Cezary robi za duzo kup, a znowu lekarz i polozna mowia ze jest dobrze wiec juz sama nie wiem. Wczoraj i dzis zjadl troche mm i nie zrobil kup mniej Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - jakbym sama kupowała to nan albo bebilon, ale leży nieotwarte w domu. Może lekarkę podpytam w środę, a od jutra dicoflor podam, bo zamówiłam już. --- Lulika - zdecydowanie na dworze:) dzisiaj po godzinie spaceru deszcz ich zlapał, w ganku jeszcze z poł godziny pospał o godzinę krócej niz na dworze na co dzień. I w zasadzie nie śpi do teraz. Usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna mam własnie bebiko. xxxxx U nas podanie mm spowodowało, ze w kupce na nowo pojawiły sie grudki zamiast śluzu, ale ilosc kup jest cały czas duża, no ale co poradzic jak mój maluch jest ciągle głodny :P , aż sie boje ile bedzie ważył na 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna=> Kondzio dostaje dicoflor. Po tym kopie antybiotykowym w szpitalu zaleciali dawać mu 1 kroplę dziennie przez kilka miesięcy. A pediatra z przychodni kazała dawać aż kropli dziennie. Póki co daję tak 2-3. A o jakie kołysanki chodzi? Coś przeoczyłam? _______ Masaya=> wizyta u gina jak każda inna :-) _______ Kalina=> jak radzisz sobie z trojgiem dzieci? Ja wieczorami padam ze zmęczenia. Nogi mnie bolą jakbym Giewont zaliczyła. Jak miałam tylko Kondzia w domu (chłopaki zakatarzeni wysłani zostali do babci), to się wręcz nudziłam. Jak jest tylko jeden - Artuś lub Hubcio to też spokój. Ale obaj naraz - urwanie głów ;-) No ale Ty masz dziewczynki, więc pewnie posłuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina dzięki, zapytam lekarkę albo sama podam, zobaczę. Nie wiem jeszcze czy butelkę zaakceptuje, bo nie próbowałam. U nas grudki ze śluzem i zielona zamiast żółta. Ale już dzisiaj trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - "Kołysanki utulanki" w wykonaniu G. Turnaua i M. Umer. Cudne są:)SIły Kobieto:) nogi mnie też ledwie noszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , od porodu sie nie odzywalam , ale wiecie jak to jest, jeszcze z tym malym nie jest tak zle, ale jak tylko odkladam mlodszego do lozeczka to starszy zaraz do mnie przybiega I korzysta z tego, ze braciszek spi I mama jest wolna. luliks - sciagaj mleko dopiero po karmieniu. Jesli chodzi o kilgoramy to nie wiem ile mam na plusie bo nie mam wagi, zepsula mi sie I jeszcze nowej sobie nie kupilam, wiec sie nie przejmuje waga, ale musze przyznac ze szybciej mi spade niz po pierwszym synku, I tak nie moge sie doczekac jak juz bede 6 tyg po I bede mogla zaczac cwiczyc, strasznie za tym tesknie sprzed ciazy czekoladowa, wspolczuje przezycia z coreczka, ja mam butelke aventu I jestem super zadowolona, moj maly wogole sie nie krztusi, malla moj maly byl na pierwszym spacerku jak, mial 3 dni, I od razu bylismy na prawie 2 godzinym spacerku, ja jestem z tych ktorzy nie polecaja zbyt dlugiego trzymania dziecka w domu, ale to indywidualny wybor, jak kto woli. Jesli chodzi o moj porod to w sumie nie ma co opisywac, cesarka byla planowana, zajechalismy do szpitala na 12 po 13.30 zabrali mnie na sale, przygotowali, wszystkie wklucia itd, synek przyszedl na swiat po 14, sliczny, duzo mniejszy niz przewidywali, przewidywali ponad 4 kg, a urodzil sie 3340 wiec duza roznica, po 24 godzinach juz bylam w domu, teraz jestem prawie 3 tyg po porodzie, blizna slicznie sie goi, ja robie juz wszystko wlasciwie, oprocz cwiczen :) Max jest grzeczniutki, tylko jje, spi I sra, sra I sra :) robi po 8 kup dziennie, ale polozna powiedziala ze jest ok ze robi tak duzo. na poczatku karmilam tylko piersia, ale niestety on dlugo wisial na cycku, a starszy syn chcial spedzac czas ze mna, a nie mogl jak karmilam, bo mlody by tylko wisial I wisial, no wiec musialam dolozyc butle, zeby maz mogl tez karmic, a ja moglabym spedzac wiecej czasu ze starszym synkiem. I tu pytanie do mam ktore maja wiecej niz jedno dziecko, jak wasze starsze dzieci przyjely nowego czlonka rodziny? Moj niby akceptuje, podchodzi zaczepia, ale widze ze jest zazdrosny o czas ile musze poswiecic malemu, glownie ze wzgledu na czeste karmienia, bo poza tym on jest naprawde grzeczniutki, raz tylko mial jakis bol brzuszka czy kolke, a poza tym anioleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitia gratuluje Jednak mm wplynelo u nas na kupy. Po dwoch podaniach sa o wiele mniejsze i mniej ich Czarus juz daje czadu po nocach, nie placze ale co chwila przez sen cos marudzi. Ma dwa i pol tyg i nie dosc ze glowe podnosi sam wysoko i pelza gdy ma sie od czego odbic to jeszcze opanowal obracanie z boku na wprost. W nocy sturlal mi sie z brzucha Chyba kupie ten lezaczek z bajerami Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa Nina sama słodycz! Śliczne zdjęcie w koszyczku:) Podwójna ile tego Boboticu podajesz na dobę, po ile kropelek i przed czy po karmieniu? Tez zakupiłam, u nas był tylko Bobotic forte wiec pewnie jeszcze więcej chemii:( Kobitki chciałabym zacząć puszczać małemu te kołysanki ale laptopa w pokoju mu nie zostawię bo korzystam z niego jak śpi. Mam w salonie ogromniasta wieże i tez sie nie nadaje. Macie w domu jakieś mini radyjka czy cokolwiek innego co by się nadawało do puszczania muzyki? Dosłownie tylko po to żeby stało u niego w pokoju do tych kołysanek? Najlepiej z wejściem USB. Może jest coś takiego w formie dziecięcej? Ktoś sie pytał o wage po ciąży, ja tydzień po porodzie wróciłam do swoich 55 kg ale brzuch mam brzydki, dużo rozstępów i ciągle lekki brzuszek:( Jeszcze tydzień połogu i zacznę znowu biegać, mam nadzieję, że sie poprawi do wesela wrześniowego mojej siostry bo mam upatrzoną dość opiętą sukienkę;/ Czy waszym pociechą wskakują czasem na twarzy takie czerwone plamy? Tak sporadycznie na jeden, dwa dni i znikają? Helenka Twój Czaruś bardzo rozwinięty motorycznie jak na 3 tygodnie, pewnie szybko zacznie Ci chodzić:) Ja mam jakiś leżaczek który kołysze, ale rzadko używam, zwróć uwagę na opinie wytrzymałości na bateriach bo niektóre z tych leżaków tak zżerają, że po miesiącu przestaje się opłacać kupowanie baterii;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Jesteśmy po wizycie u lekarza. Maja ma nietolerancję laktozy. Lekarz przebadał od stóp do głów. Pod każdym względem jest zdrowa(robił nawet usg przez ciemiączko) tylko te brzuszkowe problemy.... Mam ściągać pierwsze 20 ml pokarmu i w czasie karmienia podawać Delicol. Robimy tak od soboty i na razie jest ok. Jeżeli to nie pomoże mam karmić na przemian swoim mlekiem i enfamilem 0 lac, a jeśli i po tym będzie źle lekarz włączy leki. Wizyta kosztowała 80 zł i wiem na czym stoję i co mam robić. Dziś rano pierwsza samodzielna kupka w kolorze musztardowym a nie zielonkawa woda więc Maja chyba dobrze reaguje na zalecenia. Obawiam się tylko że niebawem będę miała za mało mleka bo z obu piersi ściągam ok 140-150 ml z czego 40 odpada a pozostałością to ona się nie naje zresztą jest tak niecierpliwa że pije tylko wtedy jak szybko leci a jak nie zaczynają się nerwy i tak jak któraś pisała warczenie, gryzienie itp:) Dlatego przystawiam ją a potem dostaje jeszcze butlę z wcześniej ściągniętym mlekiem które przechowuje w lodówce. Ja też podaję dicoflor już od jakiegoś czasu. We wtorek mamy bioderka i kontrolną wizytę u ginekologa. U mnie waga już na minusie i bardzo mnie to cieszy bo przed ciążą przytyłam kilka kilogramów. Ja mam laktator elektryczny medeli i jest super muszę tylko kupić nowy lejek bo w starym coś się obluzowało i mleko zamiast cieknąć pieni się. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamka taki zwykły lezaczek tez mam ale on nie chce w nim siedzieć Ninka chyba do mamy podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Dziewczyny, mój synek dziś dwa miesiące kończy i zrobił mi najpiękniejszy prezent - w nocy obudził się tylko raz. Spał od 20 do 2 i o 5 się obudził. :) Ładnie je 130ml mleczka i jest szczęśliwy. Zmieniłam mu smoczek z 0+ na 1+ i widzę dużą różnicę. Przestał się stresować i denerwować przy butelce, przestał jeść pół godziny. W 15 minut wszystko wssyśnie, beknie i się cieszy. Co do butelek mam Aventa ten nowy model. --- Helenka, Marcin też bardzo szybko zaczął się podnosić i turlać teraz już na rękach się podnosi, nawet dwa razy tyłek próbował podnieść :) Co do leżaczka, polecam Fisher Price; 4065051107 Bateria trzyma już dobry miesiąc - a chodzi co najmniej 12h na dobę. --- Na e-maila wyślę kołysanki "Tata śpiewa" polecam :) --- Ruda, Anitia gratuluję :) --- Myślicie, że 8 tygodni po porodzie ma sens kupienie i stosowanie pasa poporodowego? Brzuch wisi a nie wiem czy nie za późno już. Ćwiczyć po malutku muszę zacząć ale tydzień po połogu znów zaczęłam krwawić, nie wiem czy to okres? Ale żadnego bólu okresowego, nic, po prostu świeża krew. 8 kwietnia dopiero wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, tak Was czytam czasem jak mam czas. Ja też dostałam od lekarza receptę na delicol i chyba pomaga, bo Krzyś się tak nie wije przy jedzeniu. wczoraj miałam gości (znów) i musiałam go usypiać na dworze bo w domu się nie dało. W ogóle wyprawa na spacer to masakra, muszę go szybko wyprowadzać z domu bo strasznie ryczy i przewieźć po kamieniach. A co do wagi to masakra. Tzn prawie jak przed ciążą tylko został mi brzuch (skóra) i nie wiem co z nią zrobić. Pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly ma prawie 3 tygodnie I tez juz podnosi glowe, on podnosi glowe od 2 dnia po porodzie, ale moj starszy tez taki byl, wiec w sumie u nas to chyba norma. Rozglada sie po calym domu, malo co mu sie glowa nie urwie :) U mnie brzuch jako tako, jeszcze zwisa troszke, ale ja dopiero 3 tyg po porodzie, wiec norma, ale zadnego rozstepu nie mam, wiec mnie to bardzo cieszy Patka to ty pisalas ze twoj synek pije 130 ml? nie za malo jak na 2 miesiace? Moj ma niecale 3 tyg I wypija 90 albo 120, po 2 miesiacu z tego co pamietam to powinno byc mniej wiecej 5 posilkow po 150 albo 180 ml. Jesli chodzi o pas poporodowy to 8 tydzien to w sam raz I to mogl byc okres, ja chyba po pierwszej ciazy dostalam w 6tym lub 8 mym tygodniu po porodzie, wiec jak najbardziej to moze byc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Anitia ja karmię mm, więc myślę, że nie za mało. Co do krwawienia, może i okres, zobaczę jak długo będzie to trwać, dziwi mnie jedynie, że nie towarzyszy temu żaden ból brzucha jak zwykle. Może kupię ten pas porodowy jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Wysłałam na pocztę aktualne zdjęcia mojej niuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Hej! Poruszyłyście temat kupek... u nas ostatnio jest jedna na dwa dni i duużo gazów. Ale Ala się przy tym nie męczy,więc chyba nie powinnam się martwić. Dodam,że Ala jest pół na pół na moim mleku i mm. -------- Dziś dostałam butelki Aventu, kyóre kupiłam na allegro.. i powiem wam,że się zastanawiam czy to nie jakaś podróbka... Skusiłam sie na nie, bo w sklepie za jedną zapłaciłam 29,90,a na alegro są w granicach 12 zł, wiec różnica kolosalna. Tylko,że te z allegro są z innego plastiku, gorszego, taki bardziej miękki. Z takiego plastiku miałam butelkę Canpola i szybko się rysuje i ma skonności do gromadzenia osadów... A te które, kupiłam w sklepie są z takiego plastiku, który nie jest całkiem przezroczysty, tylko ma taką brązowawą poświatę... jest sztywny i wręcz imituje szkło... ------- Dzięki,że mnie upomiałyście za ten imbir:) Od ruchowo poleciłam to na chorobę, a pewnie dopiero jak bym sama zachorowała to bym pomyślała,że lepiej tego nie pić. Ale dobrze,że czujne jesteście:) ------ Ja już byłam na wizycie kontrolnej u gina. Najpierw badanie, a potem usg. Poprosiłam o tabletki anty, przepisał mi Azalie. Po przeczytaniu ulotki zastanawiałam się czy je brać... Ale od kiedy je zażywam,mam taki mini okres, bez bóli i mało obfity, trwa już ponad tydzień:/ Więc zobaczę czy nie będę musiała ich odtawić... A wy myślałyście już o antykoncepcji? ------ Ruda, Anita - gratulacje!:) ---- "Kołysanki utulanki" naprawdę świetne. Szkoda tylko,że bardziej działają na mnie niż na Alicję:) ---- Mamka, nie wiem czy jest jakiś odtwarzacz typowo dla dzieci... Ale pewnie tak, rynek dzieciecy aż kipi:) ---- Czekoladowa byłaś z Ninką na sesji czy sama takie piękne zdjęcia robisz? Te w koszyku rewelacyje:) ------ Joanno Maja przesłodka. Też ma sporo czarnych włosków:) Jak moja Ala. ---- Brzuchowata, my też mieliśmy wczoraj znów gości... teściowie teraz co tydzień chcą się z nami spotykać... i niby fajnie,że chcą widzieć często swoją wnuczkę, ale już mnie to męczy... Wczoraj jak już odjeżdzali, to mówią,żebyśmy my teraz do nich przyjechali. Ja mówię dobrze,ale na pewno nie za tydzień. A teściowa: dlaczego? A ja mówię,że za tydzień będziemy odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój skończył dzisiaj miesiąc:) i dał czadu jak na porodówce;) zmęczona jak pies jestem:( Kolki i sluzowata kupa. Od dzisiaj na probiotyku jedziemy. Zobaczymy. Mam zamiar odciągnąc pokarm i choc raz dziennie spróbowac podac butelki. Zobaczymy. Pytanie czy czas znajdę:( ---- Paatkaa - gratulacje :) a krwawienie to raczej na mur @. Ja tylko patrze co u mnie, bo przy starszaku dokładnie po 4 tyg miałam @ i tak co 28 dni później. Wypada na dzisiaj, ale może tym razem mnie oszczędzi? --- Anitia - gratulacje :) --- Heelenka - mój tez taki *****iwiec, teraz malo, że się przekręca jak chce to i kołdrę całą skopuje. --- Joanna - przynajmniej wiecie na czym stoicie z Maleńką, najważniejsze, że efekty są:) i Wy obie spokojniejsze i szczęśliwsze. --- Mamka - tak ze 4 razy po 3 krople, też mam forte. Cóż z tego, jak kupy śluzowate i teraz to one problemem są większym. U nas na razie z lapika leci muzyczka, ale chcemy boomboxa zakupić jakiegoś. A co do spacerów, to hartuj maluszka, nic mu nie będzie. Mój pierwszy raz wyszedł w 13 dobie, na 1,5h. Ale wczesniej lało kilka dni. Teraz jak pogoda dobra to po 5 godzin spędzamy na zewnatrz. Dzisiaj kicha, bo leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Co do butelek, to może i moje niedopatrzenie, są różne rodzaje... tzn różnią się materiałami z jakich są wykonane. I na allegro są też takie jakie ja mam (te miodowe) i są droższe od tych całkiem przezroczystych. Także wszystko się zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana różnie to jest, jednego dnia funkcjonuje całkiem nieźle, innego o g. 20 padam na twarz. Ten tydzień będzie dla mnie gorszy bo M ma 2 zmianę i wraca do domu o 23 :( więc lekcje, kąpanie, kolacja itp na mojej głowie. Jak on jest w domu to zawsze lżej, bo ogarnie dom i dziewczynki. No ale nie ma wyjścia :P xxxxx Anita gratulacje. xxxxx Dzidzius a ty gdzie, nic sie nie odzywasz? xxxxx Dałam dzisiaj małemu docoflor, mam ten w saszetkach i dodałam połowe do mleka, zobaczymy czy coś pomoze i kup będzie mniej, do tego tak jak pisałam raz dziennie mm. Jak myslicie czy mogę podać wieczorem drugą połowkę dicofloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kudre zobaczcie aż tylu z nas sen z powiek spędzają kupki naszych maluchów. Z dziewczynkami nie miałam takich problemów w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny takie obracanie dziecka (niespelna miesieczne dziecko)moze swiadczyc o wzmozonym napieciu miesniowym)post skierowany orzede wszystkim do helenkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- mąż już kiedyś znalazł te kołysanki na youtube i synek ślicznie przy nich zasnął.. Chyba je ściągnę i będę mu puszczać na dobranoc :) Ach i jak jedno minie to i drugie się przypałęta. Mam nadzieję, że jak maleńki podrośnie to miną mu te wszystkie dolegliwości. lulika- to może na razie ściągaj sobie po każdym karmieniu to co Ci zostanie i zamrażaj. W razie jakiegoś wyjścia będziesz miała małe zapasy :) anitia- gratulacje! :) Niech rośnie zdrowo :) czekoladowa- ślicznotka z Twojej córeczki :) Mamka222- mam taki sam problem z brzuchem.. Normalnie kolejnych kompleksów się nabawiłam :( Mój synek dostaje takich plamek od czasu do czasu, zazwyczaj jak się zgrzeje. W szpitalu też miał i pediatra mówił, że to normalne. Jakoś je tam nazwał, ale nie pamiętam jak.. joanna6950- dobrze, że wiecie już co i jak działać, aby małej ulżyć. Paatkaa- ja mojemu już od tygodnia jak podaje odciągnięte mleko to ze smoczkiem 1+, bo też się wkurzał na wolniejszy przepływ w poprzednim.. Tylko tak szybko mu teraz idzie, że przerwy mu robię, żeby się nie zachłysnął. I tak źle i tak niedobrze. NadzianaOla- ach Ci goście :D My na nowym mieszkaniu co rusz kogoś na głowie mieliśmy.. Ale teraz się uspokoiło. Tylko u nas rodzice chcą, żeby to do nich jeździć z małym, a nie żeby oni przyjeżdżali. I to najlepiej co parę dni. Chyba powariowali. Taka wycieczka to niezła wyprawa z całym majdanem i jeszcze polowanie na odpowiednią porę, aż synek się naje i zaśnie. Wtedy bez krzyków można go ubrać i wpakować do auta. A mnie męczy ból zębów i pora powrócić do stomatologa :( Tym razem, aż 3 na raz się odezwały i na razie tylko jedną stroną jem. Tyle wizyt u różnych lekarzy mnie czeka, a przed ciążą nawet się nie spodziewałam, że aż tak mój organizm po tyłku dostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita gratulacje :-) U mnie starsza cora miala jeden dzien kryzysowy na poczatku...ale teraz juz jest dobrze..bardzi mi pomaga tak sama z siebie i czasami nieodstepuje brata na krok..ciagle chce go trzymac za raczke albo sie przytulac...widac ze go kocha swoim malym serduszkiem :-) i wzajemnie podejrzewam tez bo bylo pare razy tak ze mnie Patryk nie chcial usnac bujany w lozeczku a ona podeszla machnela 3 razy i Patryk spi :-) Mysle ze wiele zalezy od roznicy wieku miedzy dziecmi...a nie pamietam jak jest u ciebie Anita Masaya sprobuje tak jak mowicie sciagac reszte po karmieniu...tylko on czasami ma 10 powrotow do cyca hihihi i badz tu madry kiedy to dla niego koniec Podwojna ja z czystym sumieniem moge polecic ta butelke tt . Nareszcie ci odpisalam na maila....:-)... i wyslalam cos zaleglego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co do antykoncepcji to ja dostalam tabketki ovulan czy jakos tak ale jeszcze ich nie zaczelam brac...chociaz juz kilka przytulanek bylo......nie mam czasu ulotki przeczytac a zanim wezme to musze przeczytac...nie wiem jak beda na mnie dzialaly bo nigdy nie bralam....mam nadzieje ze nie orzytyje bo jeszcze mi 6 kg na plusie zostalo.... A co do cwiczen to chyba Anita pisala...to ja mam jakies opory po tej cesarce..nie wiem na ile moge sobie pozwolic....boje sie robic brzuszki czy biegac np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tak wiem, rozmawiałam o tym z położna, powiedziała ze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×