Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe

Polecane posty

Gość gość
* beaki - braki, oczywiście, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że to kobiety głównie oszukują bo niektóre ukrywają że są rozwódkami i mają dzieci albo dają zdjęcia sprzed kilku lat lub nawet nie swoje.Miałem taki przypadek że na profilu była zupełnie inna kobieta niż ta która przyszła na randke albo wpisują że jest księgową a potem wygaduje sie po kilku drinkach że pracuje w markecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie robią tak samo! Zdjęcia sprzed 10 lat, pisze,że zawód taki a taki, a jak spytac, co robi..ciiciiisz i potem- bo wieesz, ja to w zasadzie OSTATNIO(czyli 10 lat temu) zmieniłem prace i teraz robię ( i tu coś z zupelnie innej dziedziny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba, panowie nawet deklaruja że sa kawalerami, a potem w rozmowie nazywo okazuje sie , w trakcie, powoili-, ze: on w zasadzie jest rozwodnikiem, po pół godzinie że w separacji, po kolejnym kwadransie,że ta separacja, to on o nie j dopiero MYŚLI, bo z żoną MU SIĘ NIE UKŁADA, ale oczywiście ON NIE MA GDZIE MIESZKAĆ a dzieci małe, więc, oczywiście,że mieszka razem z aktualna żoną w ich wspólnym mieszkaniu. - tak, to też z mojego OSOBISTEGO doświadczenia. Nawet mi ksiażke podarował po naszym 1 szym spotkaniu na kawie w kawiarni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach randkowych bywaja rózni ludzie( tak jak w realu) Są i porządni,którzy rzeczywiście chcą kogos poznać a bywają i oszuści/oszustki Nie ma reguły,należy takie portale traktowac z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99 procent to panowie z zaburzeniami, nałogami, przemocowcy, narcyzi, koło których trzebaby skakać jak sarenka:D:D, d****arze i łowcy kasy. może 1 procent jest normalny ale też zazwyczaj to takie biedne misie, piotrusie panowie, co to bieedni, chorzy i nieszcześliwi wiecznie, cokolwiek by sie nie działo, no i frustraci, mizogini, dla których kobieta jest tylko przedmiotem do zaspokajania ich, lub - inkubatorem dla ich przyszłych, doskonałych kopii. Obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 'Swerka': Nie dziw się, że dużo o http://www.dyskoteka.co/ się pisze, bo jest to nowy portal i jak narazie bardzo pozytywnie się rozwija. Nie korzystają z niej dzieci, lecz ludzie 25-30. Wszystko jest na dobrym poziomie. Życzyć tylko żeby dalej się tak ten portal rozwijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzW1980
Też zauważyłem, że dużo się pisze ostatnio o dyskoteka.co Sam dowiedziałem się o tym portalu z forum. Założyłem tam konto i poznałem bardzo fajną kobietę. Dziwi mnie jedynie to, że coraz częściej pojawiają się negatywne komentarze dotyczące portalu. Według mnie wszystko jest w porządku. Nie ma żadnych kosztów ani fikcyjnych profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo mnie wkurza bo niby ktoś jest zainteresowany ale zamazują fotke i chcą żeby im zapłacić jak chcesz zobaczyć kto to albo jakieś dokupowanie kredytów i supermożliwości i tak ze 100 zł miesięcznie mogą skasować za takie d**erele albo i więcej.Nie polecam tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odpowiedzi do komentarza Swerka "znowu ta dyskoteka" Nie pomyślałaś, że się powtarza, bo może jest po prostu dobra? Skoro ludzie piszą, że to dobry portal to może taki po prostu jest? Nie rozumiem takiego jęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos wyjasni, dlaczego babska pokazuja zdjecia z wywalonymi cycami? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsza jest sympatia.Osobiście znam kilka osób które poznały tam partnerów ale trzeba dać swoje zdjęcie bo bez zdjęcia nikt do nas nie napisze.Nawet gruby,łysy i niski facet może trafić na kobietę której się spodoba bo nie dla każdej wygląd jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak najważniejszy jest charakter :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zwabić psa to pokazujesz mu kawał kiełbasy czy swoje bogate wnętrze? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast psa, wole kota. A i tak zawsze wyznaje zasade,że "Od byle chłopa w domu, lepszy juz byle kot"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sympatii sporo osób sie poznało z tego co wiem ale profili bez zdjęć nie powinno być bo przecież samym opisem siebie ciężko kogoś poznać bo każdy ma swój typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.31 Jak chcesz zwabić psa to pokazujesz mu kawał kiełbasy czy swoje bogate wnętrze? - no własnie, gdybym chciała zwabic psa, dałabym mu kiełbase, ale ja szukam meżczyzny. Ćoz poradzic, jak wielu panów jest takimi psami, a nie meżczyznami, traktującymi kobiety jak drugiego człowieka , a nie jak podległą mu idiotkę. Panowie ględzą o sobie , jakich to sportów są fanami, czego to nie robią( cuiekawe , kiedy pracuja, skoro jednoczesnie uprawiaja windsurfing, wspinaczke wysokogórska, jeżdziectwo itp), popisuja sie jak koguty- ale mają zero szacunku do innych ludzi ( nie tylko do kobiet, ale ogólem, do innych) , wywyższaja się bez żadnych podstaw- pan z wykształceniem podstawowym mówi o innych per tłuki i idioci, i oni szukaja kobiet? Z czym do ludzi, panowie.... panowie, ale nie meżczyżni- bo tych to na portalach jak na lekarstwo ( i to homeopatyczne) . Przykład- najbliższy z wczoraj- pierwsza wiadomość od pana, który nawet nie pamiętał,że juz do mnie pisał- , cytuję + Pytanko.Te fotki to photoshop czy dar matki natury ?? super złosliwe, stawiające mnie w roli brzyduli, która musi sobie cos poprawiac w photoshopie, odnoszenie sie protekcjonalne- per fotki, pytanko- jak do dziecka .. łaskawca się odezwał. i zapewne zdziwiony,że jego chamskie docinki pozostaja bez odpowiedzi, a on, bieeedny miisiu , nadal samotny. no i oczywiście nie raczył zdradzic swojego imienia- pewnie by się zona dowiedziała:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes lepsza w ocenianiu od tych ktorych ocenialas troche pokory i realizmu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokory i realizmu- mam , - i dlatego, widząc wredne misiaki, z nadętymi ego, zwiewam, jak sie tylko szybko da:D:D. Realnie oceniam swoj wygląd, swoje wykształcenie, swoja kulturę osobista itp.- i dlatego nie znęci mnie pan o brakach w tych dziedzinach...I nie chodzi o wygląd i urodfę aktora czy modela, ale na litosc, o czyste paznokcie i czysta , niepoplamiona i wyprasowana koszulę. I nie chodzi o super wykształcenie- ale jak pan, który deklaruje wykształcenie podyplomowe pisze" ktury" i ''hemia", to zapala mi sie lampka ostrzegawcza. No tak, mam wymagania. Wy, panowie, tez macie. Często wyglądacie i zachowujecie sie jak menele, z brzuszyskami piwnymi, bekacie na spotkaniu przy kawie( tak, autentyczne, niestety) , ale oczekujecie modeli , która zainteresuje sie waszymi flakami i NICZYM WIĘCEJ. Bo gadacie potem peany na spotkaniu, jak to chcecie gromadki dzieci, ona ma nie pracowac i wychowywac dzieci i sprzątać, no i uprawiać z wami seks, oczywiście, i to taki , jak tylko wy chcecie- ona jest nieważna, ona ma sie dostosowac do waszych wyobrażeń. No niestety. Wy czekacie panowie na swój ideał, my , kobiety , również....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez po pewnym czasie dochodze do takich wnioskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://szukajdivy.pl - Osobiście uważam, że jest to naprawdę świetny wybór. Można znaleźć tu partnera na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznalam swojego chlopaka na zagranicznym portalu i narazie jest wspaniale. Jestesmy z soba juz 10 miesiecy. Mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też szalałam na portalach randkowych ale to było dawno temu jak jeszcze nie były popularne i nie było tam tylu oszustów. Teraz to trzeba uważać niektórzy to sie szybko zakochują a tak naprawdę niewiedzą w kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30tce i poznałam mojego faceta na sympatii ale wcześniej miałam kilka nieudanych spotkań.Po prostu kwestia jest dobrze trafić i nie spieszyć się żeby poznać swoją drugą połówkę bo prędzej czy później kogoś poznamy.Jestem ze swoim partnerem pół roku i bardzo dobrze się rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z partnerem?? ..oj z peesdą potrafią się bardzo dobrze rozumieć nawet ze trzy lata. A ty wyskakujesz z jakimś "pół roku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena1
dodam jeszcze, że mój mąż był na tym portalu alfonsem, ale mi to nie przesadzało, jesteśmy szczęśliwi już 5 lat a HIV'a udało mu się zaleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×