Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Witam, zakładam wątek dla tych co będą starały się zajść w tym miesiącu lub już są we wczesnej fazie i urodzą w maju 2014 :) Ja jestem na etapie oczekiwania na owulację w tym miesiącu. Chętnie z kimś wymienię doświadczenia i obawy. Mam już jedną pociechę, ma 3 lata. Ciekawa jestem czy uda mi się przy pierwszej owulacji zaskoczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety na maj już się nie załapię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na @ a raczej jej brak :D ale chyba najszybciej to się złapię na czerwiec i to jak dobrze pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ten piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzozaniepokojona87
Czesc dziewczyny . Mam nastepujacy problem: Kilka dni temu test wyszedl pozytywny , od ponad tygonia czuje sie fatalnie , jest mi niedobrze cale dnie i nawet w nocy , lekko pobolewa mnie dol brzucha, piersi bola i sa strasznie ciezkie. Wszystko fajnie tylko ze dzis zobaczylam taka jakby nitke sluzu podbarwiona na brazowo jakby taka galaretka;/ nie wiem jak to wytlumaczyc. Bylo to tylko jeden raz i wiecej niz . Nie wiem czy mam sie martwic i isc do lekarza czy morze to jest normalne w terminie miesiaczki . Prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do gin i mu powiedz o tym, on sam zdecyduje czy przyspieszyć Ci wizytę czy spokojnie możesz czekać do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam owulację wokoło 28 sierpnia, póki co muszę pobrać trochę żelaza i kwasu foliowego, muszę też po okresie bo jestem w trakcie, wybrać się do lekarza i zrobić usg, przed okresem miałąm też infekcję dróg rodnych-oby nie wróciła, bo nie wiem czy wtedy nie powinnam przełożyć starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez marze o ciazy , staramy sie juz 6 miesiecy. Owulka byla ok 16 akurat bylismy na wczasach, moze to pomoglo ,puki co czekam na @ do 30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja tez czekam na @ do 30. owulacje miałam ok 12-13 sierpnia. w następny czwartek zrobię test. to nasz 1cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jest nas 3 :D owulacja 16.08 @ powinna się pojawić 30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
witajcie ;) ja robiłam test w 26 i 27 dc oba pozytywne dziś jestem w 31 dc i czekam na wizytę aby potwierdzić :) termin początek maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia ti czekamy razem z tobą. Mój też to będzie pierwszy cykl starań. Masz już dzieci? Czy to będzie pierwsze? A masz może już jakieś objawy zagnieżdzania zarodka? Ja przy pierwszej ciąży po okołó 10 dniach od owulacji byłam bardzo senna jednego dnia i kłucie jajnika miałam. Nie wszyscy mają objawy oczywiście. Gość-> a stosowałąś może testy owulacyjne? pytam bo widzę że już staracie się 6 miesięcy. mimi-> gratuluję! kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
wizytę mam 24.08.13 nie wiem czy to nie za szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze liczę, ale nie będzie to jeszcze zakończony 5 tydzień? Ja byłam właśnie w 5 tygodniu. Lekarka przeprowadziła ręczne badanie i powiedziała mi, że jakbym jej nie powiedziała że jestem w ciąży to by nie wyczuła. Kolejną wizytę miałam w 12 tygodniu i wtedy zapisała, że jestem w ciąży w karcie- w efekcie miałam kłopot z uzyskaniem becikowego :) ale udało się w końcu. Także zwróć na to uwagę. Wiem że trudno się doczekać :) W 6 tygodniu można już usłyszeć serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
nie wiem czy to objawy ale cały czas kłuje mnie jajnik lewy, senna nie jestem, piersi normalne. nie mam na razie jako takiego parcia, powiem nawet że będę w szoku jesli udało się za 1 razem. nie mam jeszcze dzieci, staramy sie o pierwsze. strasznie jestem ciakawa czy dostanę okres czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdecydowaliśmy z mężem, że zaczynamy starania, właśnie jestem w trakcie @, owulacja wypada mi na 30, 31.08, będzie to nasz pierwszy cykl staran, nie nastawiam się pozytywnie żeby się nie rozczarować, ale już tak tego pragnę- jesteśmy 5 lat po ślubie, mam nadzieję,że się uda. Ja biorę tylko kwas foliowy i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w ciąży, coś koło 5 tygodnia będzie. wczoraj robiłam test, wyszedł pozytywny. dziś zrobię drugi na wszelki wypadek ;) dzień cyklu mam już 37 więc raczej pewne że to ciąża. na przyszły tydzień planuje się umówić do ginekologa. narazie szukam jakiegoś dobrego bo jestem w obecnym mieście zamieszkania nowa i nic nie wiem i nie mam kogo zapytać... a rodzić mi chyba w kwietniu przypadnie. choć chciałabym maj. w maju w tamtym roku się mi Mąż oświadczył, w tym roku w maju braliśmy ślub. pasowałby mi maj, ale kwiecień też jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, dodam że nam sie udało za pierwszym podejściem. teraz nie daje Mężowi spokoju i się z niego śmieje cały czas że taki "celny" ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
o widzisz juz za pierwszym się udalo:) ciekawe jak będzie u nas. Ja nic nie czuje, tylko własnie ten jajnik mnie kłuje i brzuch na dole troche boli poza tym nic. u mnie dziś 18 dzień cyklu więc nawet jakbym byla to wątpie żebym juz czuła jakieś objawy. poczekam jeszcze tydzień i zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
nam się udało za drugim razem :) ale nie spodziewałam się, że test wyjdzie już w 26 dc i to nie rano :) podejrzanie się czułam i musiałam zatestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mam dokładnie tak samo 19dc i ciągnięcie brzucha, od czasu do czasu ukłucie jajnika. Wczoraj leciutko piekły piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 09:56:33, ja też tam mniej więcej mam mieć owulacje, cykle mam bardzo nieregularne dlatego planuję kupić testy owulacyjne albo iść na usg by sprawdzić czy i kiedy będzie owulacja. Żelazo biorę bo mam niedobory i słabo się czuję, w pierwszej ciąży brałam tylko kwas foliowy. już nie mogę doczekać się tej owulacji i potem tego dreszczyka emocji... z pierwszą ciążą udało nam się za drugim razem. Wtedy jeszcze miesiączki miałam regularne i udało mi się wycelować w córeczkę :) metoda na seks dwa dni przed owulką zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam cykle 26 dniowe. i nie wiem kiedy mogę zrobic test żeby wyszedł wiarygodny. kiedy wy robiłyscie najwcześniej? ja spróbuje dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
tez bym chciała córeczkę:) my się kochamy od 4 dnia cyklu prawie co dzien albo co drugi więc ciezko utrafic ale jesli się uda to po cichu będę miała nadzieje na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×