Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Orange to oszuści

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad jakąkolwiek usługą z tej firmy to stanowczo odradzam! Próbuję wypowiedzieć tej firmie umowę już prawie pół roku i bez rezultatu! Ta firma robi sobie żarty, kpiny i nie wiem co jeszcze z klienta! Wszystko opisałam na moim blogu: http://magia-testowania.blogspot.com/2013/08/o-jak-orange-o-jak-oszusci.html Nie poleciłabym tej firmy nawet swoim największym wrogom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ta firma to dno Mam od nich internet i co chwila mi przerywa Na infolinii mają to w d***e bo klient już na dwa lata ud*piony więc po co się interesować Nigdy więcej tego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczyłabym na jakąkolwiek pomoc techniczną z ich strony... Wiem sama po sobie, bo też miałam (i jeszcze mam, bo trzymają mnie jako klienta na siłę) ten BEZNADZIEJNY Internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Orange na karte. Niedawno mialam zabkokowane konto i kazali mi doladowac konto do 18.08.Myslalam,ze tak tylko pisza,dopoki nie dostalam sms-a,ze mam doladowac konto do konca dnia inaczej zablokowane srodki(a bylo to prawie 30 zl)przepadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa cvs
I jak się okazuje na dodatek są naciągaczami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doladowalam to konto ostatecznie,ale z tresci sms-a wyraznie wynikalo,ze te srodki przepadna.Czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
To prawda, ale pokażcie mi inną podobną firmę z którą po podpisaniu już umowy NIE MA SCHODÓW ??? Wszystkie są takie same - dopaść klienta i....wyd*pczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa cvs
Zgadza się, że po podpisaniu umowy takie firemki mają Cię już w du**e, no ale ileż można?! Poza tym klienci nie dają się w nieskończoność traktować na poziomie pomyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
ciesz się że Cie ostrzegli, mi przepadły a ten dzień był ostatnim w którym mialam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orange to teraz najgorsza firma razem z plusem wzięta. zakładają simlocki na telefony co jest niedozwolone od kilku lat, zabierają pieniądze z konta, ceny są kosmiczne, promocje bezsensowne. Jak komus zalezy na smsach i rozmowach polecam Heyah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wlasnie wczoraj probowali wcisnąc darmowy laptop, potem tablet, potem internet,a na koncu telefon. Na szczescie nic od nich nie kupilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michnka
Do mnie też bez przerwy dzwonili z jakimiś durnymi promocjami! Ale mam ich gdzieś i na razie jestem zadowolona z Playa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie zawiodłam, miałam u nich numer dwa lata, potem go zapomniałam doładowac, ale miałam ten kod PUK, i pisze do obsługi klienta... A ci mnie olali, ze telefon " nie był doładowywany", co znaczyło, że za rzadko- kupowałam np. raz dawa razy na mc 5 zł, bo mało gadam, i co z tego? Straciłam numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zwyczajnie nie chce im się zadbać o swoich klientów... Ich opieszałość przechodzi wszelkie granice - kiedyś dzwoniłem na ich BOK, bo chciałem wyjaśnić jedną sprawę. Czekałem chyba z 15 zanim odezwał się Konsultant, a chyba nie muszę mówić jakie poniosłem koszty tej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także nie polecam Orange. Lepiej przejść do innego operatora. Byłam ich klientką już ponad 6 lat, więc przy przedłużaniu umowy chyba należą mi się jakieś bonusy? Niestety ich oferta wołała o pomstę do nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że inni lepiej traktują stałych klientów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nigdzie nie ma idealnie, ale o Orange też dobrych opinii nie słyszałem. Na pewno istnieją firmy, które lepiej traktują swoich klientów (i nie mam tutaj na myśli Plusa, Play itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ODRADZAM każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała latawica
Mam t-mobile ale na kartę, bo kiedyś miałam na abonament- rachunki były z kosmosu i do tego przysyłali mi dziwne sms-y za które kasowało mi 11 zł/sztukę. Też złodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wypowiedzenie umowy możesz złożyć w Salonie Orange lub przesyłając taką dyspozycję listem poleconym na nasz adres. W przypadku osoby fizycznej wypowiedzenie powinno zawierać: login do usługi internetowej, imię i nazwisko oraz dokładny adres osoby, na którą telefon jest zarejestrowany. Dodatkowo na wypowiedzeniu musi się znajdować własnoręczny podpis właściciela usługi. Te dane są niezbędne, aby taka dyspozycja została przyjęta. Tej konkretnej sprawy nie znam, dlatego ciężko mi pisać o szczegółach. Jeśli nie została ona wyjaśniona to zachęcam Cię do kontaktu ze mną. Sprawdzę to i postaram Ci się pomóc. Możesz napisać do mnie korzystając z formularza Pomoc Orange http://www.facebook.com/orangepolska/app_206395626162243 (jeśli posiadasz konto na portalu Facebook) lub bezpośrednio na adres pomoc.facebook@orange.com. W treści zgłoszenia opisz krótko sprawę, podaj login do usługi internetowej, dane właściciela oraz link do tego wątku. Te dane umożliwią mi zajęcie się Twoja sprawą. Pozdrawiam Tomek Orange Ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w orange (telefon) i nie narzekam. Często niekompetencja to kwestia danego punktu obsługi i ludzi w nich pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek71
Podzielam zdania wszystkich nie zadowolonych. Ja od lipca walczę z tą nieuczciwą firmą - efekt odłączony internet i niezapłacone faktury. Nikt z nich nie przyznaje się do błędu nikt nie chce rozwiązywać problemów swoich klientów. Odnoszę wrażenie, że firma zajmuje się tylko i wyłącznie zbieraniem cennych dla siebie złotówek, gdzie się nie zadzwoni (nawet jeżeli są oni sprawcami nieporozumień za wszystko trzeba płacić - zgodnie z taryfikatorem operatora. Ja tak straciłem kilka stówek przez pół roku - a wszystko prozaiczne: w lipcu wypowiedziana została umowa na telefon i internet DSL (usługa na firmę) jednocześnie podpisałem umowę na Neostradę na osobę prywatną.... by dłużej nie zanudzać: ogólnie tak wszystko zostało (umowa wypowiedziana 3.07.2013 r. znalazła się dopiero we wrześniu - co nie przeszkadza tej firmie wciąż naliczać faktur, a ja pomimo, że podpisałem umowę na osobę prywatną otrzymuję faktury na firmę która już nie istnieje o czym operator został poinformowany. Zero zainteresowania ze strony firmy, czekają aż sprawa sama się rozwiąże... DLA UPARTYCH SPRAWY KIERUJĄ DO E-SĄDU pomimo, że nie mają racji. ++++++ MOCNO ODRADZAM++++++++++++ Kontakt do mnie 505014215 Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed podpisaniem umowy z orange miały być "nie limitowane " rozmowy na wszystko a okazalo się że podpisałem umowę na 24miesiące nie limitowanych połączeń miedzy miastowych ! Uważajcie co podpisujecie ! konsultańci nie wiedzą zupełnie co sprzedają i wprowadzają w bład konsumentów...plus astronomiczne faktury w porównaniu do innych usługodawców... W moim głęboki uznaniu Mega Oszuści !!! nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam telefon na karte od nich, wiecej nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o orange pkt centertel to sie zgodze ale polecam usługi orange tp neostrada 20 mb/s za 59zł ja mam od 3 lat i nie ma wiekszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zdecydowanie odradzam jakichkolwiek relacji z tą firmą. Orange oszukuje klientów. Kilkakrotnie spotkałam się z wyłudzaniem dziwnych opłat za nieistniejące usługi, np: 1. ok. 50 zł dodatkowo za "rozmowy telefoniczne" - w sytuacji, gdy nie posiadam nawet podłączonego telefonu stacjonarnego, a korzystam jedynie z internetu. 2. kilkaset złotych (!) za transfer - w sytuacji, gdy internet jest bez limitu ^^ 3. ok. 40 zł za przyjazd osoby do naprawy linii - osoba nic nie zrobiła, jedynie kazała zmienić router. router działał poprawnie i działa do dziś - okazało się, że orange z niewiadomego powodu zmieniło hasło i trzeba było je wprowadzić do routera ^^ ODRADZAM FIRMĘ ORANGE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omik
wsiowa firma,mam zablokowane kilka zloty na koncie,w salonie mówią ,że mam 30 dni na doładowanie konta i zablokowana kasa mi wróci,a jednocześnie dostaję esa ,że mam 7 dni na doladowanie bo jak dłużej to nie odzyskam kasy,syfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z konta znikała kasa po reklamacji mi zwrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkaaa
potwierdza, orange to oszuści. płaciłam 2 lata po 30zł za sprzęt, a dzis przyszła mi kara 950zł za niezwrócenie sprzętu w terminie.... jakiem terminie? przecież płaciłam w ratach za kupno tego g*******ego liveboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony21231231
JEŚLI IDZIECIE DO ORANGE w którym macie juz umowe na funpacka... a chcecie podpisac tez umowę np na 3 telefony komorkowe oczekując zniżek bo macie u nich wszystko.. to lepiej zostancie w domu i przemyślcie to jeszcze raz.. :P RABATY ORANGE OPEN OCZYWISCIE DOSTANIECIE ... ale gry bedziecie chcieli zrezygnowac np z telefonu domowego czy telewizji czy chcecie prezeniesc sie z internetem to za komórki zaplacicie juz bez zniżek... dla mnie to chore.. sciąganie klienta bo dają znizku bo juz masz "coś" w orange.. a jak przyszedłes to nie mozesz juz zrezygnowac z tego czegos jak ci sie skonczy umowa bo przez reszte okresu umowy komórek trzeba placic bez zniżek... Praranoja... wyobraźcie sobie sytuacje... abonent ma 2 telefony w orange... i funpacka.. z tym ze funpack ma inny okres rozliczeniowy... a komórki inny... ja mam telefon w plusie na karte.. i pani mówi w salonie.. ej.. przyjacielu.. jak płacisz teraz po 30zł / mc to przejdzi do nas.. i jak bedziecie mieli 3 telefony i funpacka to twoj telefon bedzie cie kosztowac 5 zł.. no i przechodzisz... :) placisz 1,5 roku 5zł.. ale patrzysz ze net słaby.. a umowa na net sie konczy,... to idziesz rezygnowac.. rezygnujesz z neta.. i za ten telefon ktroy przeniosłes w tak fajnej ofercie placisz potem 40zł/mc przez pol roku az sie skonczy umowa na telefony :) takze te rabaty to wiazanie ludzi i sciema.. bo nie ma pola manewru... to tak jak by mi ktos powiedzial ze jak masz auto marki opel to w salonie opla damy Ci do konca roku bon na oleje ... sprzedałes samochod ... idziesz po olej :P a oni nie dosc ze ci zabierają bon z ręki.. to jesze powiedza ze zaplać za olej 2x drozej niz w sklepie lubi nnym salonie bo nie masz juz opla :P darmowe tablety ? ... prosze o to sytuacja.. Chce pan przedłuzyc umowe damy do 20MB internetu.. -ale nie pojdzie u mnie bo kable stare.. -o! faktycznie...ale to damy panu neta do 10MB i talbeta za darmo ! pasuje? ?? -ok. :) po 2 latach idziesz rozwiazac umowe i dowiadujesz sie ze płaciłes cały okres rozliczeniowy tak jak za 20MB .. bo dali ci 10MB + splate tableta.. Rozumiecie ? proponuja 20MB za np (50zł/mc) mówisz ze nie pojdzie tyle.. to dają 10MB + tableta za darmo w umowie tez za (50zł/mc) tylko że 10MB jak bys chcial samo to placisz (30zł/mc) a tableta splacasz po 20zł/mc :P Gra słów :P PS: ceny zmyslone i dla przykladu aby lepiej zrozumieć sens :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×