Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tort w Lublinie kto poleci gdzie kupić

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, gdzie zamówić tort na wesele? Moze ktoś ma doświadczenie i zamawiał tort w jakiejsc znajomej cukierni?? bede wdzieczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja "załatwiałam" ciasta i torty na kilka wesel i torty na inne imprezy okolicznościowe. generalne wszyscy chwalili, zarówno ciasta jak i torty ( śmietanowe, śmietanowe z owocami) sama też się zajadałam kilkakrotnie. Szukaj w hurtowni w Elizówce (ceny chyba ok, ciasta coś koło 14 zł za kg, torty teraz to może już koło 35 zł ? ) ciasta jeżeli chcesz spróbowac, to są pewnie w sklepach, bo wiem że dostarczają w lublinie, a tort można ewentualnie zamówic jakiś malutki do spróbowania, ale chyba niepotrzebnie :) z jakiej dzielnicy jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam teraz w centrum. Ale nie byloby dla mnie rpoblemem hgdybym znalazla jakas dobra cukiernie gdzies nawet w najdalszej dziel;nicy. słyszałam o cukierni Czekoladowy na lsmie duzo dobrego, ale podobno ceny są dość duze, tyle ze moze lepiej zapłacic wiecej i miec pewnosc ze bedzie dobre i sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam o dzielnicę, bo czasem w sklepach trafiają się dobre ciasta,a po nitce do kłębka....można znaleźć dobrą cukiernię. jeżeli chodzi o tort, to nie wiem czy dobrą rekomendacją będzie to ze załatwiałam min mojemu szefowi :D, na wesele mojego brata, na wesele przyjaciółki ( tu były ciasta i torty) koleżanka ze studiów co jakiś czas się zwraca w tej sprawie, z racji tego że mieszkam i pracuję niedaleko Elizówki. nie chcę robić reklamy, mogę Ci podać link do strony na priv. mój mail: socks511@interia.pl + mogę wysłać na maila zdjęcie tortu z wesela brata, bo chyba gdzieś mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się odezwać na maila, jeżeli życzy sobie Pani, żebym wysłała link do strony. Nie chcę wklejać na kafe, bo za chwilę się ktoś oburzy że sobie reklamę robię, czy coś w tym stylu. Mail w poście wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, już zamówiłam. Okazało się,że w cukierni którą początkowo brałam pod uwagę pracuje moja znajoma, miałam okazję popróbować jak smakują niektore pyszności i wybrałam smak ktory najbardziej mi odpowiadał.Ale dziękuję bardzo za pomoc:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×