Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Ewelina 34
Pan soda to znana wszystkim nam postać,tworzy,poucza i bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Soda!!!,pomyśl zanim następny raz też tu napiszesz :( nikt cie nie lubi,wszyscy sie z ciebie śmieją,traktuja cie jako psychola.Czy nie lepiej zmienic taktykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy ze zaczyna zmiane ortograficzna i na wszystkich topikach składa meldunki jak w wojsku,spocznij ortograficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że to jeden gość gada sam ze sobą. Zdradzają to pewne charakterystyczne cechy. Poza tym goście nadawajcie sobie pseudonimy, to nic nie kosztuje - zamiast gość wpisać coś innego. A swoją drogą to naprawdę trzeba być mocno zaburzonym żeby tak mącić w wielu wątkach, może gościu czas do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Hej 🖐️ Napisałam posta, ale mi wcięło, może potem się pojawi i bedą dwa :) Co dziś porabiacie samotnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się do tej pory nie pojawił ;) to się pewnie nie pojawi :D Mam nadzieje że w Wielkim Mieście świeciło dziś specjalnie dla Ciebie Samajedna słońce :classic_cool: U mnie luzik i sobie gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwyciestwa smak sobie gra he he i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Hej wszystkim :) Tak wilczyco, wczoraj dla mnie świeciło, ale dziś w stolicy jakoś słonko nie może się przebić, trochę było a teraz jest jakoś mgliście. Ja na urlopie, właśnie piecze się sernik. Powinnam wziąć się za jakieś porządki, bo jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ale nie chce mi się strasznie. A wy samotnicy co teraz porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Samajedna...jeszcze chwila i dnia zacznie przybywać :D zresztą moja miła, ciemność na też swój urok ;) Luzika ciąg dalszy...tylko prace domowe nieśpiesznie, bo ja sprzątam, piorę itd. na bieżąco...więc żadnych zaległości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witam u mnie mgła a wczoraj słonecznie, to sie umówiłam z koleżanka a dziś okien nie da rady umyć ale co tam..porządki:P śledziki się marynują w różowej zalewie.. mieso kupiłam i reszta w proszku... ale co tam..kto by się przejmował niech goście sami coś zrobią:P pomogą .. nie ma lekko pzdrówka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
kicia sie wpakowała na kolana nadstawiła lepetynke do głasków to ja jedna ręką piszę a wczoraj było odmaczanie i natrysk, suszarka w robocie,bo wlazła gdzieś pod mostek i całe futro uklejone błotem..i tak jest już piękna na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
hejTWA miło cie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mam na myśli dzisiejszą tu obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
zagotowałam zalewę i czerwona cebulka ładnie zabarwiła jutro idę na wigilie, to będą mnie obsługiwać ale..dziś...może umyję ze 3 okna? jest nadal mgła i je umazgam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Ufff, wróciłam z ogromnych zakupów lżejsza o parę stów. Mam już prawie wszystkie produkty, tylko pichcić. TWA, bedziesz ciężko pracować, rozumiem zarobkowo? Ja urlopuję aż do 7 stycznia, nieźle, co? Zakręcona, ależ Ty jesteś pracowita. Jutro wigilię masz w pracy? U mnie była dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
He he jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Jednak święta to nie jest dobra pora dla samotnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Onasama Ani tym bardziej dla alergików :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
ona szuka męża 35 śląsk Zawsze alergicy kojarzyli mi się z pyleniem drzew a nie ze świętami ;) Masz na mysli alergie pokarmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia to przeciez nic takiego,poprostu zatoksyczniony organizm po pachy i trzeba go oczyszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć wszystkim. Strasznie mi dzisiaj źle, mam płaczliwy nastrój, na dodatek na dworze szro i ponuro. Wieczorem bedę siedzieć sama w domu (córcia bedzie u swojego ojca) i juz się denerwuję z tego powodu... echh, zaraz po nowym roku zapisuję się do psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Pocieszę Cię. Inni mają gorzej. Np. mają alergię pokarmową i kontaktową i wziewną, że nie będą mogli nic zjeść z Wigilijnej kolacji ani ze świątecznych pyszności. NIC. W dodatku ubrania gośc***owodują, że sie dusze. Fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samajedna czy masz rodzinę? dzieci? mieszkasz sama? dlaczego tyle zakupów i pracy na święta? a depresja, to ciężka choroba! nie zwlekaj z wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×