Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość samajedna
Gdzie się pochowaliście samotne i samotni? Piszcie co u was, jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol nawet w małych ilosciach moze uzalezniac niestetyi nie jest to zadne wyjscie z sytuacji jakiej jest samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idz stąd wszystko wiedzący w pioruny jasne.Nie chcemy twoich rad,napij sie srebra zamiast alkoholu bedziesz mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja bede mądrzejszy,ale wy dalej nie i jak to jest??nie dbacie o sibie az tak bardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się,bedziesz mądry _inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy jest madry inaczej,gdyz kazdy jest inny,ameryki tu nie odkrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytęz umysł i pomyśl,co miałem na myśli:) to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi co miałas na mysli,co dla jednych nie jest proste,dla innych oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby dla ciebie było cokolwiek oczywistego to zmyłbyś się z tych topików gdzie świrujesz i wszyscy poczytuja cie za psychola.Widac dla ciebie to nie jest proste bo brak ci tego czegoś co sie nazywa ambicją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie psychiczni sa pozbawieni ambicji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tu o ambicji bo ty jej nie masz ani za grosz,nie masz tez zadnej wiedzy merytorycznej,potrafisz tylko oceniac i wulgaryzowac,krytykowac i wciskac innym swoje głupie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tu pisza sami psychicznie,nie majacy zadnej ambicji a juz wiedzy tematycznej to zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to osioł on tylko sie zna na srebrze i sodzie to cała jego wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec nie pisz wulgaryzmów,rozumiemy sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Tak wiemy ortograficzna to osioł,nie potrafi niczego zrozumiec tylko klepie,swoje Adas soda i srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.12.13 [zgłoś do usunięcia Nie uzywaj słowa"wulgaryzmy" bo nie znasz jego znaczenia.Idz i do szkoły.Czytanie o srebrze nie załatwia problemu twojej marnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ᠋ Samajedna No zobacz jest niedziela...czas świąteczno-noworoczny, z kubeczkiem kawusi przychodzi ludzik kobiecy na topik, by przeczytać i napisać coś miłego...a tu jak zawsze upierdliwy gość urzęduje :p Przyjął na siebie role prawie Boga i podjął misji uszczęśliwiania nas swoimi wytycznymi, dawania wskazówek jak mamy żyć, co jeść, co pić, ile spać, traktuje nas jak bezwolne, bezmyślne istoty...tylko on jest ważny...on upierdliwy gość...nasz przewodnik duchowy po ziemi:p ᠋ Ludzie - mam prośbę, przestańcie z nim dyskutować...idźcie do działu redakcja napiszcie do moderacji o jego zachowaniu, poproście o ban do tego forum...może to coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość 29.12.13 No to nie pisz tutaj skoro nie masz wiedzy ,zadnej wiedzy,nawet takiej czym jest srebro,tylko wymyslasz jakies idiotyzmy,głupoty,wulgaryzujesz,wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten "ktoś" uzywa słowa "wulgaryzmy" podczas gdy nie padło ani jedno takie.Chłopie lecz się,to naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortograficzna ciagle uzywa wulgaryzmów i nawet nie wie co pisze ta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elementy znawsTWA,to cały czas ortograficzna,rozwala topiki i miesza na wszystkich portalach,pisałem juz do admina,ale wolność słowa.......,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas to jest takie" to to" co to "moze" i skonczyło zawodówke za osełkę masła i niczym mu nie wytłumaczysz niczego bo nic nie rozumie,co najwyżej kijem bejsbolowym po grzbiecie.BETON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie a moze by tak na początek zacząć od "sympramol" dobry środek.Pomaga w takich stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie kazdy niech zaczyna od siebie,mów to do Adasia,czy ortograficznej,bo ona tylko sie zajmuje aby rozwalac wszystkie topiki orazac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie Wypad,wiesz a tu ciagle macisz,ciekawe dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Goście, goście... Uspokójcie się, po co takie dyskusje? TWA, ale się zdziwiłam, jak zobaczyłam co tu się wyprawia. Że też ludziom się chce. Nie ma sensu odpowiadać nikomu, kto nie jest w stanie wpisać czegokolwiek w miejsce "gość", ciągle mam wrażenie, że jedna osoba kłóci się sama ze sobą. Ten człowiek ma poważne problemy ze swoją psychiką niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma ogromny problem ze swoja psychika i emocjami.Ale cóz kazdy cos ma jeden kota drugi psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samajedna znasz to pokaż mi ...................a powiem Ci kim jesteś na pewno znasz... dlatego czasami aż Ci się dziwie że tak Cię ciągnie do ludzi...chyba że masz takie szczęście spotkać [jak np. TWA :D] ludzi wyjątkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×