Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czuję że moje życie jest w moich rękach

Polecane posty

Gość gość w dom
Nie jeden tak twierdził, ale następnego dnia już się nie obudził... czego Tobie nie życzę oczywiście jednak więcej pokory by się zdało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję chwilowy przypływ dobrej passy i że mogę wyjść z pewnych tarapatów, odciąć się od ludzi, którzy działają, na moją niekorzyść... I odczuwam coraz większe pragnienie, przemieścić się te 390 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci zazdroszczę, ja nie potrafię tego zrobić, a już dawno powinnam.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Intuicja, i znaki "na niebie i ziemi". Dziwnym trafem, dowiedziałem się od znajomego, który pracował na kolei (o nic się go nie pytając wcześniej), że do Jej miasta jedzie się 8 godzin, a nie jak dotąd myślałem 13. Poza tym wszyscy, którzy się wypowiadają, są na tak. To zdaje się być znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ci tak na niej zależy, i coś Cię pcha do niej, to umów się z Nią wcześniej, a nie dopiero we wrześniu. Dla mnie byłaby to strata czasu, tyle czekać. Powiadomiłeś Ją o Twoim przybyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałeś kiedyś, że Ona mieszka niedaleko mnie. Ja mieszkam w zach.pomorskim, a Ona gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ELGAST musi schudnac zanim sie spotka ze swoja ukochana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem, 390km pkp można pokonać od 10 do 12 godzin. Nie znam pkp, który by jechał tylko 8 godzin. Coś kręcisz, Mój Drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"21.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość ELGAST musi schudnac zanim sie spotka ze swoja ukochana cool.gif" Przy wzroście 185 cm, ważę 78 kilogramów. Więc raczej mam niedowagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ELGAST musi przytyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego Ty się wstydzisz? Taki kawałek do Niej jedziesz, to powinieneś Ją uprzedzić, byś nie zastał zamkniętych drzwi przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już, że posłałem jej wiadomość, a mi nie odpisała... Muszę podejść z innej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×