Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Srebro koloidalne Był to szeroko stosowany specyfik antybakteryjny w dobie przed wynalezieniem antybiotyków. Działał, ponieważ bakterie chorobotwórcze przestają być aktywne w środowisku drobinek srebra rozpuszczonych w wodzie, bo srebro niszczy enzymy potrzebne bakteriom do życia. Dziś, gdy zawodzi leczenie antybiotykami syntetycznymi, niektórzy wracają do srebra. Uważa się, że skutecznie leczy ono alergie, grzybice, trądzik, zapalenie pęcherza, infekcje pokarmowe oraz wspomaga gojenie ran i oparzeń. Zażywając srebro należy pamiętać, że musi to być preparat tworzony metodą elektro-koloidalną, a nie chemiczną, złożony wyłącznie ze srebra i wody, o odpowiednim stężeniu i bez żadnych stabilizatorów oraz związków azotu. Zakres działania srebra koloidalnego nie jest jednoznacznie potwierdzony naukowo. Wiadomo jest na pewno, że w czasie kuracji konieczna jest pełna ochrona skóry przed działaniem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu jezeli masz jakies problemy to napisz to pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale siara:( co za śmieć...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo czarna magia łatwa nie jest, nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu a ciebie ktos chce?nawet rozmawiac nikt nie chce z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli40
Straszne co tutaj się dzieje?ludzie czy postradaliście rozum??? Takie słowa padają.WSTYD:( Szkoda czasu ,dziewczyny by z takim wodorostem bywac tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom
Nie zwracajcie uwagi proszę na te gościnne występy... Usuwajcie je i ignorujcie "gatki" gości. Są jak bakterie... jak im zabraknie pożywki to same znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki 31.12 naszedł... Szybko mi ten rok zleciał i musze powiedzieć że choć miał "13" w sobie wcale nie przyniósł pecha. Zresztą ja w przesąd trzynastkowy nie wierze. To był dobry rok, przyniósł wiele oczekiwanych rozwiązań. Za parę godzin zaczynamy od nowa...znów złożymy "śluby" odchudzania, rzucania palenia, faceta czy inne... A Wy Kobietki jaką ocenę dacie mijającemu 2013 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć TWA :) Dla mnie ten rok nie był pomyślny, najlepszym dowodem jest ten wątek. Ale mam nadzieję, że nastepny będzie lepszy. Trzeba wierzyć... Mam juz szampana i inne trunki, bedziemy z koleżanką świętować domowo ewnetualnie ulicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samajedna ten wątek pozwolił Ci TWA poznać :D;) to jest ta zaleta 2013 :D:D:D:D:D Małe emocjonalne zawirowania przychodzą z wiekiem...kiedy człowiek młody ma tyle sił, wiary i energii że nie ma czasu myśleć. Jest jak żywioł :D My jak spokojne wielkie jezioro, po którym pozwalamy czasem popływać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie tylko wiara poparta czynami ma sens samotnicy,a kiedy dajecie poływac po swoim jeziorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby pływac trzeba umiec pływac !tobie zostaje po piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli40
Witajcie!!! Zyczę Wam wszystkim obecnym na tym topiku wszystkiego co najlepsze ,dużo zdrowia,oby w Nowym Roku wieczory były mniej samotne,dopisywała radość i miłość :):):) Oby w tym topiku gościły osoby ktore sa dla niego przyjazne. Do siego Roku.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
wczoraj nie mogłam tu nic wysłać... pozdrawiam i w 2014 będę bywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ale tego nie wiesz co mi zostaje,a co zostaje Tobie wiec sie po pustocie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ Wszystkiego naj...naj...naj... w Nowym Roku 2014!!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
sylwek z polsatem i konika też lubię uściski dla wilczka i samotnej:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie,ze całuje cie tylko z jezyczkiem ,mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
gość , ty upierdliwcu siedzisz i tylko czatujesz,żeby skomentować wpisy!!! nie podszywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Trzymajcie się samotnicy :) Dobrego 2014 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak skubancy,Szczesliwego i pełnego miłosci we dwoje Nowego 2014 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
To to kochani - mamy 2014 rok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×