Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość000

Długie milczenie mężczyzny skutki

Polecane posty

Gość Carycka
Z jakiegos powodu przestal sie odzywac, jesli uznal cie za brzydka lub psychiczna to nie licz ze sie odezwie. Jesli inną balamucil I z nowa nie wyszlo, to oczywiscie że sie odezwie. Zeby miec ciaglosc z d*****niu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem brzydka ani psychiczna tylko wiem czego chce...tz..zwiazku a nie zabawy a na swoj wiek wygladam super tak twierdza inni i mam powodzeni. Ja go naprawde pokochalam. Tylko on chce sie bawic choc ma 36 lat..a ja jestem 7 lat starsza od niego i to mu sie chyba przestalo podobac bo mlodsze panie mozna dluzej kiwac tak mysli a ze mna sie nie dalo. A jesli chodzi o dupcenie to ja dobrze wiem ze po to sie pojawil te pare razy przez rok ale ze nie bylo sexu to juz zniknal z choryzontu bo dotarlo do pana ze pogotowia sexualnego w miedzy czasie nie bedzie jak cos mu nie wychodzi albo zmienia jedna na druga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet który bierze się za starą rure chce tylko poćwiczyć i pójść do młodszej, czy wy dalej tego nie rozumiecie? to nigdy nie będzie trwały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenna uwaga!Nie pomyslalam ze moge być lub jestem dla kogoś starą rurą ale to chyba dlatego ze czas tak szybko leci a ja wyglądam i czuje sie swietnie.Ale opinia Mężczyzny niepodważalna.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle ze niezle-no ale jak facet tak mysli to znaczy ze taki maja punkt widzenia..zabawa i w długą....tylko szkoda ze za kazdym razem a bylam w zyciu w trzech zwiazkach i im sie znudzilo to po czasie niestety ale kazdy stawał mi w drzwiach ! Po latach jal juz przezyli to co chcieli to mowili ze popełnili wielki błąd bo najlepsza bylam ja i na kolanach prosili o przyjecie z powrotem!Naprawdę ,ciekawe ' miałam zycie i dlatego wole być już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest zycie i brutalne zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minąło 9 miesięcy od kad zamilkł moj telefon... nie byliśmy razem ale mielismy plany i to wielkie...nagle trach! Cisza .....dlugo dochodziłam do siebie...nie moglam zapomniec ani zrozumiec... i dzisiaj gdy doszłam do siebie i wykasowalam go z mojej pamieci nagle pojawił sie pod moim domem....chciał porozmawiac. Nie porozmawialam ...teraz siedze w domu gapie sie w sciane i bije z myslami...dlaczego on nagle sie pojawił...zranił mnie bardzo i nie chcialabym znowu tak cierpiec jak cierpialam pare miesiecy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pomyślał że na święta będziesz milsza i zrobisz mu prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralakina
Chodze na kurs niemieckiego. Poznałam tam fajnego chłopaka, który od razu zwrócił na mnie uwagę. Już drugiego dnia w czasie zajęć napisał do mnie wiadomość czy mam czas wyjść z nim na kolacje i czegoś się napić. Zgodzilam się. Kolacja była zabawna, na luzie. W pewnym momencie zaczął trzymać mnie za rękę. Głaskać. Potem mnie pocałował. W oczach miał jakby iskierki.zapytal czy wiem że jestem piękną? Kiedy zapytałam czy ma rodzeństwo powiedział że siostrę i jest bardzo podobna do mnie. Miałam wrażenie ze jest mną oczarowany.. Wyszliamy z lokalu i znowu mnie całował. Potem jeszcze w aucie i wysiadajac z niego.byla godzina 2 w nocy. Odezwał się o 10 rano. Dziękując za miły wieczór i polska wódkę. Jest obcokrajowcem i wcześniej mówił że musi się kiedyś napić polskiej wódki. Napisałam w jego języku dzień dobry, a potem już ze nie ma za co i że Mo też było miło hp poznać. Już nic nie odpisał. Dopiero po 4h co dzisiaj robię? A potem czy lecę z nim służbowo do Cannes? Jest programista. Ja się zaśmiałam że niezły z niego wariat i już na to nie odpisał. Później napisałam że tak poza tym powinien być już na lotnisku? On napisał że tak jest w drodze więc napisałam żeby sobie takich żartów nie robił. On wysłał uśmiech i buziaczka. Potem pp jakimś czasie napisałam żeby wysłał jakieś ładne zdjęcia z Cannes to wysłał po chwili swoje selfie. Potem napisałam żeby się dobrze bawił i uważał na siebie i że już nie przeszkadzam i nic nie odpisał. Leciał samolotem. Pp około 5h napisałam czy doleciał? Nic już nie odpisał dopiero o północy że hey był od razu w pracy potem zjeść, że miasto piekne ale drogo. Więc ja napisałam że wporzadku, cieszę się że mu się podoba. Po czym on po 20 min co ja robię? Ja nic nie odpisałam I po 20 min że idzie spać do ranoc. Ja milczę. Nie chcę się już narzucać. Co prawda coś tam odpisywał ale bez uśmieszekow ani nic. Wszystko takie oschle. Chciał mnie tylko przeleciec? Wyglądał naprawdę na oczarowanego. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×