Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MikołajŚwięty

Prezent na święta dla dziecka

Polecane posty

Gość MikołajŚwięty

Święta już za pasem. Jeśli macie małe pociechy to polecam Wam stronę ze świętym mikołajem http://www.listymikolaja.pl/ gdzie możecie zamówić dla dziecka list od świętego mikołaja lub nawet wiadomość wideo dla Twojego dziecka. Strona jest jeszcze w trakcie tworzenia, jednak już widać zarys pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StylowaMałgonia
boshe no lekka przesada!!!!!!!!!!!! buhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edustacyjka
Witamy Państwa serdecznie, Pragniemy poinformować o ofercie naszej firmy. Sklep www.edustacyjka.pl to miejsce gdzie nasi klienci mogą znaleźć interesujące pomysły na zabawę dziec***obudzając jednocześnie ich wyobraźnie, chęć poznawania. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie Wasze dzieci będą dziećmi z pomysłem. Zespół www.edustacyjka.pl ZABAWKI KTÓRE UCZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą stroną do poszukiwania prezentów jest porównywarka cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ Jest tam mnóstwo produktów z różnych sklepów internetowych i można kupić w dużo niższych cenach niż w pozostałych sklepach. Wszystko w jednym miejscu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifek

Jeżeli chodzi o prezent dla dziecka, to na pewno fajnie nadadzą się buty - ja ostatnio dla swojego synka kupiłam je przez Internet - ze strony MalyBucik.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janexa

Warto szukać w dobrych sklepach internetowych - u mnie bardzo dobrze sprawdzają się prezenty kupione w sklepie SklepMaxi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidiw

Dla niemowlaka lepiej zakupić body, każdej mamie sie przyda, tutaj mają duży wybór i dobre ceny moocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×