Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość ola
kari1333 kochana wiekszosc znas jest po poronieniach i rozumiemy twoje obawy ale my ostatnio swierdzilysmy ze dosc zlych wiadomosci bo wsrod nas byly kolezanki ktore stracily na dniach swoje dzieci,Od wczoraj jest zakaz mowiennia o poronieniach , mowimy sobie ze bedzie dobrze wspieramy wybieramy wozki i czekamy na nastepne usg,Sam optymizm bo tylko tak mozemy nie dac sie zwariowac,Takze glowa do gory bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
kari1333 ja mam termin an 20ego takze zaraz przed toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
a gdzie dzis Czarna kawa bez cukru zaginela??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- gość ola, kusisz tymi lodami a ja sama i nawet nie ma kto do sklepu skoczyć :-) a czarna kawa bez cukru wyjechała do rodziców. ----- kari1333, gratuluje dwóch kresek i wierzę że wszystko będzie dobrze. Tak trzeba myśleć bo inaczej idzie zwariowac. Nie zawsze mamy wpływ na to co się dzieje w naszym organizmie dlatego pozostaje nam wiara i pozytywne myslenie :-) ----- mex2 leżysz czy oszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Również spodziewam się maleństwa na maj 2014. Majóweczki - jak u was samopoczucie na poczatkach ciąży? Jak radzicie sobie z zgagą, mdłościami i innymi dolegliwościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podawajcie swoje dane- uzupelnie :) Tabela MAJOWYCH MAM. nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka......27-1 .............1......... 06.05.2014.........0........ 2. GoSiCi ................................30-3............. 2 .........07.05.2014 ........0......... 3. mex2.....................................26-1..............6. .......09.05.2014..........3........ 4. niebieski kwiat.....................30-1..............8.........11.05.2014....... ..1....... 5.szatynka84.............................29-2.............1..........08.0 5.2014........0....... 6. mimi86................................................................pusty pęcherzyk ;(....... 7.janka24................................................ ... .. .................................................. 8. kamii84.................................29-...............1.. ...... 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ..........11.05.2014.................... 10.lalestio..................................ciąża bliźniacza.............................................. 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ............................. 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss...................................24-1.............1..... ....06.05.2014...........0..... 15. Mała 20............................................................. ..06.05.2014................ 16. oli852 ...................................................................01.05.2014................ 17. saffona1986................................................. ......06.05.2014................ 18. zuzunia5555........................32-1..........36......... 05.05.2014...........0..... 19. _aśka_..................................................... ...........01.05.2014............... 20. przy kawie....................................................... ......................................... 21. cocochanel5........................36-0.............-...........poronienie ;(........3...... 22. ksiezniczka79.....................34-2...........1...........11.05.2014..........0.... 23. Młodziutka123456............................................. poronienie ;(............. 24.minway..................................................................poronienie ;(............. 25. Madziowata.................................................. ........................................... 26. Samuelle.................................................... ............................................. 27. Anula1988................................................... ............................................ 28. Mona84...................................................... .........01.05.2014................. 29.anii84....................................................................puste jajo płodowe.;( 30.lola88....................................25-1........ .....9........01.05.2014.........0...... 31. martussia.............................37-3.................. ....................................0...... 32.ozekujaca23................................................................................................ 33.gosc ola................................29-1...............-........20.05.2014...........0..... 34.kari1333................................................................28.05.2014...........1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka ............. pffff hahahah prawie poplułam monitor.... ;)))))))) leżę leżę ;p nadal wszystko mnie boli ;p ale jakoś daję radę, mam zanik mięśni więc teraz to dla mnie najlepsza pozycja , bo tak sie męczę że tylko do toalety jestem w stanie dojść.... i spanie .... strasznie mi sie oczy zamykają.... tylko co ja będę nocą robić? ;p a no i w tej pachwiie mnie ciągnie... widocznie tak musi być.... a jak u Ciebie?? leżysz czy oszukujesz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
mex2 niech cie maz na rekach nosi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
xxmyszka mam zapas w lodowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jeszcze w ciągu dnia zrobilam sobie sama deser (na stojaco) budyń waniliowy+ banany+bita śmietana+karmel ;D dobre bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka w tabeli moj termin to 05 ,a nie 07 ja.dzisiaj poleżałam za was:D Zasnęłam na dwie godzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 lat, jedno dziecko, jedno poronienie. Troche leżę, trochę oszukuje :-) jak sie jest samemu to czy się chce czy nie chce trzeba czasem wstać, zupki sobie nalac, kolacje synkowi zrobić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lekarz potwierdzil ciaze powiedzial mi ze usg bedzie we wtorek zeby widac bylo juz .fajnego mam lekarza powiedzial zebym sie niemartwila bolem brzucha bo to normalne i kazal brac folik i magnez a witaminy w warzywach i owocach poki sa jeszcze i zeby nieprzesadzac bo pozniej dzidzia bedzie duza i ciezko bedzie urodzic a od razupowiedzial ze cesarki niechce robic.uspokojona jestem teraz czekam na wizyte we wtorek zobacze dzidzie i dostane skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
oczekujaca23 widzisz a tak sie martwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podawajcie swoje dane- uzupelnie usmiech.gif Tabela MAJOWYCH MAM. nick................................. wiek-dziecko.....cykl.......termin porodu.....poronień 1. czarna kawa bez mleka......27-1 .............1......... 06.05.2014.........0........ 2. GoSiCi ................................30-3............. 2 .........07.05.2014 ........0......... 3. mex2.....................................26-1..............6 . .......09.05.2014..........3........ 4. niebieski kwiat.....................30-1..............8.........11.05. 2014....... ..1....... 5.szatynka84.............................29-2............ .1..........08.0 5.2014........0....... 6. mimi86...................................................... ..........pusty pęcherzyk ;(....... 7.janka24................................................ ... .. .................................................. 8. kamii84.................................29-...............1. . ...... 06.05.2014..........0...... 9. xxmyszka.................................................... ..........11.05.2014.................... 10.lalestio..................................ciąża bliźniacza.............................................. 11. zacieszka................................................... .............................................. 12. karolina27 maj2014..................................................... ............................. 13. Kasiagosc................................................... ............................................ 14. Jusss...................................24-1.............1.. ... ....06.05.2014...........0..... 15. Mała 20.......................................................... ... ..06.05.2014................ 16. oli852 ............................................................ .......01.05.2014................ 17. saffona1986................................................. ......06.05.2014................ 18. zuzunia5555........................32-1..........36......... 05.05.2014...........0..... 19. _aśka_..................................................... ...........01.05.2014............... 20. przy kawie....................................................... ......................................... 21. cocochanel5........................36-0.............-....... ....poronienie ;(........3...... 22. ksiezniczka79.....................34-2...........1.......... .11.05.2014..........0.... 23. Młodziutka123456........................................... .. poronienie ;(............. 24.minway................................................ ..................poronienie ;(............. 25. Madziowata.................................................. ........................................... 26. Samuelle.................................................... ............................................. 27. Mona84...................................................... .........01.05.2014................. 28.anii84................................................ ....................puste jajo płodowe.;( 29.lola88....................................25-1........ .....9........01.05.2014.........0...... 30. martussia.............................37-3.................. ....................................0...... 31.ozekujaca23........................................... ..................................................... 32.gosc ola................................29-1...............-..... ...20.05.2014...........0..... 33.kari1333.............................................. ..................28.05.2014...........1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się okazało wcale nie byłam w ciąży, więc wypisałam się z tabelki. Powodzenia dziewczyny! Bądźcie szczęśliwymi MAJOWYMI mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki!;) Ja pierwszy tydzień w pracy po urlopie mam za sobą;) Teraz legalnie byczę się przed kompem i tv;) Od dwóch tygodni męczy mnie kaszel, nic poza kaszlem mi nie jest no ale wreszcie stwierdziłam, że pójdę do internisty niech mnie zbada i sprawdzi czy wszystko w oskrzelach/ płucach ok;) Jestem czysta jak łza;) A na kaszel dał mi drosttux i maść na cycki wix czy jakoś tak :D Poszłam do apteki po te leki, a babka do mnie, ze ona mi tego nie da, że nie ma co ryzykować i mam sobie kupić dwa kilo cebuli zrobić syrop i pić:D heheh... a więc jak mężulek wróci z miasta to mu wręcze siatę z cebulą i niech mi robi miksturę;) U mnie w pracy zareagowali pozytywnie, cieszą się, że nie spieprzam na zwolnienie, generalnie traktują mnie trochę jak upośledzoną co jest dość dziwnym doświadczeniem biorąc pod uwagę, że w pracy zawsze się strasznie stresowałam, denerowalam, dużo adrenaliny itp. A teraz? Pełen luz:D Chodzę uśmiechnięta, w zwolnionym tempie, nic nie jest w stanie mnie wkurzyć:D hhahahha:D Mdłości miałam tydzień i właściwie czas ich trwania pokrył się z największym nasileniem kaszlu więc podejrzewam, że to dlatego;) Byłam i oglądałam wózki JEDO. Podobają Wam się? Dobre ceny, polski producent i wiele moich znajomych ma je i chwali;) aaaa!!! W ogóle co ja wczoraj odwaliłam... wracam z pracy samochodzem, rezerwa się pali, stacji benzynowej ani widu no więc jadę, jadę i jadę i nagle...gadam z męzuśkiem przez tel, samochód zwalnia obroty....zdążyłam tylko wjechać w zakręt i się za nim rozkraczyć:D. Włączam awaryjne- do stacji mam z 20 metrów, no ale przecież nie będę w ciąży pchać auta:D. Deszcz miał lada moment lunąć, ludzie się gapią przez okno mcdonalda i mają ubaw.Ja oczywiście już rozładowałam telefon w międzyczasie wiie d**a blada. Siedzę tak z 5 min w aucie i na przemian śmieję się i płacze z bezspilności. Nagle podjezdza babsztyl, na oko 60 lat, z kokiem na łbie, blondina platynowa, czerwona pomada na wargach i zębach i mówi do mnie " dobrze się czujesz idiotko, że na środku zakretu stoisz"? A ja nic nie powiedziałam, byłam w takim szoku. Teraz to bym ją chyba kopnęła w te upierdzielone czerwone kły! ;) Nagle patrzę a na stacji bezynowej obok młody chłopak ma kanister i do niego leje paliwo; więc ja biegusiem do niego i pytam, czy moge od niego odkupić ten kanister z benzyną:d On na mnie patrzy jak na idiotkę i się pyta po co mi jego kanister, więc opisałam sytuację i był tak uprzejmy, że dopchał mi to auto na stację :D byłam uratowana, deszcz lunął i wróciłam do domu :D heheh to tyle z newsów:DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah ale przeżycie ;) ,,, Teraz to bym ją chyba kopnęła w te upierdzielone czerwone kły!''''''' poległam ze śmiechu hahhaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja .... spedzam kolejny dłuuuuuuuuugi dzień w łóżu.... sama jak palec.... juz zaczynam miec powoli dość...... wiem że muszę więc leżę.....ale to mnie już dobija ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie dorze :) dziekuję :) teraz nic mi nawet nie dokucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
czarna kawa powinna powiesci pisac ale sie usmialam. łłęęęę to sie ciesze ze nie tylko mi ustapily objawy cazowe tak szybko bo tylko do 6 ty mialam a teraz jak nowo narodzona od czasem jajniki dadza o sobie znac, no mam nadzieje ze brak objawow do nic zlego hehe a ja juz szaleje z meblami tzn, moj palec wskazujacy szaleje a maz z przyjacielem lataja to w lewo to wprawo heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna kawa a jaki kolor farby.Mojej mamie snilo sie ze miala wnuka i mi tez ciagle sie sni ze syn, takze jestem juz nastawiona na chlopa heh,Mój maz wybral imiona z ktorymi nie dokonca sie zgadzam oto one dziewczynka-Zuzia facet-cyprian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry majowe mamy! Czarna kawa, to nie ty wyjechalas? chyba cie pomyliłam z niebieskim kwiatem? Hmm... niewiem, nie ważne zresztą. Przygoda która cie spotkała, faktycznie niesamowita, farta mialas że tak blisko do stacji było. Podziwiam że nie stracilas zimnej krwi, bo ja bym sie chyba rozplakala z nerwów - i jeszcze ten babsztyl wredny, ach... Dzisiaj mój mąż z ranca skoczył na grzybki więc popoludniu będę wcinac pyszne grzybki ze śmietaną... mniam mniam - i żadne lody waniliowe już nie są mi potrzebne :-P Pozdrawiam z ciepłego łóżka P.S. u mnie tez z objawami cienko, jak już jakiś wystąpi to mam wrażenie że go sobie wmawiam. :-/ Mex2 a ty wkońcu decydujesz się na konsultacje y jakiegoś lekarza? tak, jednorazowo dla wlasnego spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola gosc
Czarna kawa wizualnie bardzo mi sie podoba taki zgrabny i proporcjonalny cena tez w miare znosna, musze zobaczyc w sklepie jakims jak wyglada i opinie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×