Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowaaa

Co lepiej wybrac

Polecane posty

Gość kolorowaaa

Zastanawiam sie co wybrac. Zrobic wlosy u fryzjera czy kupic nowy telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zniszczone wlosy to zdecydowanie fryzjer.druga opcja to taka,jesli umiesz sama cos z wlosami robic to zrob w domu.ja np.sama farbuje.zalezy co chcesz z wlosami zrobic.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa
Wlosy mam strasznie zniszczone. Mialam blond, teraz czarne, koncowki sa okropne. A teraz znowu chce zrobic blond, alewtedy mialam biale te wlosinki, a teraz chce taki cieplutki blond :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wloski nietety.ja Ci widza tak Cie pisza;)chyba,ze sama potrafisz cos zdzialac,ja wszystko robie sama oprocz podcinania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaa
Sama juz wole nic z nimi nie robic. Juz robilam sama, ale strasznie mi sie przez to zniszczyly, dlatego juz sama nic nie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fryzjer:)dobre samopoczucie jest bardzo wazne.telefon najwyzej kupisz sobie po wyplacie.p.s.tez mam czasem takie dylematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fryzjer:)dobre samopoczucie jest bardzo wazne.telefon najwyzej kupisz sobie po wyplacie.p.s.tez mam czasem takie dylematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arma935
Zależy jaki budżet posiadasz na ten cel oraz w jaki telefon mierzysz. Jeżeli masz więcej pieniędzy na ten cel,to spokojnie pójdziesz do fryzjera i kupisz telefon. www.Loloshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×