Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslacanaddrugimdzieckiem

waga po drugiej ciazy

Polecane posty

Gość myslacanaddrugimdzieckiem

Jestem prawie rok po urodzeniu pierwszego dziecka. W ciazy przytyłam 16 kg i nadal mam niestety 4 kg na plusie, a ze jestem niewysoka, to jest to niestety widoczne. Głownie otłuszczony mam brzuch. Zaczynamy z mezem powoli myslec o drugim dziecku, ale ja sie obawiam, ze jak w drugiej ciazy przytyje duzo, to kolejne dodatkowe kg mi zostana, a tego bym nie chciała. I mam pytanie, czy Wy w drugiej ciazy przytyłyście wiecej , czy mniej niz w pierwszej? Jak to u Was było? Podzielcie sie swoimim spostrzezeniami. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslacanaddrugimdzieckiem
up, prosze o wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego jak bedziesz się odzywiac w ciazy.ja mam sporą nadwagę, jestem w 28 tyg ciąży od początku przytyłam ok 3,5 kg. Można? Mozna! Niewiarygodne jest dla mnie to, jak można jesc tyle, żeby przytyc powyzej 12-15 kg w ciazy?! Co wy jecie kobiety?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 14:16... twoja wypowiedź to jakiś bełkot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam w ciązy 19kg.i wcale nie jadłam dużo.ba! nawet nie jadłam słodkiego,pieczywa itp. bo miałam cukrzyce ciążową! a jednak 19 na plusie. I co? 3 tygodnie po porodzie już miałam tylko 6kg na plusie! obecnie 5miesiecy po porodzie mam jeden kg na minusie. wiec nie gadajcie,ze jak ktoś dużo tyje,to dużo je,bo to nie prawda,ja miałam dużo wód,a i moje dziecko wazyło 4,350!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,rozumiem, rzeczywiście przy cukrzycy ciążowej duży przyrost masy ciała nie jest czymś zaskakującym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwqqaaaa
W pierwszej ciąży przytyłam 12 kg i po porodzie schudłam 16 kg w niecałe 5 miesięcy... W drugiej ciąży ( 15 lat później :P) przytyłam 14 kg, a w 4 miesiące po urodzeniu mam 21 kg mniej - karmię wyłącznie piersią...ważę 60 kg/ 173 cm wzrostu :) waga ciągle "leci" choć nie odchudzam się ani nic z tych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bełkoczącego gościa - skoro masz dużą nadwagę to chyba sama najlepiej wiesz co jeść, żeby przytyć. niektóre kobiety zachowują umiar na co dzień, więc sobie folgują w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość d8
pierwsza ciąża 18kg,folgowalam sobie do woli.zostało mi 9kg,które zrzuciłam do roku po ciąży.druga ciąża również 18kg,choć pilnowałam się jak diabli,bo wiedziałam,że znów mi dużo zostanie i będzie jeszcze trudniej zrzucić.nie mam pojęcia jak znów tyle przybrałam.i znów mi 8kg zostało.ale dziecko ma ponad rok,a ja tylko 2kg na plusie.jakoś udało się zrzucić.myślę o 3 dziecku i już wiem,że będę jadła jak kobieta cukrzycowa,może wtedy uda mi się mniej przybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w obydwu ciążach przybierałam po 11-12 kg,wiec ksiązkowo.po obydwu zostało mi 10 kg na plusie.6 juz zgubiłam,chcociaz nie powiem,ze było łatwo. Jeżeli nie karmi sie piersia to trudno zgubic wagą,tym bardziej jak sie jest po 30 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga nie zawsze jest związana z jedzeniem w ciąży, jestem na to żywym dowodem. I wcale nie na zasadzie "nic nie jadłam a przytyłam", wręcz odwrotnie. Całe życie mam skłonności do tycia, jestem z tych którzy tyją od patrzenia na czekoladę. Całe życie pilnuję się i jem sałatę, żeby ważyć te swoje 59-60 kilo. W ciąży - pierwsze 4 m-ce miałam takie mega mdłości, że tylko jedzenie co 45 minut (!!!) je hamowało. Nawet w nocy wstawałam jeść. Od 5 m-ca przeszły mdłości ale przyszła ogromna ochota na słodycze. Jadłam je codziennie, w sporych ilościach. Byłam non stop głodna, jadłam nie za dwóch, ale za pięciu, koszmar. W dniu porodu miałam 10 kilo na plusie. Po tygodniu zostały mi z tego 3. Po miesiącu nie było już nic. Nie wiem co to była za jazda, dziecko ważyło 3200, 54cm. Teraz znowu tyję od patrzenia na czekoladę i muszę się żywić sałatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 19,53 zazdroszcze ci :) Ja tez tyje od samego patrzenia na jedzenie i od 16 roku zycia pilnuje tego co jem ,zawsze dbam o figure waze 54 kg na 164cm.Za tydzien zaczynam 8m i przytylam do 62kg,nie wygladam zle ,ale czuje sie bardzo gruba i boje sie ,ze po porodzie bede musiala sie dluugo odchudzac:( Jem wiecej niz normalnie(bo dla mnie normalnie to dieta )A teraz sie nie glodze i juz czuje,ze tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość do gościa z 14:16... twoja wypowiedź to jakiś bełkot>>>> przeciez napisala wyraznie, z pytanie, co wy jecie kobiety, ze tyjecie 12-15 kg. No co takie maciory jedza, wszystko co znajda w lodowce, zra, bo moga sobie pozwolic, bo w razie czego maja usprawiedliwienie (wreszcie) dla swojego obzarstwa, ktore zawsze mialy. Przed ciaza zarly, ale potem sie katowaly niby dietami, a w ciazy, juz nei ma zadnych zahamowan :D I tak tyja maciory, a potem pisza, ze ktos pisze z belkotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam w ciązy 19kg.i wcale nie jadłam dużo.ba! nawet nie jadłam słodkiego,pieczywa itp. bo miałam cukrzyce ciążową! a jednak 19 na plusie. I co? 3 tygodnie po porodzie już miałam tylko 6kg na plusie! obecnie 5miesiecy po porodzie mam jeden kg na minusie. wiec nie gadajcie,ze jak ktoś dużo tyje,to dużo je,bo to nie prawda,ja miałam dużo wód,a i moje dziecko wazyło 4,350!>>>> ta to dopiero jest mitomanka, 6 kg ma na plusie po porodzie, czyli co? Dlaej ci te wody plodowe tam siedza? Nie wyszly 3tygodnie po porodzie? I nie tyje sie od zarcia? Noz pewnie z powietrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam kiedys kolezanke z pracy, ktora mowila, ze nic nie je i tyje. No faktycznie gruba byla, przy nie jadla tylko salatki, tez wierzylam jej, ze ma problem hormonalne i to geny, biedactwo. Do czasu, az ktoregos razu sprzataczka przy mnie spod jej monitora nie wywalila zakamuflowanych tam papierkow po marsach, snikersach itd....Tak nic nie jadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka tak>>> tyje od patrzenia na czekolade... zupelnie jak moja kolezanka nic nie je, a tyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugiej ciąży schudłam do wagi wyjściowej w 3 miesiące, za to pozostało mi 10kg na plusie po tej pierwszej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja np nie lubie slodycze od dziecka nie jem batonikow i cukierkow ,bo nie lubie.Czasem zjem kawalek ciasta malutki ,bo potem zaczyna mnie mdlic.Moje jedzenie normalnie to :nie jem sniadan ,w obiat tyle co 5letnie dziecko na kolacje cos lekkiego jogurt,owoce ,slonecznik i nie chudne tylko utrzymuje wage i co ?Malo waze ale nie jestem chuda jak patyk a jakbym jadla jak wiekszosc ludzi bylabym gruba i tyle.Kazdy ma inna odmiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po owocach tez tyjesz, nie mozna jesc za duzo owocow jak sie ma nadwage, lepiej jesc surowe warzywa. Jogurty light to tylko z nazwy sa, tak samo jak cola light...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do przemiany materii, jak sie ciagle glodzisz, bo mowisz, o jestem gruba, zamiast jesc racjonalnie, to wystarczy, ze sobie pofolgujesz raz i przytyjesz, jesc trzeba tak, zeby porasowywac przemiane materii, ale nie gldzeniem, bo organism wtedy przechodzi na tryb "oszczedzania", potem zjesc cos kalorycznego i tyjesz. Poza tym same uwazanie bez ruchu nic nie da, przemiana materii jest slaba, a teraz kazdy product ma duzo kalorii. Nasz organizmy nie sa przystosowane do takiego trybu zycia jakie teraz mamy, czyli mamy pralki, wirowki, odkurzacze, tv, malo sie ruszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko - ja po drugiuej ciazy dosz łam do siebie ( figury) o wiele szybciej niz po poprzedniej. Obecnie wazę tyle co przed ciążami. karmienie piersią naprawd e pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciazy przytylam 8 kg w dniu porodu bylo jakies 9, 5kg ale po pożadnej lewatywie zeszło znów do 8 kg ;-) ( wybaczcie mialam mega zaparacia w ciazy to bylo wybawienie ) w ciazy do 3 mies wymiotowała. a potm jadłam normalnie standardem byly fyrtki i mcwrap z Mc donalda minimum 2 razy w tyg przytylam wylacznie w brzuchu nogi mi schudly, przez cala ciaze nosiłam te same ciuchy co wczesniej MOŻNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa dobrze ktos sie wypowiedzial o racjonalnym żywieniu pilnowałam 5 posiłków dziennie o starych porach ostatni posiłek o 19.00 jezeli bylam głodna ok 21 to wyłącznie kubek kisielu schudłam te 8 kg szybko bo w ciagu miesiaca wrocilam do wagi i wygladu brzusza z przed ciazy ale potem wiadomo dziecko jedzenie nieregularne i co przytylam !!!!!!!!!!! znow powrocilam do normalnyc posiłków o stałych porach i waga spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×