Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leyla35

Do pracy bez bielizny

Polecane posty

Gość gość
Jak jest cieplo i chce szefa zaskoczyc to ide bez majtek i gdy sie zorentuje to zaraz dluzej w pracy zostaje, a w tenczas to juz ostro na calego a ma czym mniedobrze przerznac az sie zwijam jak mnie posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam fantazje. Realnych historii oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFranek
Bardzo mi się podoba jak kobieta jest bez majtek i bez biustonosza.trzeba być wyluzowaną i tak trzymajcie panienki i mężatki też.a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania27l
Hej forumowicze :) Po dlugim czasie zaglądam a tu cisza. Czyżby panie nie szalały tego lata? Jest w miarę ciepło więc żakieciki można schować i poprowokować suteczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTedi
Brawo dziewczyny.i tak trzymajcie.macie śliczne cipuńki i nie macie się czego wstydzić.lubie jak kobieta chodzi bez majteczek i widać jej cipuńke przy siadaniu.buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj bylem u cioci i siadamy w ogrodzie do stołu i przyszla kuzynka 19 lat z chlopakiem i teraz najlepsze ,jak siadała to uniosla nogę i była bez majtek a ci.p.ka wygolona gładziutka dokladnie bylo widać, jak usiadła to jeszcze dwa razy przypadkiem rozchylila nogi ze bylo widac pipke .pierwszy raz widziałem taki pokaz na żywo,bylem w szoku ale miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania27l
Ciekawie :) ja dzis trochę na mieście tak chodziłam:) Czasem wiaterek wiał.i bardzo miło mnie tam łaskotał, a najlepsze, że nikt o tym nie wiedział. Jutro praca, może też zaszaleję na dobry początek tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Ja dziś do ok 16 chodziłam po mieście bez bielizny :) Trochę na zakupach, trochę na spacerze. Miałam brązową spódniczkę i bluzkę białą w kwiatki. Miło spędzać czas bez krępujących ciuchów, jeżeli pogoda na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Zawsze ogolona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Spódniczka oczywiście nie była taka, że wszystko widać. Taka do połowy uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto chodzisz bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Jak pogoda pozwala i jak jest ochota. Cały ostatni weekend tak chodziłam, wczoraj i dziś. Średnio pewnie z 2, może 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od marca moj maz pracuje za granica i jeszcze mnie nie odwiedzil ,ale ja na to nie narzekam ostatnio do pracy poszlam bez bielizny .A z racy wrocilam w towarzystwie tego faceta na ktorego juz dawno polowalam, juz pod prysznicem sie jego meskoscia bawilam.A w lozku to sie dzialo ze az milo bylo bo nawet nie myslalam ze tak gleboko bede go czula jak mnie bedzie bzykal,ale wspaniale mnie piepszyl i to nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Mi nie chodzi o jakieś sex przygody. Chodzę tak bo wygodnie i miło :) a jak ktoś zobaczy przypadkiem, to się uśmiechniemy i na tym koniec :) Jest może w tym jakiś dreszczyk emocji, że nikt nie widzi ale jest ryzyko, że ktoś zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Dziś pogoda nie sprzyja niestety, ale po galeriach bez bielizny można pochodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Dlatego nie można z nikim się umawiać przez fora. Najlepiej samej bez niczyjej wiedzy korzystać ze swobody i emocji jaką daje brak bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Przymierzanie sukienek jest bardzo podniecające :) Zdejmuję swoją sukienkę i w ciągu sekundy stoję całkiem naga w środku galerii w sklepowej przebieralni a zaraz za firanką chodzą inni ludzie i nic nie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Cos w tym stylu, tyle że ja mam zasłoniętą zasłonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Chyba właśnie zostałam przyłapana przez jakąś kobietę w wieku ok 40 lat. Przeglądałam się nago w lustrze w przebieralni i niestety delkatnie nie dosunęłam zasłony. Kiedy się odwróciłam zobaczyłam, że kobieta ktora stoi ok 2 metry od kabiny patrzy się na mnie przez szparę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Dotarłam do domu. Ciągle mi chodzi po głowie, że ta kobieta mnie widziała nagą. Trochę mnie to podnieca ale i taka skrępowana się czuję. Czy słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
Jutro ma być ciepło :) idę ponownie na miasto bez bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola wawa 31
I mamy ciepły dzień :) Można się relaksować bez bielizny. Czas iść na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie korci was czasem pogłaskać się po pipce albo wsadzić paluszka. Ja jestem sama teraz i właśnie się głaszcze i sama nie wiem jak się to skończy bo coraz bardziej jestem wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pomoge nieznajoma ja poglaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru miesiecy mam nowe stanowiskow nowej firmie mam bardzo przystojnego szefa i jestem jego sekretaka, wykonuje jego polecenia i tak tez na jego zyczenie w pracy jestem zawsze bez bielizny(bez majtek) narazie jest wszystko swietnie on mnie docenia ,bardzo mnie zaspokaja. A naprawde ma mnie czym zaspokoic, ustalilismy ze w biurze mamy dystans , tylko czasami bardzo dyskretnie wlorzy mi palluszki do ciipcci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***ska tez wklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×