Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiak16

czy istnieją jeszcze mężczyźni

Polecane posty

Gość aseksualny typ
bo autorka pisze że szuka kogoś komu na seksie nie zależy ale wszyscy wiemy jaka jest prawda, że jak się dobrze kobiety nie wygrzmoci to chodzi niezadowolona, ile tu jest tematów że facet nie potrafi jej dobrze w*********ć i szuka kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualny typ
a może tak nie jest? to dlaczego jest tyle tematów że fajny koleś ale słaby z niego r****cz i trzeba go zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam tutaj komentowac brak mezczyzn, wg Autora/ki i znalazlam takie SZCZERE potwierdzenie ze az komentarza nie trzeba, z dobrego serca radze viagre bo ZAWSZE żal ze sie tak czlowiek meczy nie mogac by mezczyzna i pluje jadem w cokolwiek sie da. Od tego jest forum, poczytac, doradzic, podyskutowac, a nie tylko: wytknac orty, z****c, obsmiac, wyszydzic, ZAWSZE SZCZEkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalem wczoraj "bad boys" w barze mlecznym. Przeszedl z seksowna blondynka i synkiem do baru mlecznego. Kolo wygladal z ryja jak "idiota roku" laska zreszta tez, ale byla ladniejsza ;). Potem zadzwonil do niego telefon a koles na caly bar, cos tak kurwowal. No takiego prostaka dawno nieslyszalem, nie wiem czy w ogole koles ukoncyzl szkole podstawowa. Totalna patologia. I was kobiety to kreci ? Bo fakt , ze byl troche napakowany, ale raczej od przezucania gnoju na wsi niz na silowni. O czym wy rozmawiacie z takim badboyami ? Bo ile sie mozna pieprzyc? chyba nie 24 na dobe.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego jest forum, poczytac, doradzic, podyskutowac, x to wypie.j czytac, radzic i dyskutowac :-) bo twoje teksty do mnie nie podchodza raczej pod powyzsze, prawda?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualny typ
tematów zakładanych przez laski nie przez jakichś looserów z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakichś looserów z kafeterii x napisal koles, ktory wczesniej walnal "tak samo też nie lubię ludzi, rozmawiać z nimi bo mnie nudzą i denerwują, zamiast słuchać ludzi na żywo wolę posłuchać muzyki" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Toba jest coraz gorzej, czy tylko dzis taki kryzys? o, chyba juz nie ma szans na postawienie masztu, iagra zawiodla, lekarze zalamali rece... A kto Ci doradzil wyzłaszczanie sie na forum? terapeuta czy inwencja wlasna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o sex, pieniądze karierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy straciles wątek, bo mowie tu tylko do Ciebie, demencja nie dziwi, te rzeczy: prostata, zanik potencji, u bylych panow wystepuja zespolowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowales u siebie i dziala? bo wiesz, takie ogolne porady, to sobie wsadz tam, troche powyzej przerosnietego gruczolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok njun, widze, ze jednak potrafisz troche wzmocnic swoj kretynizm, licze mimo wszystko na to, ze przy nastepnym spotkaniu lepiej poudajesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdyJestKowalemWlasnegoLosu
Kto mnie szukal? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotykam sie z impotentami, sa za bardzo rozgoryczeni i nie ma funu. Ale Tobie zycze milego dnia na Mackowym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie ja
Hmm, Tak czytam i czytam i nie wiem :D Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy raczej z nią. W stosunku do niej zachowuje sie zawsze jak typowy "gentelman" Otwieranie przed nią drzwi, kiedy proponuje wyjście to zawsze płace za siebie i za nią. Kiedy byliśmy na weselu (byłem osobą towarzyszącą) to po każdym tańcu jak szliśmy do stołu coś zjeść odsuwałem jej krzesło, podawałem potrawy które chciała. Prawie zawsze kiedy do niej przychodziłem miałem jakąś róże czy czekoladki... To z tym że tacy jak ja są nieśmiali to akurat prawda :) Ja jestem tak bardzo cholernie nieśmiały, jeszcze pół roku temu wstydziłem się iść po prostu do KFC czy gdziekolwiek i coś zamówić. Podejrzewam że ma to związek z moją bardzo niską samooceną wyrobioną w domu przez ojca... ;) Ale teraz nie wiem, zachowuje się tak jak wyżej, traktuje ją jak prawdziwą kobietę jestem z nią szczery i otwarty. Nasze relacje nie są sztywne czy coś, często się śmiejemy czy po prostu rozmawiamy na każdy temat. Ale ona nadal jest jakaś taka zamknięta dla mnie :/ Kiedy prawie jej komplementy to raczej milczy lub zmienia temat. Kiedy idziemy gdzieś ze znajomymi, ona interesuje się prawie każdym chłopakiem oprócz mnie.. :/ I nie wiem gdzie robię cały czas błąd. Może jestem zbyt "nachalny" ? Bo w sumie kiedy się nie widzimy to i tak piszemy codziennie i ciągle ą wypytuje co tam robiła czy co robi. Rozmowę zawsze zaczynam ja, dawno się nie zdarzyło żeby ona pierwsza napisała :/ Sorka za takie troszkę wyżalenie się ale naprawdę nie mam pomysłu co robię nie tak, więc może któraś z pań mi pomoże :/ Ps: Oboje mamy 15 lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z jakimi facetami się spotykacie zależy tylko od was ,jeśli chcesz spacerów i innych pierdół nie dawaj d**y na 1 randce :O kokietuj,rozmawiaj ,zainteresuj faceta na tyle by chciał cię bliżej poznać. proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie mają nic do zaoferowania mężczyźnie po za seksem stąd problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234123
Facetów nie ma, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie jeszcze czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×