Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się więc pytam

Poznałam go w pracy

Polecane posty

Gość gość
Standart . Szkoda mojej stetranej klawiatury . Ty juz wiesz co chcesz zrobić . Tak tak ,jest xxI wiek,walcz o swoje ,zycie za krotkie jest zeby sie poddawać .To chcialas uslyszec ? A raczej przeczytac . Otoz nie . Proponuje spojrzec jutro w lustro i zapytac siebie .Czy lubisz siebie taką ? Jezeli tak to brnij w to bez oporow .Jezeli nie to odsun sie bo wlasne morale cie wykoncza .Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się więc pytam
@gosc1500 - a co z jego dziewczyną? Nadal ją ma? Moje doświadczenie mówi, że jeśli człowiek jest naprawdę zakochany w swoim partnerze, to nie będzie chciał wdawać się w bliższe relacje z inną osobą. Skoro więc ci faceci zaczęli zwracać na nas uwagę - to może trwanie dalsze ich związku to tylko kwestia czasu? Ja wierzę w miłość silną, namiętną, która z góry będzie odrzucać inne osoby. Skoro więc takie coś nie działa w ich związku, to może...? Ja mam tylko wątpliwości czego on tak naprawdę chce ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1500
witaj autorko. Hmm, ciezko mowic tu o jakichkolwiek uczuciach, troche przeraza mnie postepowanie tych facetow, ze tak latwo majac stala partnerkę ryzykują romanse. Wczesniej czy pozniej romans się wyda. A moze tak rowniez rozpadają sie zwiazki, ciezko tu mowic o jakieś miłości namiętnej, predzej stawiam na fascynację, z resztą chyba nie mam doswiadczenia w tego typu relacjach, bo zawsze mialam facetow ktorzy nie mieli nikogo jak zaczynali sie spotykac ze mną. Nigdy w swoim zyciu tez nie zetknęlam się ze zdradą partnera ani swoją, a w calym zyciu w zwiazku bylam w sumie z 8 lat. (mam 28 lat) Nadal przystaję żebyś postarala sie o jakis kontakt ze mną zebysmy mogly pisac na privie, a może na jakims czacie? np na interii, pogadalybysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×