Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traktor1

Ogrody zimowe

Polecane posty

Gość kamnow
Nagrzewa się w takim ogrodzie bardzo, zimą w słoneczne dni jest tam jak latem :) Można bardzo przyjemnie spędzać czas, zainwestowałam w coś takiego u siebie i ani chwili nie żałowałam! Polecam przejrzeć sobie ten artykuł, żeby ostatecznie zdecydować: http://zaproszenia-tamtam.pl/odpoczynek-w-ogrodzie-zimowym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu sama zdecydowałam się na ogród zimowy. Postanowiłam skorzystać z oferty firmy www.wesa.pl, która zajmuje się wykonywaniem ogrodów zimowych. To była świetna decyzja, firma ta wykonuj***ardzo dobre ogrody zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogród zimowy  Ellegance

Mam taki ogród i odradzam szczególnie jeśli firma która zakłada nie jest rzetelna. Ja korzystałam z usług formy Ellegance odradzam stanowczo cóż z tego ze ogród 60 m2 imponujący, nawet moje zdjęcia mają na stronie , od 9 lat nie mogę dopoprosić się o serwis, okna dachowe przeciekaja, drzwi mają szczeliny że wiatr hula, w dodatku pewnie runie bo dach się zapada i siada cała konstrukcja. Pomimo  usilnych próśb serwisu brak, firma nie odpowiada, nie wspomnę że do dziś nie zamontowali dwóch szyb w ogrodzie a minęło 9 lat, jak na wydatek rzedu 180000 to lipa. Odradzam stanowczo korzystanie z ich uslug firmy Ellegance, bo potem będziecie zdani na siebie a inne firmy także nie chcą serwisowć cudzych bubli. Mój kontakt jeśli chcesz więcej info w temacie Justyna 509197990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka

Ogród zimowy to wspaniała sprawa, bardzo jestem zadowolona, ze sie na niego zdecydowaliśmy. Wykonała go nam firma  Domarol domarol.pl/ Konstrukcja jest solidna, ale lekka, wykonana z aluminium i PCV. Bardzo dobrze się sprawdza w praktyce, jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×