Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ciekawosci pytam

ILE WYDALISCIE NA WYPRAWKE DZIECKA DO SZKOLY

Polecane posty

Gość maala_owieczka
około 700 zł ale bez ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam właściwie najwięcej poszło na garniturek plus przyzwoite buty na wf. Podręcznik jest w tym roku darmowy, więc to obniżyło wydatki, ale trzeba było dokupić jakieś ćwiczenia, przybory szkolne, wiadomo. Dziecko idzie do pierwszej klasy w www.szkolapromyk.szczecin.pl i tam sporo materiałów edukacyjnych i pomocy naukowych jest w cenie już, także nie ma że rodzice robią zrzutkę na papier do ksera. Ogólnie trudno mi powiedzieć, jaka to była suma na wyprawkę, ale szykowałam się na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattylda2
My poki co kupiliśmy tylko ksiązki. To najwazniejsze i najwiecej kosztuje. Resze w sierpniu. Ale co wazne , kupowałam całym komplet tutaj http://www.inbook.pl/podreczniki wiec tez udalo mi sie troszkę zaoszczedzić na podręcznikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20f, muszę jutro sprawdzić, czy nie wyrósł ze spodni to być może trzeba będzie jeszcze coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za same przybory piśmiennicze zapłąciłam koło 80 zł. kupowałam wszystko w polo, myślę ze to bardzo przywoita cena w porównaniu z innymi sklepami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jest fanką koni. Też kupowałam w księgarni inbook.pl całą kolekcję na nowy rok szkolny piórnik, pamiętnik, torbę, pióro. Niby drogie te rzeczy ale jakość wykonania idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elementarz XXI wieku klasa 2 - 250zł Angielski 60 zł Religia 20zł Piórnik 40 zł teczka z rączką, bloki , wycinanki, kredki ok 60 zł pojemnik na sniadanie + 2 bidony 35zł wf - koszulka 2 x 15 zł = 30 zł trampek brak - nic się synowi nie podoba, mają być na białej miękkiej podeszwie - a śmierdzącej chińszczyzny nie kupię tornister z zeszłego roku ok 500 zł -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
wczoraj podliczyłam , 1130 , klasa 2 gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
no i jeszcze ze stówka pójdzie na buty halówki czyli 1230 dla gimnazjalisty,no i na pierwszym zebraniu zedrą pewnie z 70 zł. 1300 jak nic ,bez ekstrawagancji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i jeszcze trzeba będzie kupić ubrania typu bluzy dzinsy bo przez wakacje na pewno powyrastał . Na razie lata w krótkich spodenkach i podkoszulkach więc nie wiem jak z resztą ubrań bo ma alergie na przymiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra z tymi wyprawkami w Polsce z tego co czytam - w UK - ksiazek ani zadych cwiczen nie potrzebuja wiec odchodzi ten wydatek. Do ubrania maja jednakowe stroje - 2 koszulki polowki za 2.50 £, spodnie 3£, spodniczka 3.50£, sweterek 4£ i buty czarne, skorzane - 10£. czyli cos okolo 25£. A jak poczytam o waszych wydatkach to az sie odechciewa wracac do Polski (jesli, ktos w ogole o tym jeszcze mysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tak tak ,mój kolega wrócił do pl z irlandi bo myślał że otworzy firme stanie na nogi , popełnił samobójstwo,osierocił dwójke dzieci. Osierocił bo jego żona po tym wszystkim zaczeła pić i dzieci zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
My jak na razie jeszcze nic nie wydaliśmy bo nie mamy listy książek itd. Powinna być w poniedziałek na zebraniu dopiero... Póki co w weekend jedziemy po artykuły plastyczne itd. Myślę tez o zamówieniu plecaka dla syna z http://supersklep.pl/back-to-school Bardzo lubi hip-hop i plecak z nim związany na pewno mu sie spodoba. Do plecaka dołączony jest długopis i 2 zeszyty. Piórnik można dokupić 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 klasa gimnazjum i 6 klasa podstawówki razem ok.1 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne Zuzia, za późno ta reklama wszyscy juz maja poecaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc
U nas-620 książki ok 100zeszyty,i te p*****ly typu cyrkiel,ołówki,dlugopisy,pisaki,okładki na zeszyty,gumki... piórnik-saszetkę ma z zeszlego roku,tak samo kilka koszulek i spodenek na wf. a,jeszcze plecak,82zl.Butow nie zmieniają. 2kl gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 klasa gimnazjum - kupiłam tylko zeszyty, bo książki są za darmo i drobiazgi w stylu cyrkiel, długopis. Plecak i piórnik są z zeszłego roku. Musiałam jednak dokupić większą ilość koszul oraz sweter i marynarkę, bo tylko takie ubranie jest dopuszczone. Kupowałam na allegro, w większości używane, więc zmieściłam się z 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo, żałuję, że mam to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pierwsza klasa podstawowki. Na plecak, wyprawke plastyczna wydalam około 200 zł. Elementarz, cwiczenia i podrecznik z cwiczeniami do angielskiego darmowy, na religie dziecko nie bedzie chodzić. W przedszkolu w 3latkach płacimy na wyprawke 70 zł na rok, rodzice kupują tylko fartuszek i ryze papieru. Karty pracy w boxie 79 zł na cały rok. Ubran nie liczę, bo takie rzeczy kupuje się na bierzaco tak samo jak buty. Ubezpieczenia w szkole i przedszkolu nie place, bo mamy wykupione z mężem pakiety prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki temu że kupowałam wszystkie rzeczy łącznie z książkami w sklepach internetowych wydałam tylko 300 złotych. Polecam tę księgarnie internetową maja tam tanie podręczniki www.taniaksiazka.pl/slownik-medyczny-polsko-niemiecki-niemiecko-polski-definicje-hasel-lemanska-aleksandra-gut-dawid-p-424403.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą wyprawkę dla dziecka kupiłem w calamus.pl tam mają praktycznie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryśkaGar
No niestety, teraz wszystko kosztuje, a dzieciaki idą z biegiem czasu i szaleją za najróżniejszymi postaciami. Ja jestem na etapie oczekiwania na przesyłkę, a dokładnie kupiłam synkowi http://www.3kropki.pl/p/hot-wheels-tornister-szkolny-111112.html i jestem zadowolona. Ciekawe jaką minę będzie miał syn kiedy go zobaczy :) Na pewno będzie zadowolony jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka3
W tamtym roku było to zbyt dużo. Ale ostatnio jak zakupiłam wszystkie przybory na 3 kropki to zaoszczędziłam na tym wiele. Ja polecam uniwersalny i modny plecaczek z Minionków . Swoim dzieciom kupiłam dwa różne, ale ten szczególnie mi się spodobał http://www.3kropki.pl/p/minionki-plecak-szkolny-15-171642.html Ten niebieski kolor jest prześliczny nie wspominając o Minionku, który świetnie się tam prezentuje :) Nie widziałam jeszcze żeby ktoś miał taki plecak, dlatego myślę ,że synek będzie zachwycony (kupiłam na przyszłe urodziny dzieci ,które są za kilka dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wasze dzieci nie korzystają z darmowych podręczników i ćwiczeń ?? bo mi w sumie dla pierwszoklasisty jak na razie plecak bo 100 a tak to te cienkie zeszyty klej itd. itp. to około 100 i tyle ciuchy ma bo dopiero co byłam na weselu u siostry JAK CZYTAM ŻE 1000 DLA PIERWSZOKLASISTY to na co no chyba że jakiś plecak za 500 minimum hehehhe kto bogatemu zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empiku online zrobili jedną kategorię z całą wyprawką szkolną - macie w niej w zasadzie wszystko. Oni zawsze robią coś takiego przed istotnymi okazjami i opłaca się, bo w pakiecie wychodzi zdecydowanie najtaniej. A ogólnie - nie róbcie zakupów w marketach. Na całym pakiecie na spokojnie można zaoszczędzić stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydałam na wyprawkę mojego dziecka 150 zł. Moja córka książki dostaje od szkolnej biblioteki więc to duży plus, ale jak dziecko zniszczy książkę to trzeba ją odkupić. Pewnie wyprawka była by droższa ,ponieważ byśmy musiały dokupić rzeczy plastyczne ale mamy naskładane rzeczy w szafie typu pastele, kredki i inne. A i przy okazji moja córka idzie do 6 klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×