Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Mozana spedzić swięta u znajomych,jak sie nie ma normalnej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 Znajomi tez chętnie by sie podwiesili w gościnnośc i nie sa tacy skorzy do poswięcania czasu samotnym a jak jeszcze biednym to w ogole. Własne dzieci( a zwłaszcza synowie żonaci)juz maja z tym problem bo ich małżonki chętnie korzystają z pomocy ich matek ale święta chca spędzić u swoich bo to jej rodzina a matka męza choc pomaga to przeciez obca.Znam kilka takich przykładow gdzie rodzice sami musza spedzac swieta,niektorzy w przytułku. Pracuje w takim domu wiem ile bólu ci ludzie maja w sercu.Zeby to zrozumiec trzeba z numi przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
A ja coraz bardziej panikuję, że nie zdążę ze wszystkim. Ciagle mi się przypomina, że czegoś brakuje albo coś by sie jeszcze przydało. Obłęd. Dziś upiekłam ciasto, jeszcze jedno będzie pieczone wieczorem. Wprowadzam niestety nerwową atmosferę, dzis mi to dzieci uświadomiły. Mało zorganizowana jestem, a dotychczas zawsze byłam i to mnie też denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samajedna a byłaś w spowiedzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 a Ty byłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ u mnie kolacja będzie po 19, wyjątkowo późno...ale obejrzę koncert golców z czestochowy... dziś sporo przygotowałam na wigilię i święta..szynki i mięso upieczone.. super wyszła grzybowa jutro smażę karpia i robię masę do tortu generalnie jestem ...a raczej staram się!!! być uporządkowaną, ale na święta zawsze jest rozgardiasz, ta tradycja ..apr..u spowiedzi byłam, opłatki mam...etc a co u was? zawsze coś jest niedograne!!! nie przejmujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
i biszkopt mi nie opadł!!!! jak u faceta:PPPP więc , wyszło superrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
..aaa.. może to pisałam albo nie.. jakiś czas temu poleciałłłłllllllam na święta do betlejem i jerozolimy wrażenia superrrrrrrrr!! klimat ciepło dekoracj***ajeczne kolacja na zewnątrz z widokiem na M. CZerwone oj...chciałabymmmmmmmmmmmm i ..nie mówcie mi,że BN , to tylko w PL jest możliwe dla mnie to cud wspomnienie! ale cóż, nie zaplanowałam w tym roku! i się zmagam w kuchni..:P z plackami, grzybową, karpiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gođc
kocham cixe kcham pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx fal
mam 42 lata jestem kawalerem mieszkam w stolicy i też narzekam na samotne niedziele.... jak chcesz pokorespondowac to zapraszam xarro@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 [zgłoś do usunięcia] xxxx fal ------- oj byłoby miło by bym była ociupinkę młodsza od Ciebie🌼 Wesołych Świąt!!!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak W jaki sposób właściwie każdy sobie marzy. Ma możliwość cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie własnych bliskich jedząc karpia z jednej miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Cześć wszyscy samotni. Całkiem miło spędzam swoje samotne Święta, dużo czytam, trochę oglądam telewizornię, trochę rozmawiam przez telefon, trochę śpię i dużo jem. Nie jest źle, a co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jesz i tak bez ruchu???to bedziesz gruba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Gościu, nie grozi mi grubość, raczej chuda jestem. A Ty co porabiasz w Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Witajcie... ᠋ Ja również jestem zadowolona, bo czas choć upływa, upływa spokojnie bez stresów...nie poddałam się szaleństwu komercyjnych świąt :p mam co lubię, jem co mi smakuje, spędzam według własnych potrzeb. Lepiej samej w zgodzie ze sobą niż z byle kim. Bo nie dość że czas zmarnowany to jeszcze koszta dochodzą. Pozdrawiam Samotniczki 🌻 ᠋ Gościu nic nie stoi na przeszkodzie abyś latał codziennie 10 km:p...a nie siedział przy kompie, zajmując się wyliczaniem nam porcji jedzenia, które jest nasze bo za nasze pieniądze kupione. ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,no Ty to jak zwykle materialistycznie podchodzis do zycia,a ja nikomu niczego nie wyliczam,tylko staram sie dbac o wasze zdrowie,a ruch jest tutaj najlepszym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezsama
Ty gościu tylko dogryzasz i coś tam komentujesz, a nic nie piszesz o sobie, ładnie to tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde zycie i zdrowie jest bezcenne,nie mozna sie odpimkiwac ,bo to jest dar najcenniejszy,a co mam pisac o sobie??pytajcie co chcecie wiedziec??odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 12-21 czy jesteś samotny? czy jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze gościu że masz takie poglądy...i może dla Ciebie życie i zdrowie jest bezcenne...jednak weź pod uwagę, że każdy dba [ lub nie dba] na miarę swojej wiedzy, swoich możliwości i swoich chęci :D ᠋ Ja leżę na kanapie...a mam wielką i wygodną i totalnie mam gdzieś:D:p że uważasz że powinnam iść na spacer :D:p NIE PÓJDE :classic_cool:...za to zaraz będę jeść swoją kaczkę w pomarańczach :D ᠋ Zajmujesz się propagowaniem zdrowia...a w czym to się przyjawia? bo glob ziemski trochę kilometrów ma :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacery i na srebro i bedziecie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Dziewczyny,ten co tak martwi sie o nasze i innych zdrowie to ten który leczy sodą i srebrem.Dzisiaj dał spokój innym topikom i wziął się za samotnych.Pewnie tez dziś samotny .A że nie umie sobie zjednac nawet na kafie przyjażni to jest samotny z wyboru.Zaraz NAS wysle po swiętach do uzdrowicielki z Orli na czary mary połaczone z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upierdliwy gość jest nam od dawna znany :p i nikt TU się nie przejmuje tym co pisze... Wygłaszanie swoich poglądów...pogardzając innymi, nigdy nie wychodzi na dobre...to upierdliwy gość zbiera kopy w d**e...ma co chce...przecież to proste... Wystarczy tylko inaczej się zachowywać i uszanować odrębność drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość2 A ortograficzna juz jak zwykle melduje,swiatek piątek czy w niedziele,stoi na strazy informacyjnej i wie najlepiej kto jak i co robi a co najwazniejsze dlaczego tak robi,no poprostu jest Bogiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca No włąsnie upierdliwa wiczyco,ja szanuje innych i ich wybory,jednam ludzi i chce im jak najlepiej,niczego złego nie dostaje bo zawsze daje dobro innym które wraca do mnie zwielokrotnione,dlatego zawsze jest miło i przyjemnie,daje miłośc innym i wraca ona do mnie wszedzie tam gdzie sie pojawie,to jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witam wszystkie samotnice i samotników 🖐️ Wilczyco, szkoda, że nie jesteś facetem, bo bym się w Tobie zakochała w tri miga :) Gościu, ja też interesuję się sprawami zdrowia, ale nie zauważyłam, żebyś dawał jakies konkretne rady, raczej tylko krytykujesz. Ktoś cię zapytał czy jesteś samotny i czy jesteś kobietą i nie odpowiedziałeś, to jakaś tajemnica? A wracając do zdrowia, znasz może coś naturalnego na depresję? Pytam poważnie, nie chcę kłótni i złosliwośc***przecież są Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×